Skocz do zawartości

Call of Duty 1


Foley

Recommended Posts

Hańba, że nikt do tej pory nie wspomniał o pierwszej części!

To jest dopiero klasyk. Nawet w obecnych czasach, gdzie gry mają lepszą grafikę, grywalność i więcej broni, to miło jest sobie pograć w "jedynkę"

W końcu z niej pochodzi mój nick- kto by nie lubił kapitana Foley'a...

Link do komentarza

Grałem w CoD1 i powiem tak.

Za czasów kiedy w to grałem, to siedziało się nad tym godzinami, ale teraz jakoś CoD1 mi tak nie przypada do gustu.

Nie ze względów graficznych (bo gdyby to, to bym hejtował wszystkie CoDy i ubóstwiał BF3 :D), ważniejsza jest dla mnie fabuła w grach i grywalność.

Po prostu teraz jakoś nie przepadam za fabułą osadzoną II wojną światową, jeśli nie ma broni rodem z Sci-Fi

(tak jak Nazi Zombies w World at War, czy najnowszy Wolfenstein).

Link do komentarza

A ja właśnie jestem fanem II Wojny Światowej i dlatego przypadając mi do gustu gry typu CoD 1 czy Wolfenstein: Enemy Territory (CoD lepszy).

Thompson czy Garand mają w sobie to "coś"

Są o jakieś 20% fajniejsze od broni współczesnej :rd11:

Link do komentarza

Wow , widzę że ktoś się bawił w archeologa i odkopał klasyka ... rany pamiętam jak w to grałem , niejedną noc przesiedziałem przy tej gierce ... najbardziej emocjonująca była ta ucieczka z farmy tym samochodem ... albo wspomniany szturm na Stalingrad , potem pamiętam jak dzieciaki na osiedlu ganiały ze szatą na kijku i krzyczeli STALINGRAD WAAAHAHAHA !!!!

Link do komentarza

Zainspirowany tematem kupiłem sobie CoD1 HD (aka Classics) na X360. Zbyt dawno grałem w jedynkę na PC by mówić o różnicach. Ale jedno nie uległo zmianie - grywalność. Dodajcie do tego możliwość wyłączenia celownika oraz autoaima (na konsoli! Powinni to dać jako wymaganie dla twórców gier). Miodzio! :rd9:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...