Skocz do zawartości

[Zabawa] Czyj to sen?


Arjen

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dosyć prosty sen jak i zagadka.

 

 

 

...Akcja rozgrywała się na takim blokowisku, zwykłym, polskim blokowisku. Wiadomo, po prawej blok, po lewej blok, ogólnie w [cenzura] dużo bloków. Takich, nie za ładnych, co w PRLu je budowali. I idę sobie chodnikiem, gdy nagle z naprzciwka nadchodzi Yarwin z napakowanym murzynem z gołą klatką, łysy ten murzyn był. I tak sobie idą razem obok siebie, znają się najwyraźniej. Gdy się z nimi mijam to na chwilę się zatrzymujemy i Yarwin coś do mnie mówi, a potem każdy idzie we własnym kiedunku...

 

Podpowiedź: Nie, to nie łysy murzyn :rainderp:

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 months later...

NIestety, nikt nie zgadł :lunaderp: To Cuddly Doggy i jej zapał do murzynów. Co do następnego snu, należy do...?
 

 

Standardowo w moim śnie była Applejack. To coś mnie zaczyna prześladować, chociaż jabłka i ją uwielbiam. Mniejsza, stałyśmy na jakimś wulkanie, a wokół latały gryfy które chyba się czegoś naćpały. Potem skoczyłam w dół tego wulkanu (przecież jestem niezniszczalna, mogę skakać skąd chce xD) i spotkałam Kingę, Filipa i Mateusza z forum. A że wielbię gore, to oczywiście chwilę później na moich wesołych przyjaciół stoczyła się AJ i - mówiąc krótko, bez niedozwolonych opisów - wszystkich zabiła. Nie żebym kłamała, ale potem w tym śnie objawił mi się Bóg (w którego chyba nie wierzę…?) i oznajmił że kucyki są zajebiste.

Link do komentarza
  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...