Skocz do zawartości

Kucyki_u_Ludzi: Gdzie...? (by posealor)


Nightmare

Recommended Posts

[spoiler=podanko, bo jam jest gigaleń :P]

1. Imię: Marina (Wiem, że wszędzie to daję, ale cóż... )

2. Rodzaj kucyka: Jednorożec

3. Wiek: 23 lata

4. Płeć: Klacz

5. Zawód: (Pewnie i tak to nie zrobi różnicy, ale co tam...) Masażystka.

6. Cutie Mark: (Na fotce nie widać.) Kształt kucyka z lustrzanym, bladym odbiciem.

7. Wygląd: Taki.

8. Charakter: Miła, pomocna, uprzejma, trochę strachliwa, czasem ma napady niekontrolowanej wściekłości.

9. Historia: Urodziła się w Canterlocie, jej ojciec był królewskim strażnikiem, a matka listonoszką. Jej dzieciństwo pozbawione było jakichś szczególnie ważnych wydarzeń, aż do momentu zdobycia znaczka. Pojechała tego dnia z matką do pobliskiej miejscowości Ponyville, do jej znajomej, która też była listonoszką. Mała Marina, podczas zabawy zauważyła motyla, pierwszy raz w swoim życiu i przypadkiem stworzyła magią jego niematerialną kopię. Wtedy dostała swój znaczek. Gdy osiągnęła pełnoletność wyprowadziła się z domu i przeniosła się do Ponyville. Tam znalazła pracę w SPA jako masażystka.

10. Wyposażenie: Eee... Nope.

11. Tagi: [slice of Life], [Przygoda], [Violence] i (niekoniecznie) [shipping]

Marina obudziła się w dziwnym miejscu. Przypomniała sobie, że zobaczyła w swoim pokoju coś na rodzaj świetlistego kręgu w pozycji pionowej. Weszła w niego i wylądowała tu. Była noc. Dookoła nie było śladu kucyka. Tylko drzewa i krzewy, a za drzewami co chwila słychać było długie wycie, ale nie przypominało żadnego ze zwierząt.

(pierwszą, czy trzecią osobą?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 708
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(Pierwszą proszę, jeśli można.)

Nie wiedziałam gdzie się znalazłam, ani w którą stronę iść. Brak jakiegokolwiek znajomego elementu, w połączeniu z tym dziwnym dźwiękiem, od razu wywołał mój strach. Jednak stanie w miejscu było nie tylko nierozsądne, ale też niebezpieczne, więc ruszyłam powoli przed siebie, rozglądając się dookoła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Nie wiem czy kucyk wiedziałby co to asfalt, ale szczegół.)

Szybko wskoczyłam z powrotem w krzaki i z ukrycia obserwowałam te dziwne stwory. Zdawały się nie być świadome mojej obecności, bo żaden się nie zatrzymał. Po kilku chwilach zebrałam się na odwagę i opuściłam kryjówkę, chcąc zobaczyć jak na mnie zareagują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(wiesz, że mogłeś dać, że była już w świecie ludzi? Ten twój fic.)

Wyjące stworzenia nie zatrzymywały się, ale zobaczyłaś, że było wiele kolorów i każdy miał inny numer z tyłu.Przed sobą zobaczyłaś koniec drogi, bardzo daleko. Było tam coś na rodzaj miasta, ale lśniło i świeciło się, jakby rozświetlały je miliardy świetlików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Wiem. Ale chciałem zwykłą klacz z Equestrii. Z ficem łączy ją tylko imię i wygląd.)

Przystanęłam na chwilę, obserwując miasto. Nie podróżowałam wiele, więc nie wiedziałam gdzie jestem, ale na pewno znajdę tam jakiegoś kucyka, który pomoże mi wrócić do domu. Znów ruszyłam naprzód, nie przejmując się za bardzo ignorującymi mnie stworzeniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecące miasto było strasznie daleko. Im bardziej się zbliżałaś, tym więcej "wyjców" spotykałaś. Nagle poczułaś, ze coś śmierdzi. Istotnie, było to wielkie pudło. Dobiegały z niego niemiłe zapachy. Wyskoczył z niego wielki kocur i pognał w stronę miasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Emm... "Powoli robiło się ciemno." Hmm... *Patrzy do pierwszego postu.* Umm... "Była noc." Eee... Wut? To jak w końcu? Ciemniało jej przed oczami? Czy lampy gasły? No ale... Co ja tam wiem... :dunno: )

Ruszyłam przed siebie ulicą, szukając jakiegoś kucyka, osła, gryfa, lub kogokolwiek, z kim mogłabym porozmawiać. Cały czas uważałam, by nie zbliżyć się za bardzo do tych dziwnych stworzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...