Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]W_objęciach_Chrysalis: Z kokonu wyrwać (by arceus)


Nightmare

Recommended Posts

1. Imię: arceus

2. Rodzaj kucyka:pegaz

3. Płeć:ogier

4. Wiek:20

5. Zawód: eee... wynika z historii.

6. Wygląd:biała sierść jasno szary ogon i grzywa czarny płaszcz zawsze z brązową torbą.

7. Charakter: potrafi wiele znieść ale czasem zło w czystej postaci zawsze stara się pomóc i zawsze się w coś pakuje lubi zabawy i spokojne leniuchowanie pod drzewem tak samo jak czynny udział w akcji.

8. Historia: Jego ojcem był strażnik królewski a matką nauczycielka magij. miał normalne udane dzieciństwo ale później uznał że "dobro nie jest dla mnie" uciekł z domu i słuch o nim zaginą. Jednak nigdy nie opuścił Equestrii spiskował razem z innymi czarnymi charakterami szybko zdobywając wśród nich sławe "niezawodnego mordercy" pewnego dnia dostał zlecenie miał zabić swojego ojca jako jednego z najlepszych strażników. Tego samego dnia dowiedział się że ma młodszego brata (co początkowo nie zrobiło na nim wrażenia). wieczorem zobaczył "cel" ale nie sam... mimo to zaatakował krótka walka, prawie wykonał zadanie gdy nagle ten mały jednorożec podszedł do niego i zapytał ze łzami w oczach "dlaciego pan to robi?". "Morderca" uciekł i wtedy zdał sobie sprawę z tego jaki jest naprawdę zaczął życie odnowa naprawiając swoje błędy z przeszłości. wiele widział, wiele przeżył i wiele jeszcze przed nim.

9.przyjaciel: imie aion on w przeciwieństwie do mnie jest jednorożcem. ma ok 19 lat. Niektórym może się wydawać że to zwykły nieudacznik ale ten kto go pozna wie że on jest wyjątkowy (Chrysalis już go poznała). lubi imprezy i naukę prawie tak samo zawsze się w coś pakuje (hmmm... skąd ja to znam) i zawsze pozostaje wierny danemu słowu. Poznaliśmy się kiedyś w czasie nauki później czasem widywałem go w mieście. jego historii nie znam, wiem że w Changei znalazł się po naszej kłótni rozeszliśmy się na skraju lasu, nagle usłyszałem pomocy!!! gdy dobiegłem było za późno wydziałem tylko ogon ostatniego podmieńca i to mi wystarczyło.

(trochę mi nie w smak z tym, że opisałeś porwanie :/

czyli jak on ma na imię?

interpunkcja i wielkie litery)

Arceus obudził się z koszmaru. Był tam jego przyjaciel, który go atakował. Na koniec zmienił się w Podmieńca. Syknął i uciekł.

Był środek nocy. Pegazowi zaburczało w brzuchu.

(pierwszą czy trzecią osobą?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 254
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

( :facehoof: trzecią, czyli "Arceus wstał z łóżka", a pierwszą "Wstałem z łóżka".

Ile ty masz lat?

Duże litery, interpunkcja)

W niewielkiej spiżarni było kilka jabłek, kosz z marchewkami i półka z ciastami. Niedaleko dojrzewały sery, więc zapach raczej nie był przyjemny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facehoof: gdybyś pisał trzecią, to byś pisał "Wstał z łóżka, pogalopował do spiżarni...". Ty piszesz pierwszą. Powtórka z języka polskiego.


Na zewnątrz nic wielkiego się nie działo. Kilka kucyków wpadło w błoto, powstałe dzięki całonocnej ulewie. Zresztą wciąż widać było na niebie ciemne chmury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ech... no to se pospałem.

Wstałem, spakowałem do torby kilka przydatnych drobiazgów: kilka noży, mapę, kilka jabłek, szczelnie owinięty folią ser (ulubiony Aiona) wziąłem też "ukochany" nóż. Zjadłem pierwsze ciasto jakie mi wpadło w ręce i napisałem liścik:

Do tego kto się nawinie

Poszedłem na wyprawę w celu odbicia przyjaciela. Jeśli to czytasz to albo masz fantastyczne wyczucie czasu, albo zapewne nie żyję. Tak czy siak odczekaj kilka dni i przekaż to komuś.

P.S. pamiętaj, jeśli wrócę i zobaczę że coś "zniknęło"... może być nieciekawie.

Arceus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...