Skocz do zawartości

"Historia Miłości" Inka2001


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 386
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zmieszałam się. Nie wiedziałam czy wejść. Stałam zdezorientowana. " Co teraz?" pomyślałam. Weszłam w końcu do karocy. Usiadłam i czekałam na Silvera. Po chwili popatrzyłam na księżniczkę. Moja ciekawość jaką minę zrobi była ogromna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On robił to samo. Nagle do pomieszczenia wbiegł strażnik z wiadomością od...

 

===

 

- ...Królowa Chrysalis chce byśmy dali jej Silvera, inaczej zaatakuje miasto. Jakieś pomysły - W pokoju narad znajdowałaś się wraz z księżniczką, Silverem i paroma doradcami księżniczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja mam. Możemy czekać na podmieńce, które będą na nas najeżdżały. Wtedy my obronimy się od bram. Najpierw jednorożce, ze swoją magią. Potem pegazy, które spróbują wirem odgonić podmieńce od zamku. Na końcu kuce ziemskie czyli piechota. Będzie szła z włóczniami ochroniona zbroją które pomogę szyć. Każde " gatunki" będą chronione żelazną zbroja. W tan sposób unikniemy zagrożenia zdrowia, lub śmierci rycerzy i strażników. Na wierzy prawej i lewej stać będą łucznicy. Pod zamkiem znalazłam kiedyś tunel. Tam także będą wszystkie rasy kucyków, które zaatakują wroga gdy ten dojdzie do zamku. Poprosimy całą Equestrię o pomoc. Zaś dzieci i klacze zostaną schronione w zamku. W zbrojowni, gdzie będą miały warunki do snu. Naszykujemy wszystko przed bitwą. Praca zacznie się już dziś. - Powiedziałam. Zaproponowałam strategię, o której nigdy nie wspominałam. Zrobiłam ją już kiedy zastanawiałam się co by było gdyby ktoś zaatakował Equestrię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...