Skocz do zawartości

Beztalencie + kartka i ołówek, czyli wypalacze oczu Lamy


Recommended Posts

Jak dla mnie wyszła dobrze. Jest urocza^^ Mam taką prośbę na przyszłość, Twoje prace bardzo ciężko się przegląda bo wstawiasz je w bardzo dużej rozdzielczości i bardzo długo się ładują(przy najmniej u mnie), oraz możesz spróbować je troche wykadrować,żeby uciąć tą białą powierzchnie kartki, wtedy obrazek będzie lepiej widoczny i ogólnie będzie dużo efektowniej, bo ta zbędna pusta przestrzeń nie pasuje. A szkoda by coś tak nie istotnego i łatwego do wyeliminowania miało przeszkadzać w oglądaniu dużych postępów jakie wykonujesz^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Turoń. :ming:


Uświadomiłam sobie, że nie mam talentu, właściwie to nigdy go nie posiadałam.

Nic tego nie zmieni, nawet najcięższe prace.

A nie, czekaj, mam taki talent, że nie mam talentu. :ming:

Zabij mnie, jeżeli piszę nie prawdę. :ming:

Wstawiam ten rysunek, tylko dlatego, żeby nie było tu tak pusto i offtopowo, chociaż offtopu nic nie zmieni. :ming:

co2y020edsdssddssdddsdyds1. :ming: Trudno rozpoznać te nierozpoznawalną postać. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Turoń. :ming:


Uświadomiłam sobie, że nie mam talentu, właściwie to nigdy go nie posiadałam.

Nic tego nie zmieni, nawet najcięższe prace.

A nie, czekaj, mam taki talent, że nie mam talentu. :ming:

Zabij mnie, jeżeli piszę nie prawdę. :ming:

Niestety nie wolno mi Cię zabijać,ale muszę się z Tobą nie zgodzić,bo praca, ćwiczenie rysunku bardzo popłaca i każdy sie może nauczyć. Dla mnie cała idea 'posiadania talentu' to tylko tyle co 'posiadanie chęci'. Znam osoby które chciały i późno zaczęły rysować,które dzisiaj są na ASP itd. Wystarczy ćwiczyć, dużo rysować^^

Ostatnia Fluttershy wyszła uroczo ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksiądz: A ja już myślałam, że mam rację. :ming:

szkoda...Że nadal będę żyła. :ming:

Rym, czyżby rym? :ming:

Chęci to mam, ale nie za bardzo chce mi się je wykorzystać. :ming:

ASP? Co to takiego jest?...

Myślisz, że ja tego nie robię? :ming:

Jak ona ma kokardkę za ciało(:ming: nie prawda.:ming:), bo mi się nie chciało dorysować. :TWcU3:

@Mrs.Octavia: Poprawiasz mi humor. aktualnie łżę. :ming:

@Swahili: Problem?

Serio. Problem ze wzrokiem? Niee, to moja wina, jestę leniuchę. xd

Nawet nie dokończę tego posta(tylko dopiszę [ / s]:ming:), bo chce rysować karykatury.:ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASP to jest ''Akademia Sztuk Pięknych''.

Czemu na to nie wpadłam? :ming:

Wylądowały aż tam? .__.

No to im gratuluję. :ming:

Oh nie ma za co' date=' lubię poprawiać ludziom humor :ming:[/quote']

Włącza mi się automatyczna sekretarka, czyli podstawowy tekst RDash 5000 .__.

Czyli:

Crush. Kill. Destroy. SWAG. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Swahili: Problem?

Serio. Problem ze wzrokiem? Niee, to moja wina, jestę leniuchę. xd

Nawet nie dokończę tego posta(tylko dopiszę [ / s]:ming:), bo chce rysować karykatury.:ming:

Noszę okulary, mam słabe jedno oko. Możliwe, że mam problemy ze wzrokiem.

Albo to przez to, że ta kokardka (?) jest taka spłaszczona. Albo sflaczała. Wybierz, co bardziej pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę okulary, mam słabe jedno oko. Możliwe, że mam problemy ze wzrokiem.

Albo to przez to, że ta kokardka (?) jest taka spłaszczona. Albo sflaczała. Wybierz, co bardziej pasuje.

Na dwa oczy?( :ming:) Ale masz tylko jedno...Zresztą, nieważne.

Wiesz, nie chcę pisać, bo nie wiem, ale to raczej nie jest możliwie, tylko na pewno masz czasami. Nie chodzi mi o to, że coś tam sobie zobaczyłaś w moim rysunku, że ta kokardka wygląda jak ciało i takie tam inne bzdury.

Sflaczała? Nie. Spłaszczona? Też nie. Chociaż możliwie, nie wykluczam wykluczalnie.

 

Szczerze to nie wiem, nie mam pojęcia, co  jest dobrym powodem. bądź Twoim alibi. :ming:

Myślę, że to ty powinnaś uzasadnić co jest tak na prawdę 'błędem' wzrokowym, lub po prostu moim.

 

Serio jest sflaczała...Ale ja jestem deblina. :rarityderp: Uch, [moje imię], kiedy to odkryłaś?        

 

 

@EDIT: Wesoły mózg przedstawia nowy rysunek. :ming:

Rysowany na lekcji. Szczególnie w Piątki na matmie. :ming:

(To pewnie dlatego, nie jestem w niej takim 'orłem'. :ming:)

 

Boja wiem co to jest...Z mojego napisu wtedy wygląda na to że to kucyk poniacz...

Teraz nie jestem tego pewna. :ming:

 

Słyszeliście o żydówce tak ślicznej, że aż brzydkiej? :ming:

 

Nadszedł czas...MOJEGO POŻEGNANIA. xD

Żegnam.xd

 

 

Nie no, tutaj onlajn mój rysunek. (skoro nie widzisz tego rysunku, to patrz niżej cioto. :ming;)

a1q6yjh5sjjq.jpg

 

 

Wiem że :

- Okropne.

- Okropnie brzydkie (fuj, ble, co za ku*** ch*** to jest) pismo.

- Ucho za daleko. :ming: (baba od matmy - jej wina, poprosiła żebym podeszła do tablicy i jakiś tam je*** przykład wykonała.)

- Niewiadomy (i niewidomy.:ming:) narysowany stwór.

- Rysowanie długopisem wyszło okropnie. (tylko to miałam w zasięgu ręki.xd)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle nie jest, beztalencie to raczej nie jesteś. Skoro umiesz narysować ucho, kopyta itd. Co innego gdyby prace były faktycznie trudne do rozszyfrowania.  Ćwicz, trzeba troszkę czasu poświęcić na rysunek.

A nie są? Dla mnie najtrudniejsze jest rozpoznać narysowaną postać, później. :ming:

Ale mi się nie chceee, kurde, chyba jednak muszę iść do kibla, przecież tam przeżywamy najwspanialsze chwile w życiu. :ming: się trochę skupić na rysunku, to jest trudne na lekcji matmy, szczególnie gdy siedzisz na samym przodzie...

Ale zwykle rysuję w domu w przystępnej cenie :  2 piwosze i 3 wódeczki oraz troszeczkę hery i koki. :ming:  w południe (czyt. po szkole. :ming:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...