Skocz do zawartości

Beztalencie + kartka i ołówek, czyli wypalacze oczu Lamy


Recommended Posts

kurczę czegoś nie rozumiem jak stwierdziłaś,że bierzesz ode mnie lekcje rysunku myślałem, że rysujesz naprawdę paskudnie jednak gdy zobaczyłem twoje prace to stwierdziłem, że chciałbym rysować choć w połowie tak dobrze jak ty normalnie jestem zachwycony 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOSIAAAAAARKA.

Od super firmy kosiarek domowych: fiszer-plejs. :ming:

 

A kara naprawdę surowa, aż poczułam się winna.

Ciekawe, jak zareagują współwinni. xd

 

kurczę czegoś nie rozumiem jak stwierdziłaś,że bierzesz ode mnie lekcje rysunku myślałem, że rysujesz naprawdę paskudnie jednak gdy zobaczyłem twoje prace to stwierdziłem, że chciałbym rysować choć w połowie tak dobrze jak ty normalnie jestem zachwycony

Hahahaha, ja rysuję dobrze? Rysuję niedostatecznie, niektóre prace robię na ''odwal się i idź zapier*** po kartofle dla rodziny, najlepiej w daleki c***'' a niektóre po prostu od pełnych chęci i wręcz wylewającej się ze mnie weny. (jakoś...dostałam...po majonezie...kupa z tym)

Co jest takiego w tym trudnego?:

Kartka, ołówek, znajdujesz coś, na czym chcesz się wzorować, paczysz na ekran, kartka, rysujesz, własny plan rysujesz i tak ze 100 razy, rysunek gotowy.

Proste, jak budowa cepa, więc nie rysuję dobrze, nawet nie niedostatecznie, to jakby to dobrze ująć...pseudo-hobby?

Coś w ten deseń. Nie lgnę do coraz lepszych wykonań, po prostu robię to od tak - bo tak mi się chce.

Już nie wiem, po co w ogóle zrobiłam ten temat? Bo nie miałam się z nikim podzielić rysunkami? Cóż, jak to się mówi 'Podziel się posiłkiem', więc wkładam rysunki do niszczarki, teraz żule mają co jeść i mają jak opłacać kartony pod mostem, no ew. śmietniki, ale są droższe. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to jest śliczne i nie wiem czego ty od tego chcesz! :flutterage:

 

Chcę ładnie rysować :3

 

 

Prosto z mostu:

4 posty wyżej: Na początku nie zauważyłem tej krechy, przeczytałem opis i takie WTF? xD 8/10

3 posty wyżej: Coś ni pasuje w cieniu i uchu :derp3:  7/10

2 xD Cudo 111100/10 :ming:

 

Ciel łan - ucho, ucho, ucho, patrz na ucho. :ming:

 

To z Cielem 2, to pisałam, że nie chciało mi się szukać temperówki (i gumki z resztą też...ale jakbym wymazała, nie miałabym czym pisać. :ming:) więc jest niedokończone i bez poprawek.

 

Kuchiki aż tak ci się spodobała? Spójrz na jej nos, zmienisz zdanie na sto, a nawet więcej ( :ming:) procent. :ming:

 

Pewnie razem z tą truskawką. :ming:

 

Muszę mieć coś do jedzenia. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...