Skocz do zawartości

Beztalencie + kartka i ołówek, czyli wypalacze oczu Lamy


Recommended Posts

Tak. Znaczy nie. Znaczy nie będę sobie zasyfiać dysku niepotrzebnymi rysunkami i digitalami. :ming:

 

 I nie mów że mam łatwiej, palec bez rysika to nie narzędzie do rysowania :ming:

 

A co ja mam pisać(i mówić - narzekać)? Robię digitalność touchpadem, nawet nie myszką, tylko gopim taczpadem, który w sumie nie jest taki głupi...Ale jednak trooochę jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahah, za dziesięć jedynasta a ty spać?? Ja o piątej chodzę :ming: Ale weź coś nabazgraj (Bayonettę :3)

 

A to dlatego, że miałam wyczerpujący dzień. Bolał mnie brzuch, bo napiłam się podejrzanego mleka, nie poszłam do szkoły i prawie cały czas leżałam.

To było takie męczące... :ming:

Później. Na razie nie rysuję do odwołania.

 

Czyli nie narysujesz mi kosiarki? :octcry:

 

Narysuje.  Ale później. No...na pewno tego nie zrobię w najbliższym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam trochę ten wątek (matko, jak chcecie sobie robić spamowisko, to piszcie na PW, nie każdy chce się przebijać przez 17 stron spamu z okazjonalnym dodatkiem prac) i powiem, tak jak mówię większości ludu rysującego:

Progres jest, ale sporo jeszcze brakuje do poziomu znanego jako "dobry".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, super. :ajawesome:

Nie prawda, kłamstwo, oszczerstwo! co na jedno wychodzi. xd

 

Przejrzałam trochę ten wątek (matko, jak chcecie sobie robić spamowisko, to piszcie na PW, nie każdy chce się przebijać przez 17 stron spamu z okazjonalnym dodatkiem prac) i powiem, tak jak mówię większości ludu rysującego:

Progres jest, ale sporo jeszcze brakuje do poziomu znanego jako "dobry".

To trzeba mnie ukarać za ten bezczelny, zuy, bardzo, bardzo zuy spam. :ming:

Zresztą, nie trzeba było się aż tyle fatygować. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...