Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Coosh

[1.7.4] [Survival] BetonCraft - ogarnięty serwer survival

Recommended Posts

10 kwietnia 2015, wszystko aktualne.

faMpKux.pngbetoncraft.pl


20 slotów

 

Premium: nie

Whitelista: nie

Survival nastawiony na współpracę!


Wyłączyne PvP! Survival polega na współpracy

Cuboid wokół postawionego bloku diamentu

Waluta to emeraldy (pieniądze w ekwipunku)

Nie ma Factions ani żadnego innego pluginu na gildie

Własne sklepy prowadzone przez Villagerów

Lochy, teleporty, prywatne konie, skille, questySurvival oznacza przetrwanie. Większość graczy rozumie to jako walkę z innymi, zabijanie słabszych czy chowanie się w dziurach wykopanych w ziemi. Na BetonCrafcie jest inaczej: u nas przetrwanie polega na współpracy. Wyjątkowo niebezpieczny świat wypełniony setkami potworów i wyłączone PvP sprawiają, że aby przetrwać trzeba skupić się na wspólnej grze. Dwadzieścia slotów pozwala nam utrzymywać porządek i wysoki poziom osobisty graczy, co nie byłoby możliwe na większym serwerze.

Wioska, w której zaczyna się grę, Concrete, jest chroniona przez strażników. Walczą oni z potworami szturmującymi mury każdej nocy, wszystko po to, aby gracze czuli się bezpiecznie. Tutaj możesz znaleźć sklepy, karczmę z pokojami do wynajęcia czy bibliotekę pełną przydatnych książek. Mieszkańcy Concrete mają też dla Ciebie zadania. Dzięki nagrodom za ich wykonywanie możesz kupić sobie podstawowe wyposażenie, które pomoże Ci przetrwać w niebezpiecznym świecie. Concrete nie jest jednak jedyną wioską. Podróżując po świecie napotkasz wiele interesujących miejsc, a w wielu z nich znajdziesz również szansę na szybkie wzbogacenie się.

Kiedy zdecydujesz się wybudować gdzieś dom z pewnością będziesz chciał go zabezpieczyć przed włamaniami. Możesz tego dokonać stawiając jeden z trzech bloków ochronnych (redstone, diament i gąbka). Dookoła niego utworzy się chroniony region, do którego będziesz potem mógł dodać znajomych. W pewnym momencie będziesz jednak chciał wrócić do Concrete. Możesz tego dokonać teleportując się pomiędzy specjalnymi konstrukcjami, zwanymi totemami. Instrukcja ich budowy jest szczegółowo opisana w bibliotece. Później w grze dostępne są co prawda komendy /spawn i /home, ale po pierwsze ich każdorazowe użycie słono kosztuje, a po drugie żeby je odblokować musisz najpierw osiągnąć odpowiednią rangę, co nie jest takie proste. Dlatego też transport konny jest taki ważny. Od kiedy do Minecrafta dodano konie ich największym problemem jest to, jak łatwo je ukraść lub zabić. Aby temu zapobiec możesz zabezpieczyć swojego konia. Wystarczy nadać mu imię, a nikt poza Tobą nie będzie mógł na nim jeździć ani go zabić. Takiego wierzchowca można potem przywołać w dowolnym miejscu. Siodła, zbroje i ekwipunki osłów również są chronione. Ponadto wszystkie oswojone psy i koty są chronione przed śmiercią z rąk innych graczy, Możesz bez obaw wejść do Concrete ze swoim ulubionym zwierzakiem, nic mu się nie stanie.

BetonCraft oferuje mnóstwo innych atrakcji. Niektóre z nich to na przykład sklepy graczy prowadzone przez Villagerów czy popularna MobArena, która nie jest bezmyślną siekaniną jak to często bywa, a taktycznym wyzwaniem wymagającym współpracy ośmiu różnych klas. Ekonomia jest oparta na emeraldach przechowywanych w ekwipunku, dzięki czemu zmienia się podejście do portfela: nie jest on już wcale taki wirtualny, a ginąc można stracić wszystko.

Staramy się utrzymywać wysoki poziom wśród naszych graczy. Griefing oraz kradzież są surowo zabronione, tak samo jak m. in. przeklinanie czy kaleczenie polskiej ortografii. Aby utrzymać ten stan trzeba jednak odfiltrować niewłaściwych ludzi. Dlatego też zaczynając grę musisz przejść test. Jest on bardzo intuicyjny, pod warunkiem, że uważnie śledzisz instrukcje. Przechodząc go dowiesz się również o najważniejszych zasadach panujących na serwerze. Za ich złamanie przewidziane są surowe kary, w tym grzywna pieniężna i więzienie. Bardzo nieprzyjemne więzienie.

BetonCraft posiada swój serwer głosowy TeamSpeak 3, który możecie znaleźć pod adresem betoncraft.pl. Poza tym dla graczy jest dostępna dynamiczna mapa świata, dostępna na stronie internetowej, również pod adresem betoncraft.pl. Tam też znajdziecie poradniki i forum, na którym można m. in. marudzić na administrację i rozmawiać o serwerze.

Nie jesteśmy tolerancyjni w stosunku do graczy. Jeśli masz zamiar na naszym serwerze kraść, griefować czy się awanturować, nie jesteś tu mile widziany. Co prawda nie dostaniesz bana, ale uwierz nam na słowo, betonowe więzienie to nic przyjemnego. Jeśli jednak będziesz przestrzegał panujących tu zasad gwarantujemy Ci świetną rozgrywkę na wysokim poziomie. Na BetonCrafcie nie ma żadnych wojen frakcji, dropu z kamienia, płatnych VIPów czy innych tego typu rzeczy, popularnych ostatnio na wielu serwerach. Staramy się utrzymywać znany z czystego Minecrafta klimat gry wzbogacony o elementy Role-Play. Serwer istnieje od lutego 2013 i stale się od tego czasu rozwija.
 

Strona Serwera


http://www.youtube.com/watch?v=oDrBvmf5xgs


Serdecznie zapraszamy wszystkich Bronies!


Administracja

Co0sh

Moderatorzy

pacio43 karinqa321 ayna Shirogetsu leksgaming

Edited by Coosh

Share this post


Link to post

Diwnie się na skyblocku gra, jak by to był creative, to Takie latające klocki były by bardziej ciekawsze

Share this post


Link to post

czy jakiś admin da mi pozwolenie na budowanie na creative, bo nie jestem no lifem i będę czekał 2 tygodnie, aż przegram wymagany czas

Share this post


Link to post

Jest pewien problem. Teraz najnowsza wersja to 1.5.2, więc nie mogę wejść. Będzie jakiś update?

Share this post


Link to post

Jest pewien problem. Teraz najnowsza wersja to 1.5.2, więc nie mogę wejść. Będzie jakiś update?

Update już jest. Można grać na 1.5.2 ^^

 

Diwnie się na skyblocku gra, jak by to był creative, to Takie latające klocki były by bardziej ciekawsze

Sama idea SkyBlocka to przetrwanie (survival) na małej wyspie zawieszonej w pustce. Poza tym dziwne błędy w Bukkicie  sprawiają, że jeśli latasz nad voidem to serwer crashuje. Nie pytaj czemu, nie wiem xD

Share this post


Link to post

Wchodzę natychmiast!

Wybacz, że nikogo na nim nie ma, ostatnio mamy coś mało graczy :( Jednak mogę Cię zapewnić że serwer będzie stał jeszcze długo, jako że rozwijanie go to moje hobby, a nie jest wcale drogi w utrzymaniu.

Share this post


Link to post

Nie ma mnie na serwerze, ponieważ dużo ściąga :grumpytwi:  ,a i tak długo mnie na nim nie będzie, ale wrócę.

Share this post


Link to post

Refresh & update:

Zmiany:

  • Serwer działa już na wersji 1.6.4
  • Usunęliśmy Factions. Stwierdziliśmy, że nie ma sensu wprowadzać wojen frakcji na tak małym serwerze. Poza tym ten plugin nie był kompatybilny z kilkoma innymi i powodował niewielkie lagi.
  • Od teraz wystarczy grać 3 godziny (poprzednio 6) aby móc budować na Creative i Skyblock.
  • Na Survivalu można zabezpieczyć teren za pomocą bloku diamentu lub gąbki. Więcej info w książce.

Planowane:

  • Wraz z wersją 1.7 planujemy zrobić całkowity reset mapy Survival. Ekwipunek i zawartość skrzyń enderu graczy przejdą na nową mapę nienaruszone.
  • W przyszłości zostanie dodane jeszcze więcej questów, bossów i być może bardziej zaawansowany system ekonomii.

Share this post


Link to post

Wersja 1.6.4 wprowadza zmiany do generatora, tak aby przystosował on światy na update 1.7. Bez tego zostałyby one uszkodzone wraz z wejściem nowej wersji. Ponadto Mojang poprawił kilka drobnych błędów.

Share this post


Link to post

UPDATE
Na serwerze wprowadzono nowy świat z działkami. Każdy gracz, nawet jeśli nie grał przez 3 godziny może tam budować w trybie creative. Wystarczy wpisać komendę /plot auto aby zostać przeniesionym do swojej działki. Aby przenieść się na spawn świata Creative wystarczy po prostu wpisać /spawn. Za powrót do swojej działki odpowiada komenda /plot home. Natomiast żeby dodać (lub usunąć) gracza do swojej działki wpisz /plot add nick (lub /plot remove nick).
[komendy teleportujące na działkę nie działają na świecie Survival aby nie wykorzystywać ich do ucieczki przed niebezpieczeństwem]

Share this post


Link to post

Grałem na serwerze. Zaprosiłem kolegów: mineziomek, Mine_Krafcik i stiwxd. (Stiw). Bardzo fajny serwer i budowle. Polecam graczom.

Share this post


Link to post

UPDATE

Serwer ma teraz 20 slotów. Niedługo zamierzamy dodać nową minigrę, Super Craft Bros. Zapraszamy ^^

Share this post


Link to post

Coosh, możesz usunąć konto Pazur04? Bo Pazurek ma już konto premium na minecraft.

Share this post


Link to post

Już usunąłem. Jeśli nadal nie może się zalogować to podaj mi nick, zarejestruję ręcznie i prześlę hasło na PW

Share this post


Link to post

Nick: Pazurcia

Wciąż wyskakuje, że nie można mieć więcej kont na tym IP.

Share this post


Link to post

Bo może ktoś jeszcze gra na tym IP? Ogólnie to nie jest błąd, takie sprawy po prostu załatwiam ręcznie. Hasło wysyłam na PW ^^

Share this post


Link to post

Urrraaaaa!!!

To dobra wiadomość, że jest więcej slotów.

Teraz czekać tylko na nową wersję gry.

Edited by Time Traveler

Share this post


Link to post

Teraz inny problem... Luki wcisnął dla Pazurka "samouczek" bez jej wiedzy i ona nie może z tego wyjść, bo przy wciskaniu questów nic się nie dzieje.

Share this post


Link to post
×
×
  • Create New...