Skocz do zawartości

.iiiii


Cattershine

Recommended Posts

Pegaz listonosz - spoko

Dobrze lata - spoko

"Świetnie radzi sobie z lataniem ale kiepsko ląduje i prawie zawsze się o coś rozbija" I ONA JEST LISTONOSZEM NA MANEHATTENIE:cadance4:?! Na Celestie, nie pozabijasz się w tym mieście pełnym wieżowców i krętych ulic? Przecież tam jest tak mało miejsca na lądowanie że większość pegazów unika latania, a ty jesteś tam listonoszem? Błagam naucz się lądować, albo biegaj bo nas tam pozabijasz

A poza tym spoczko OC

Link do komentarza

Ładny kuc i dobry pomysł, ale jedno mi się nie zgadza... jeśli jej matka to jednorożec a ojciec to kuc ziemny to po kim ma skrzydła? :not_sure: Discord pewnie był przy porodzie, bo Sunshine miała być kucem ziemnym, did'n she?:ming:

No cóż... mama najwyraźniej zapatrzyła się na listonosza. Za bardzo. :rd9: Ale z drugiej strony to tylko MLP i nie ma co wnikać w geny.

Link do komentarza
Ładny kuc i dobry pomysł' date=' ale jedno mi się nie zgadza... jeśli jej matka to jednorożec a ojciec to kuc ziemny to po kim ma skrzydła? :not_sure: Discord pewnie był przy porodzie, bo Sunshine miała być kucem ziemnym, did'n she?:ming:[/quote']

A po kim Pound Cake ma skrzydła, a Pumpkin Cake róg? Bo jakoś u pani Cake, ani u pana Cake'a ich nie zauważyłem. Oglądnij sobie ten odcinek jak się Pinkie zajmuje maluchami, tam jest najlepiej w całym serialu wyjaśniona sprawa z dziedziczeniem :P

Poza tym genotyp, a co za tym idzie także fenotyp, przynajmniej w naszym uniwersum, nie wytyczają tylko rodzice, ale i poprzednie pokolenia. Polecam poczytać wyniki badań np. Mendela i Morgana ;)

A sam kucyk pomysłowy, narysowany wygląda bardziej jak poszukiwacz przygód niż jak listonosz, ale i tak bardzo fajnie.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...