Skocz do zawartości

Lord of the Rings Re-enacted by Ponies


pepeh

Recommended Posts

No jak obejrzałem lotr re-enacted by ponies to obejrzałem trylogie tak samo miałem z utworem she is a pony i she is a pony remix i przez to obejrzałem wszystkich piratów z karaibów

Gwiezdne Wojny ogląda się dzisiaj trochę inaczej niż przed powstaniem 1-3 (kiedy mieliśmy tylko 4-6). Największa niespodzianka serii nie jest już niespodzianką. Gdy kręcono piątą część utrzymywano ten zwrot akcji w tajemnicy przed wszystkimi. Ba, nawet aktorzy otrzymali kilka wersji scenariusza (do jednej z postaci - kto oglądał ten wie kogo - Lucas powiedział: "po prostu masz się drzeć" :derp: )

A propo Piratów z Karaibów. Nie byłbym sobą, gdybym nie zaproponował ci tego:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiezdne Wojny ogląda się dzisiaj trochę inaczej niż przed powstaniem 1-3 (kiedy mieliśmy tylko 4-6). Największa niespodzianka serii nie jest już niespodzianką. Gdy kręcono piątą część utrzymywano ten zwrot akcji w tajemnicy przed wszystkimi. Ba, nawet aktorzy otrzymali kilka wersji scenariusza (do jednej z postaci - kto oglądał ten wie kogo - Lucas powiedział: "po prostu masz się drzeć" :derp: )

Ano ja do dzisiaj pamiętam moje zdziwienie po oglądnięciu piątej części (według mnie najlepszej części). Jeszcze jako małe dziecko nie mogłem się otrząsnąć przez długi czas. Teraz to pozostaje mi czekać, aż Disney nakręci kolejne 3 części, chociaż się boję tego co zrobią z tą trylogią, szczególnie jak ostatnio zlikwidowali LucasArts :rainbowcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...