Skocz do zawartości

Mentos- Kuc o dziwnych zdolnościach.


Gracy

Recommended Posts

mentosd.png

Imię: Mentosina Daisana Helena Diana Dinne

Ksywa: Mentos ~~

Wygląd zewnętrzny: Jest pegazem. Jej CM jest paczka mentosów. A najlepsze jest, że nienawidzi ich xDDDDDD. Ma zielono-białą grzywę i kremową sierść.

Charakter: Mentos, w przeciwieństwie do swojej siostry, lubi się bawić. Ma nawyk picia tymbarka, i upicia się nim. Po frugo i jeżynach dostaje świra. Uwielbia piec, ale nigdy nie je swoich wypieków i oddaje je innym kucom.

Specjalna zdolność: Szczerze? Potrafi zmuszać ludzi, aby jedli jej wypieki xDDDD Ale oprócz tego, potrafi robić różne sztuczki w powietrzu.

Historia: Wychowywała się w Cloudsdale. Gdy była mała została porzucona. Znalazła ją Pani Selene. Przygarnęła ją. Miała ona 2 dzieci. Syna, Daniela i córkę Jadeit. Daniel był trochę młodszy od Mentos, Jadeit starsza. Mentos czuła się jak w domu. Ale to się skończyło. Gdy miała 13 lat, Pani Selene wyruszyła w podróż. Dzieci czekały na nią przez miesiąc, 2. Pewnego dnia przyszła do nich bliska przyjaciółka ich mamy. Powiedziała, że Pani Selene została zaatakowana i przez nieznanych sprawców, którzy ją zabili. Byli w szoku. Mentos, i 10 letnim Danielem zajęła się Jadeit. Mentos musiała robić obiady, Daniel sprzątał, a Jadeit chodziła do pracy. Pewnego dnia, poleciała do Ponyville. Miała zrobić zakupy. Przechodziła obok sklepu ze słodyczami, i zobaczyła paczkę Mentosów. Chciała iść je kupić, ale musiała kupić inne rzeczy. Smutna poszła do domu. Pomyślała, że sama je sobie zrobi. Siedziała długo, bardzo długo w kuchni. Aż w końcu się udaało! Zrobiła własne mentosy! Wtedy zyskała swój CM. Nagle... coś się stało! Jej grzywa i ogon zaczęły się zmieniać! Gdy ustała na ziemi, zamiast złotej grzywy i ogona, miała zielono- białe.

Wiek: 18, prawie 19

Najbliżsi : Przyjaciel, a zarazem chłopak FireBlade, siostra Jadeit, Brat Daniel.

Od autorki: Mentos powstała przypadkowo. Pierwsza jej wersja powstała z plasteliny. Gdy postanowiłam narysować ją na papierze, Mentos miała wiele wersji. Najpierw nosiła skarpety, szalik i beret. I miała niebieską sierść. Na papierze nie spodobała mi się. Rysunki gdzieś schowałam. Jakieś 4 miechy później odnalazłam jej plastelinową wersję i stare rysunki. Postanowiłam stworzyć ją od nowa. I tak minął kolejny miesiąc na rysowaniu kolejnych wersji drogiego kuca. Połowe rysunków wywaliłam, ale kilka zostawiłam. Aż w końcu mi się udało. Narysowałam świetną wersję Mentos. Taka była prawdziwa historia kuca imieniem Mentos.

Ciekawostki:

-Mentos pierwotnie miała zostać nazwana Mint Scarf (Miętowy szal).

-Jej brat Daniel istnieje naprawdę. Jadeit natomiast nie.

-FireBlade, czyli chłopak Mentos tak samo jak ona został stworzony przypadkiem.

- Najlepszymi przyjaciółmi Mentos są zkucykowani ludzie z mojej klasy

-Rodzice Mentos nigdy nie istnieli.

Link do komentarza

Woo, rzadko się dzieje że OCeniam OCki. Rzadziej nawet, niż gram w gry forumowe.. No więc plus za to, że nie korzystałaś z pony creatora, to narzędzie jest złem i wszystkich (mam na myśli mnie i sobie podobnych :> ) nudzi. Ciekawa historia, z pierwszych akapitów cisnąłem bekę :) Podsumowując, jest dobrze :D

Link do komentarza

Woo, rzadko się dzieje że OCeniam OCki. Rzadziej nawet, niż gram w gry forumowe.. No więc plus za to, że nie korzystałaś z pony creatora, to narzędzie jest złem i wszystkich (mam na myśli mnie i sobie podobnych :> ) nudzi. Ciekawa historia, z pierwszych akapitów cisnąłem bekę :) Podsumowując, jest dobrze :D

Dzięki. Ja bawię się tylko Pony creatorem. Ja to uznaję za zwykłą grę, typy ubieranek. Na początku chciałam wstawić rysunek z FireBlade i Mentos narysowany tradycyjnie, ale mój skaner się zepsuł.

Link do komentarza

Imię: Mentosina Daisana Helena Diana Dinne

Aha...kolejna długo imienna...

Wygląd zewnętrzny: Jest pegazem. Jej CM jest paczka mentosów. A najlepsze jest, że nienawidzi ich xDDDDDD. Ma zielono-białą grzywę i kremową sierść.

Ma na imię Mentos, jej CM są Mentosa a nienawidzi ich?

Gratuluje inteligencji :raritylaugh:

Charakter: Mentos, w przeciwieństwie do swojej siostry, lubi się bawić. Ma nawyk picia tymbarka, i upicia się nim. Po frugo i jeżynach dostaje świra. Uwielbia piec, ale nigdy nie je swoich wypieków i oddaje je innym kucom.

Upijać się sokiem ludzkim?

Bez komentarza...

Frugo i Jeżyny? Kolejny ludzki napój? I jeżyny...

jprd...

:rarity3:

...Gdy była mała została porzucona...

Kolejna sierota?

...Miała ona 2 dzieci. Syna, Daniela i córkę Jadeit....

Ludzkie imiona w Equestrii?

Nie dziękuje. :twilight9:

...Gdy miała 13 lat, Pani Selene wyruszyła w podróż. Dzieci czekały na nią przez miesiąc, 2. Pewnego dnia przyszła do nich bliska przyjaciółka ich mamy. Powiedziała, że Pani Selene została zaatakowana i przez nieznanych sprawców, którzy ją zabili. Byli w szoku....

SIEROTY REAKTYWACJA! :rariderp:

...Przechodziła obok sklepu ze słodyczami, i zobaczyła paczkę Mentosów...

Kolejne ludzkie słodycze w Equestrii?

...Pomyślała, że sama je sobie zrobi. Siedziała długo, bardzo długo w kuchni. Aż w końcu się udaało! Zrobiła własne mentosy!...

Czyli po popatrzeniu na paczkę Mentosów przez kilka sekund i z daleka zrobiła takie same Mentosy? :rarity5:

O ironio...

...Nagle... coś się stało! Jej grzywa i ogon zaczęły się zmieniać! Gdy ustała na ziemi, zamiast złotej grzywy i ogona, miała zielono- białe.

A co ona,jakimś Transformerem jest żeby się z nijakich powodów się zmieniać? A może czarować umie? :GdCh4:

-Jej brat Daniel istnieje naprawdę. Jadeit natomiast nie.

...

- Najlepszymi przyjaciółmi Mentos są zkucykowani ludzie z mojej klasy

-Rodzice Mentos nigdy nie istnieli.

Naprawdę jest kucyk o imieniu Daniel? A może jej brat był człowiekiem? :cGGTb:

Czyli...to jest twoja ponysona?

Wait,wait,wait ona musi mieć rodziców w końcu,każdy kuc ma rodziców...

Co? Może jeszcze została stworzona z patyka i listka? :crazytwi:

A co do wyglądu to kolory da się przeżyć ale ta grzywa...jprd...

Ma za mało włosów na głowie,wygląda jakby dopiero jej wyrosły :twilight9:

a ten ogon...to nie ma sensu...

Daje ocenę 1/10

Masz po połowie za to że nie jest Alicornem i za kolory.

Link do komentarza
Daje ocenę 1/10

Masz po połowie za to że nie jest Alicornem i za kolory.

W większości kwestii masz racje ale trochę przesadzasz

Najbardziej przeszkadza mi że jest kolejnym kucem który nie ma rodziców i układ graficzny całego tekstu - można się pogubić (np.ja - czytam OC- spoko, czytam komentarze, jest cytat a tam jakiś tekst którego nie czytałem:cadance4:)

Link do komentarza
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...


Imię: Mentosina Daisana Helena Diana Dinne

Długie jak prawdziwe imię i nazwisko Picassa. :ming:



Wygląd zewnętrzny: Jest pegazem. Jej CM jest paczka mentosów. A najlepsze jest, że nienawidzi ich xDDDDDD

Ogarnij się dziecko człowieku. Jedno D starczy. Jakim cudem może to być jej CM skoro ich nienawidzi? CM oznacza jej talent, a jej talentem jest nienawidzenie miętusów? :bemused:



Charakter: Mentos, w przeciwieństwie do swojej siostry, lubi się bawić. Ma nawyk picia tymbarka, i upicia się nim. Po frugo i jeżynach dostaje świra.

 

Alergia na soki?


Historia: Wychowywała się w Cloudsdale. Gdy była mała została porzucona. Znalazła ją Pani Selene. Przygarnęła ją. Miała ona 2 dzieci. Syna, Daniela i córkę Jadeit. Daniel był trochę młodszy od Mentos, Jadeit starsza. Mentos czuła się jak w domu. Ale to się skończyło. Gdy miała 13 lat, Pani Selene wyruszyła w podróż. Dzieci czekały na nią przez miesiąc, 2. Pewnego dnia przyszła do nich bliska przyjaciółka ich mamy. Powiedziała, że Pani Selene została zaatakowana i przez nieznanych sprawców, którzy ją zabili. Byli w szoku. Mentos, i 10 letnim Danielem zajęła się Jadeit. Mentos musiała robić obiady, Daniel sprzątał, a Jadeit chodziła do pracy. Pewnego dnia, poleciała do Ponyville. Miała zrobić zakupy. Przechodziła obok sklepu ze słodyczami, i zobaczyła paczkę Mentosów. Chciała iść je kupić, ale musiała kupić inne rzeczy. Smutna poszła do domu. Pomyślała, że sama je sobie zrobi. Siedziała długo, bardzo długo w kuchni. Aż w końcu się udaało! Zrobiła własne mentosy! Wtedy zyskała swój CM. Nagle... coś się stało! Jej grzywa i ogon zaczęły się zmieniać! Gdy ustała na ziemi, zamiast złotej grzywy i ogona, miała zielono- białe.

Oczywiście kolejna sierota boska. :forgiveme:

Miesiąc 2? Jaki to ma sens?

Prędzej zamordowana jeśli już, a nie zaatakowana i zabita. :forgiveme:

Zmieniła kolor grzywy i ogona. Ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam i wszystkie takie OC powybijam. :ming:

W streszczeniu: WHAT THE F :yay: CK?


-Rodzice Mentos nigdy nie istnieli.

No tak, bo tak ciężko pomyśleć nad podobnymi kucami.

Wszystko wygląda na to ze twoje OC zostało stworzone w laboratorium w kapsule.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...