Skocz do zawartości

Ukesiowe ponyfikacje~!


Ukeź

Recommended Posts

Tadam~!

Znaczy tego, zakładam ten temat, ponieważ ostatnio cierpię na dziwną manię ponyfikowania wszelkiego rodzaju postaci <3 Szczególnie padło na muzyków (nie tylko tych prawdziwych, ale nawet fikcyjnych~) no i od wczoraj stworzyłam dwa "dzieła", które zaprezentuję, wraz ze zdjęciami postaci, które to zostały sponyfikowane :rd7:

1. Bill Kaulitz z Tokio Hotel jako kucyk - postać realna, wersja Rette Mich (jeśli chodzi o uczesanie)

bill_pony_by_gocholudek-d60k511.png

Dla porównania jakieś zdjęcie Billa w tej wersji: KLIK

2. Mikaze Ai z Uta no Prince-sama Maji Love 2000% - postać fikcyjna

mikaze_ai_as_pony_by_gocholudek-d60nlsg.png

Ęd link do jakiegoś arta z postacią: KLIK

No cóż, liczę na szczere opinie. Nie jestem mistrzynią posługiwania się tabletem, właściwie to póki co rysuję na nim bardzo rzadko (raczej trzymam się tradycyjnych sposobów rysunku), także przydadzą się jakieś rady odnośnie tego wszystkiego.

No ale mam nadzieję, że się spodoba ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziam :3 ... nawet nieźle ci idzie, jeśli chodzi o cienie

wg mnie powinny być bardziej rozmazane oraz pamiętaj że włosy równie zasłaniają światło

anatomia dość dobra, ale tułowia zbyt długie

wklęsłość w nogach trochę musi być większa

to tyle ode mnie :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że moje kuce mają lekkie naleciałości anatomii z g2 ^^" Ale co do długości tułowi to Bill akurat miał być długi (jakoś chciałam zaznaczyć to, że ogólnie chłopak jest wysoki i chudy), ale Mikaze Ai jak tak patrzę to faktycznie jest dziwnie jamnikowaty ;-;

A jeśli chodzi o rozmazywanie cieni to przyznam szczerze że właściwie to z tym eksperymentuje, bo do tej pory jak rysowałam jakieś chibi postaci to wszystko było takie delikatne, a teraz coś mnie naszło, że chcę żeby było widać te wszystkie pociągnięcia, albo jakieś takie nierówności. W sumie to nadal będę różnie z tym kombinować, z każdą kolejną ponyfikacją~

A w ogóle to dziękuję, że chociaż jedna osoba się wypowiedziała :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, to trochę dziwnie im się nogi zginają. (te przednie.)

Kolorowanie i cieniowanie jest w porządku, tylko że niezbyt podoba mi się to jak zrobiłaś z tą pierwszą ponyfikacją.

Ale jeśli miało tak wyjść, to git.

Pyszczek taki jakby zbyt trójkątny. (mowa o tym drugim rysunku.)

Te takie jakby kostki(jakby kostki, chyba zrozumiesz o co mi chodzi.) przy tylnych nogach powinny być wyżej.

Tułów faktycznie jest za długi. :|

No tak ogólnie, to nie są aż tak bardzo złe. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to, że ciało jest za długie już wiem i zauważyłam, szczególnie jak się na to patrzy dzień później po narysowaniu xD

A co do spiczastości pyszczka u Mikaze Aia, to wyjaśnienie, wiem, że jest za bardzo ostry, ale miał taki być celowo, bo w końcu to chłopak, z dziewczęcą urodą, a jakby miał normalną mordkę jak u klaczy to bym miała jakieś dziwne wyrzuty sumienia że do reszty zmieniłam mu płeć XD A tak, ma mordkę ani jak u klaczek, ani jak u ogierów XD

Dobra, ale dziękuję za wszystkie słowa krytyki, będę bardziej zwracać uwagę pewnie na te rzeczy. A narazie leci kolejna ponyfikacja Mikaze Ai z tym, że teraz to sama głowa i wersja w ogóle w lekkim stylu G2 XD

g2mikaze_by_gocholudek-d60r4x0.png

I kolejna próba innego sposobu rysowania i cieniowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrs.Octavia - Bo to G2 XD One miały takie jakieś pyszczki~ A mi się G2 cholernie zawsze podobało~ Znaczy no dobra, trochę inaczej to u nich wyglądało, ale to były klaczki, a to jednak ogier ;_; A co do cieniowania to mówię, narazie testuję różne wersje, dlatego jest różnie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah, kartofel. :ming:

Lepiej bym tego nie ujęła.

Nuu, ten kuc mi się bardzo podoba. :fluttershy5:

A propos, w mandze/anime to zależy od tzw. kreski autora, albo po specjalności (specjalnie narysowany chłopak z rzęsami, albo czymś innym co do dziewczyn podobnych.

:ming:)

Na przykład w Kuroshitsuji, Finny albo Grell po przemianie.

Czasami mam problem, czy Finny aby na pewno to chłopak. :ming:

Ja to bym nazwała 'Problemem z rozpoznaniem płci'.:ming:

Ale to taka moja teoria. :ming:

@Raindrops: Gratki, niechaj jogurt będzie z tobą!:ming: Z tej okazji, chcesz piankę domowej roboty? :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, czepiliście się tego kartofla XD

A co do m&a cóż, to po prostu urok biszów, że są tacy a nie inni, ale za to ich kocham <3 Szoty też. Chłopcy o dziewczęcej urodzie to coś cudownego <3

Dobra, ale nie będę robić offtopu. Narazie jestem na etapie rozkminy kogo w następnej kolejności będę rysować jako kuca XD Swojego matematyka O_o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, matematyk to bardzo zły pomysł. To by był przerażający kucyk.. Nie, lepiej tego nie rysować xD

O, a może jakieś propozycje kogo ponyfikować? Pewnie w końcu pójdą na odstrzał postaci z Uta Pri pokolei, chyba, że ktoś rzuci jakiś fajny pomysł~

A czy ja mówię, że tylko w m&a są tacy~? Normalnie też są <3 I to jest fajne, jak chłopak jest niski, ma długie blond włoski i wielkie oczy xD I odrazu w mózgu miliony yaoistycznych wyobrażeń z nim, ale to inna kwestia <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przerażające kucyki są takie faaaaaaaaaajne. :pinkie2:

Co do podrzucanych pomysłów, to ja mam miliardy. :ming:

A czy ja pisałam, że nic takiego nie mówiłaś? :ming:

Ale długie blond włosy...To jedna z wielu cech dziewczyn?

Czyli że Finn z AT...To ma coś z dziewczyny? O_o

Po raz któryś tam będę miała Blue Screen w mózgownicy. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dimon z School 13 to nie jest zły pomysł :P Ale nie no, jak coś to nie tylko chłopczyków robię ~ Facetów i w ogóle żeńskie osoby też, spoko xD

Fagglenorusie - Finn z AT hmm... w końcu został Fionną, nie? 8D (kij że tylko w fiku lodowego)

Mrs.Octavia - A kogo proponujesz~?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przepraszam, narazie Chin nie ma, za to jest ponyfikacja Yoh Asakury z Shaman Kinga x3

yoh_by_gocholudek-d61y7sc.png

Tylko dupa wołowa ze mnie, bo rysowałam to jakaś nieprzytomna i dopiero później zczaiłam, że takie małe to jest ;_; Ale ogólnie jestem z niego zadowolona, nawet jeśli nikomu innemu się to nie podoba XD

Amidamaru na zadzie <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma dziwny ryj bo to Yoh xD Ciężko jest narysować postać z anime jako kuca, żeby zachować coś charakterystycznego dla postaci jak chociażby spiczasty nos XD

A ostatnio fazuje na chude nóżki w moich poniaczach, więc raczej większość taka będzie XD

A co do CM, kto by nie chciał mieć na dupie Amidamaru XDDDDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...