Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

- No... tak. - powiedziałam cicho. - Wiesz... moja siostra ma "talent" do ognia. ja też mam jakiś talent do tego... - Ej... czy to prawda że wy możecie tak no wiesz... zionąć sobie ogniem albo wykorzystywać go do innych rzeczy. - spytałam zaciekawiona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

- łał...- powiedziałam pełna podziwu. - Wiem że moja siotra potrafi operować ogniem... - A jej przyjaciółka lodem... mama chyba ogniem też. - dodałam. - Wiesz że siostra i jej przyjaciółka mają bardzo podobne cutie marki? chyba tylko kolorem sie różnią. Zdjełam laptopa z kolan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Twoja siostra dobrze operuje ogniem? A jej koleżanka lodem? - spytała rozbawiona Exi. - Tam skąd pochodzę, to co drugi kucyk radzi sobie na tyle świetnie swoim żywiołem jakby był jego cutie markiem. Jednak żyjemy jak inni, mamy inne talenty... Swoją drogą czym dokładnie jest Twój talent? Bo te trzy ogniste kule na boku niewiele mówią.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Moge wyczarować trzy kule ognia... i nimi sterować chociaż to się jeszcze nie udaje. - wymruczałam, - Tia... chyba dobrze. - dodałam. - Hej exi... czemu ty w ogóle myślałaś ze ja i Dark to siostry? - spytałam. kopytkiem dotykałam jej prawego skrzydła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Huh? - mruknełam. - Ale co? - spytałam. Czemu się cofnęłaś, jak tam cie dotknęłam? - dodałam zdziwiona. - Coś sie zabolało czy co? - spytałam zdziwiona. - Wyluzuj, jestem lessbijką ale daj spokój... byle dotyk i już się cofasz? - spytałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exi tylko się roześmiała, mimo to wciąż trzymała drobny dystans. Zupełnie jakby wiedziała o co Ci chodzi...

- Masz dziewczynę pegaza. Dodatkowo wiesz gdzie uderzyć by pegaz, nawet smoczy, poczuł przyjemność. Ja nie z tych co się bawią gdzie i z kim popadnie - odparła wciąż rozbawiona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exi westchnęła, a potem opadła grzbietem na łóżko Dark. Kątem oka cały czas na Ciebie zerkała.

- Jeśli Cię to zabolało, to przepraszam, ale na akceptacje... ekhem "tego" wobec mnie, nie licz. Poza tym, księżniczka nie jest godna czegoś takiego - dodała z rozbawieniem Exi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exi słysząc bluzga, lekko się skrzywiła. Szybko jednak poprawiła się i spoważniała.

- Jestem czwarta w kolejce do tronu w moim państwie. Mój brat zaś trzeci. Z powodu problemów rodzinnych musieliśmy na pewien czas się oddalić od... swojej ukochanej ziemii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Super musiałam trafić na zadumanego w sobie buffona... nah nawet pocałować jej mi się już nie chce. W swoje ojczyźnie jest kimś ważny ok ale tutaj jest jak ja i inni szarakiem"" Ale... może się da... " - pomyślałam i jeszcze nadziej się zbliżyłam. - Wiesz co... nie podziękowałam ci za uratowanie dupy.- powiedziałam dziwnie spokojnie. " Chyba jestem dostatecznie blisko by zrobić to co chciałam... leży oparta plecami o łóżko? cóż... łatwiej będzie ją wywrócić." - Pomyślałam i "wleciałam" na Exi. -Ops.... - mruknełam i "siedziałam" twarzą do niej. Na wszelki wypadek jeszcze przyszykowałam sobie róg żeby ją utrzymać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W swoim kraju może jesteś kimś, tutaj jesteś zwykłym szarakiem jak wszyscy. - powiedziałam spokojnie. Po czym szybko pocałowałam ją w usta... " Co teraz zrobisz paniusiu? będziesz się rzucać? "- pomyślałam i postanowiłam nieco "zamocnić" ścisk kopytami plus mogłam użyc jeszcze magi jak by co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego raczej Exi się nie spodziewała. Zaskoczyłaś ją. Musiała się z tym spotkać pierwszy raz... Tak samo jak Ty z jej ustami. Były nieporównywalnie miękkie i... niesamowite. Długo jednak nie mogłaś się rozkoszować, gdyż do Exi dotarło co się właśnie stało. W ułamku sekundy leżałaś sama na łóżku, a Exi wisiała w powietrzu.

- Mówiłam, że klacze nie są w moim typie. Może i w moim kraju jest inaczej, ale to nie znaczy, że muszę akceptować coś co narusza moją przestrzeń osobistą - odparła równie spokojnie, choć dało się w niej wyczuć nutkę zdenerwowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było w formie podziękowań teraz możesz już... wypier.... spadać. - powiedziałam otwierając okno. - Skoro nazywasz mnie dziwką to droga wolna, możesz spadać. - powiedziałam zirytowana. - Poza tym jak będziesz się tak wywyższać nad innymi cóż.. kuce tutaj nie lubią jak ktoś się wywyższa, szczególnie ze wciąż jesteś tu obca. To takie ostrzeżenie na przyszłość. " Boże co za baba...."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exi nic Ci nie odpowiedziała, wyleciała spokojnie przez okno. I nim w ogóle odleciała posłała Ci jedno spojrzenie. Zawarte w nim były jakby słowa "pomyliłam się co do Ciebie". Potem już zniknęła z Twojego pola widzenia. W pokoju panowała głucha cisza.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było słychać trzask okna... - Co za zapatrzona w siebie baba... jestem księżniczka i o jaka jestem zajebista. - Ale wyzwanie od dziwek nie należało do "najmilszych" - powiedziałam sama do siebie. - A pierdole idę do Moon, przecież nie trafie znowu na jakiegoś chuja co będzie chciał mnie wyruchać... - dodałam otworzyłam drzwi i wyszłam z pokoju. " Dreczą mnie wyrzuty sumienia... musze przeprosic Moon..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Moon! - mozna powiedziec krzyknełam radośnie, i ją przutuliłam. - Tak sie ciesze, że ciebie widze... - mruknełam nadal przytulajac swojego anioła. - Ja... przepraszam za wczorajsze zachowanie... zachowałam sie źle... - dodałam ze skruchą chyba nawet zaraz miałam sie rozpłakać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No... dobra... to tak pierwsze... to mało co mnie jakis zboczeniec nie zgwałcił.. exi mnie uratowała od tego. Potem była przez troche u mnie ale pokłóciliśmy się i to chyba mocno bo możesz mnie walnąć w łeb ale, kurwa nie znosze kiedy ktoś mnie wyzywa od dziwek. moze to zrobiła nieświadomie ale " Ja nie z tych co robi to z bylekim i byle gdzie" noi potem sie dowiedziałam ze w swoim królestwie jest "księżniczką" wiesz dobrze jak mnie wkurzają kuce które sie wywyższają... i nieco mnie poniosło.... szczególnie po tym nie miłym słowie... - - wypowiedziałam to chyba na jednym ciągu.... albo dwóch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...