Skocz do zawartości

Brohoof nr. 1 (marzec)


Lemuur

Recommended Posts

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA:

  • bobule - Za sklejanie całej gazetki, chłopie miałeś najcięższą robotę i szczerze gratuluję efektu!
  • FreeFraQ - Za okładkę do gazetki, niby nic wielkiego, a była to dla nas wielka pomoc, jak nie wybawienie! xD

Tak więc, po długim czasie ciężkich prac i oczekiwań, po wielu naradach i problemach, przedstawiamy wam pierwszy numer gazetki:

http://issuu.com/brohoof/docs/brohoof_nr_1_2012

Życzymy miłej lektury i zapraszamy do komentowania! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem w shoucie: kilka baboli z doklejeniem nawiasów do słów (zabrakło spacji, moi drodzy xd), raz czy dwa tło było nieco zbyt... jaskrawe. Ale poza tym bardzo sympatycznie. Zwłaszcza, że to pierwszy taki numer xd Co ile chcecie to wypuszczać? xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się nie zgodzić, że pomysł z gazetką jest dobry, ale mam taką jedną malutką uwagę.

W artykule o WoodenToaster'rze "Ten utwór poprostu opiera się o scenę z uczeniem Fluttershy dopingu na zawodach w Cloudsdale" Lepiej by paswało "na zawody" lub "przed zawodami" po za tym brak zastrzeżeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Rośniemy w siłę :) Już tylko czekać, aż w kioskach pojawi się nasz oficjalny Magazyn i oby nosił on nazwę Brohoof :> Genialny pomysł mieliście, panowie, gratuluję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie napisane, zdarzały się literówki ale bardziej takie, że gdzieś zamieniono litery miejscami, a nie ortograficzne. Co do Derpy to "przekolorowana" wersja w WWU jest oddzielną bohaterką i wygląda jak połączenie Sugar Grape (imię) z wyglądem Lily Blossom. Najbardziej zaciekawił mnie artykuł o Trixie. Oby tak dalej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...