Skocz do zawartości

Battlestar Galactica


Recommended Posts

Pamiętam, oglądałem kilka (2,5/3) sezonów na AXN. Niestety, władze tej stacji zrezygnowały z niego (i z paru innych świetnych seriali) na rzecz słabszych serii, więc nie obejrzałem do końca. Bitwy kosmiczne są świetne i efektowne. Do gustu przypadła mi też fabuła; poszukiwanie schronienia, ucieczka przed Cylonami, intrygi... Oceniam na 8/10; gdybym dokończył, to może podniósłbym ocenę do 9/10.

Link do komentarza

Pamiętam, oglądałem kilka (2,5/3) sezonów na AXN. Niestety, władze tej stacji zrezygnowały z niego (i z paru innych świetnych seriali) na rzecz słabszych serii, więc nie obejrzałem do końca. Bitwy kosmiczne są świetne i efektowne. Do gustu przypadła mi też fabuła; poszukiwanie schronienia, ucieczka przed Cylonami, intrygi... Oceniam na 8/10; gdybym dokończył, to może podniósłbym ocenę do 9/10.

 

Ja też oglądałem na AXNie, i jakoś puszczali do końca. Nie puszczali tylko spin-offa o tytule, którego nie chciało mi się zapamiętać, bo i tak był słaby.

 

A serial genialny pod względem przedstawionego świata, kreacji postaci i klimatu. Efekty specjalne też biją na głowę te z efekciarskich filmów rodem z Hollywood, mimo o wiele niższego budżetu. Fabuła też bardzo dobra. Chyba nigdy nie zapomnę sceny rozstrzelania Gaety. <3 Do tego chyba najlepsze serialowe zakończenie ever.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...