Skocz do zawartości

Dyskusje na temat odpowiedzi


Lemuur

Recommended Posts

U innych coś takiego jest, więc niech i Pinkamena ma dyskusje :P.

Co sądzicie o naszych odpowiedziach, macie coś do zarzucenia, może wpadły wam do głowy jakieś fajne sugestie? Piszcie śmiało! W końcu odpowiadamy dla was!:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Kennedy'ego zabiła północnokoreańska żydomasonokomuna przy współpracy z cyklistami i producentami koźlego sera. Tak słyszałem!

Ogólnie same odpowiedzi są git :D. Piszesz i piszesz. Ma niezłego doła dziewczę.

Co się dziwisz, dział prowadzi Optymista na spółkę z Pesymistą z chorobą psychiczną... Ale cieszymy się, że Wam się podoba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel
Ok everypony, potrzebujemy waszych opinii na temat odpowiedzi Pinkameny. Odpowiadajcie szczerze, bo to jest najważniejsze. Chętnie przyjmiemy też wasze sugestie odnośnie zmian w metodzie odpowiadania, czy zmienić styl, ton itp. Tak więc- Głosujcie i sugerujcie! Jesteśmy otwarci :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suche odpowiedzi, 0 emocji, zrobiliście z pinkameny pinkie pie, tylko z prostymi włosami.

Nie zamierzam pisać nowego posta, ani tłumaczyć ci różnicy między Pinkie Pie, jej samotną wersją i wersją gore... Mnie Pinkie Pie w wersji gore się nie podoba, postać karmiąca psychodom

kuoth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel
Emoś, dostaliśmy pozwolenie na reaktywację działu Pinkameny pod warunkiem, że nie znajdzie się tutaj Gore, w innym wypadku- Żegnaj pinkameno, prawdopodobnie na zawsze. Ponadto dostaliśmy prośbę o to, żeby skupić się na psychologii, co właśnie robimy. Tyle w temacie, dziękuję, dobranoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie napisałem, że chce gore. To jest psychologiczne? Litości, to jest szajs , z jękliwej pinkameny można zrobić o wiele lepszą postać, a nie tylko " haha jestem smutna haha pani mąka jest ze mna ale i tak jestem samotna haha " błagaaam. I NIE NIE CHCE GORE, JAKBY KTOS NIE ZROZUMIAL CO PROBUJE PRZEKAZAC. @up według mnie moja pinkamena miała większą głębie, poczytaj pamiętnik pinkameny, który znajduje sie w archiwum, dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emoś, daj nam trochę czasu, dopiero co zaczęliśmy :P.

Co do twojej Pinkameny... W pamiętnikach była fajna, zgadzam się, ale reszta twojego działu była już gorszej jakości... Choć powiem ci mnie osobiście twój dział się podobał, dlatego z resztą walczyłem o jego przywrócenie. To co teraz widzisz jest efektem prób moich i Zniszcza xD. No i całe pamiętniki jakby nie patrzeć jechały na jednym zachowaniu, więc też jeszcze to nie jest to...

Jeśli chcesz pomóc przy dziale, pisz śmiało w sugestiach, dyskusjach, pomysłach, czy nawet na PW. Jeśli pomysły będą dobre z pewnością je wprowadzę. Nie chcę odcinać cię od działu, bądź co bądź jesteś swego rodzaju częścią Pinkameny :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emoś, daj nam trochę czasu, dopiero co zaczęliśmy :P.

Co do twojej Pinkameny... W pamiętnikach była fajna, zgadzam się, ale reszta twojego działu była już gorszej jakości... Choć powiem ci mnie osobiście twój dział się podobał, dlatego z resztą walczyłem o jego przywrócenie. To co teraz widzisz jest efektem prób moich i Zniszcza xD. No i całe pamiętniki jakby nie patrzeć jechały na jednym zachowaniu, więc też jeszcze to nie jest to...

Jeśli chcesz pomóc przy dziale, pisz śmiało w sugestiach, dyskusjach, pomysłach, czy nawet na PW. Jeśli pomysły będą dobre z pewnością je wprowadzę. Nie chcę odcinać cię od działu, bądź co bądź jesteś swego rodzaju częścią Pinkameny :P.

Dziękuje za wyrozumiałość, da sie odpisać normalnie sliver?! da sie! I oczywiście, że coś napisze w najbliższym czasie, bo jak już wspominałem na sb, nie pozwole, żeby z mojej pinkameny zrobić "Byle coś tam, co płacze".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie odpowiadajcie tylko suchym tekstem, możecie przecież korzystac z obrazków powiedzmy z googli albo deviant arta... Bo w obrazkach takich, gdzie pinkamena jest pokazana jako "psychopatka" nie ma gore, po prostu każdy wie o co chodzi i widzi reakcję pinkameny na pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...