Skocz do zawartości

Seria Portal


ThatIsSoSad

Recommended Posts

Trudno mi uwierzyć, że te gry nie mają własnego tematu. Zwłaszcza że sporo emotek tutaj jest z nimi. A obie części Portala to świetne gry i powinny mieć temat;) Zapraszam do dyskusji czy czegoś. Na dobry początek, kto nie zna: http://yudhaikeledai.deviantart.com/art/MLP-Thinking-with-Portals-Prank-280863742?q=boost%3Apopular%20mlp%20portal&qo=11 Tego jest cała seria

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wpisy na EQD, szybko trafiło do ulubionych. Jedynkę Portala przeszedłem niedługo po premierze, teraz jestem świeżo po 2jce. Gdyby tylko takie urządzenie było dostępne w realnym świecie :yay:

Wtedy nie mielibyśmy problemu z wybudowaniem portalu do Equestrii na księżycu!

:luna:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Punky Slave Wideło jest dla ludzi, którzy grali w Portal albo przynajmniej widzieli tę grę w akcji. To nie jest wyjaśnienie, o co chodzi w tej grze, tylko fajny filmik dla rozkręcenia dyskusji:P @up Taak. Wspaniałe teksty chłopak miał. Już od treningu - "powiedz jabłko" . Ale wiesz, seria zyskała wielką popularność - może jeszcze nie jest tak źle z ludzkością:P Portal 1 też ci polecam, choć jest niestety dużo krótszy. Ale i tak wypada zagrać, choćby dla pełnego zrozumienia dowcipu z Companion Cube w którymś teście dwójki. Jest za chyba niedrogo na Steamie. 9.99$ bodajże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Black Mesa pracowała nad podróżami miedzywymiarowymi. Cave Johnson wspominał że ukradli im technologie portali ( dlatego ich tak nienawidzi ) ciekawym epizodem byłoby przeniesienie części akcji Portala do innego wymiaru np. Equestrii w odpowiedzi na Aperture Labs na eksperymenty Black Mesa, czyż nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...