Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Omega

"Rodzinne tajemnice" Imka2000

Recommended Posts

Dwie małe wskazówki pokazywały godzinę dziewiątą rano. Cóż, byłaś w zamku a podróż miała zacząć się dopiero jutro. Chyba możesz jeszcze trochę poleżeć. Chociaż ostre światło słońca skutecznie spędzało sen z powiek

Było dość późno. W bractwie zrywałam się o 5 rano na treningi. Powstałam więc z łóżka i zaczęłam robić pompki, które zwykle nie sprawiały mi problemu, zwykle po 100 zaczynało mnie to ciut męczyć. Moim rekordem było 1994. Ustaliłam go niedawno przed wyjazdem. Zawsze z dnia na dzień ustalałam nowy. 

(silna jesteś)

Po wykonaniu porannych ćwiczeń przeciągnęłaś ją z westchnieniem. Pomimo długiego snu nie byłaś zbyt wypoczęta. Te dziwne koszmary wycisnęły z ciebie prawie całą energię. 

Nagle usłyszałaś pukanie do drzwi. Poderwałaś się z miejsca w oczekiwaniu na atak. Ten jednak nie nastąpił.

(no, o to chodzi.W końcu lata praktyki )

Szybko wskoczyłam pod kołdrę, rozczochrałam włosy, przetarłam oczy i ziewając powiedziałam zaspanym głosem - Proszę... - Udawałam że właśnie wstałam by nie wzbudzać podejrzeń. 

Drzwi uchyliły się powoli. Twilight zajrzała do ciebie nieśmiało i uśmiechnęła się.

- Przepraszam jeśli cię obudziłam - powiedziała przepraszająco. - Ale śniadanie już gotowe a czekamy tylko na ciebie. Nie możemy zacząć jeść dopóki nie będziemy w komplecie

Ziewnęłam - Nic nie szkodzi...- Wrzuciłam na twarz wymuszony uśmiech, nie różniący się od normalnego - Już idę... - Przeciągnęłam się. 

• Create New...