Skocz do zawartości

"Rodzinne tajemnice" Imka2000


Omega

Recommended Posts

-Wszystko idzie zgodnie z planem...Cóż...Prawie wszystko... Gdy Celestia się o tym dowiedziała oczekiwała źródła informacji, ale nie podałam go. Niestety w ramach "kary" ta cała Twilight ma za mną teraz łazić, ale tylko poza terenem zamku.  Myślę że Celestia coś podejrzewa... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Uśmiechnęłam się podstępnie  - Przekonam ją jaka jestem "słodka", "niewinna" i "dobra". Te nadpobudliwe kucyki szykują coś dzisiaj...Jakiś pokaz czy coś.. Przyjdę tam i będę udawała że świetnie się bawię, mimo że mdli mnie od samego myślenia o spędzaniu z nimi czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyłaś korytarzami do pokoju Rarity. Zamek był na tyle duży, że musiałaś pytać się straży jak tam dojść. Kiedy jednak dotarłaś na miejsce i chciałaś wejść, drzwi były zamknięte.

- Spike, nie możesz teraz wejść! - zawołała Rarity - przebieramy się!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- M-modelki? - Nic mi nie mówiono że ja mam nosić jakieś cuchy... Nigdy nie lubiłam modelek i nie ubierałam się czy malowałam..Nawet włosów nie czesałam i nie układałam...A teraz mam występować w jakiejś durnej sukience...Miałam się już wycofać ale dodawałam sobie otuchy myśląc "Zdobędziesz tym zaufanie...Myśl o misji...". - A tak właściwie...Jeśli chodzi o przebieranie się to z tego co zrozumiałam ten cały Spike jest płci przeciwnej, ale przecież na co dzień nie nosimy ubrań..Przynajmniej ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ok, przekonajmy się jak mi wyjdzie opis sukienki :P )

- No, w takim razie chodź tutaj, pomogę ci się ubrać - powiedziała Rarity biorąc cię w obroty. Przygotowała dla ciebie sukienkę w szafirowym kolorze z wszytymi maleńkimi klejnotami. Spódnica została zaprojektowana na wzór płatków róży. Przy każdym kroku klejnoty odbijały światło niczym poranna rosa.

- Jesteś piękna - skomentowała twój strój oniemiała Rarity - niebieski świetnie do ciebie pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mamy jeszcze kwadrans do pokazu - powiedziała Rarity - Idźcie na wybieg, ja muszę znaleźć Holity Toyity - miała już wyjść kiedy nagle się odwróciła - Moon Light, skarbie nie stresuj się. Po prostu idź za Twilight i rób to samo co ona. Będziesz olśniewająca - powiedziała i wyszła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szłyście dalej przez pałacowe korytarze, podczas gdy Pinkie Pie cały czas trajkotała jak to fajnie, że znowu występują jako modelki i chwaliła uszyte przez Rarity kreacje. W końcu po kilku minutach dotarłyście na miejsce. Ominęłyście specjalnie przygotowany wybieg i weszłyście tylnym wejściem. Na miejscu wizażystki zaczęły zajmować się waszym wyglądem.

- Dlaczego musimy przez to przechodzić? - narzekała Applejack - równie dobrze, mogłybyśmy wyjść nawet teraz.

- Wiesz, że to ważne dla Rarity - wyjaśniła jej Twilight - to nie potrwa długo, nie martw się.

Słuchałaś tego, podczas gdy jedna z wizażystek uwijała się przy tobie jak pszczoła przy miodzie starając się zrobić cię na bóstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...