Skocz do zawartości

Fairy Tail Quiz


Gypsy

Recommended Posts

Zależy od tłumaczenia.

W anime wolali na to "TO ZBROJA MROCZNYCH SKRZYDEŁ!" (chociaż tłumaczono "Ryk podniebnego smoka" Wendy jako "Podmuch ognistego smoka" więć raczej ufać temu nie można)

W mandze chyba inaczej.

 

Z Natsu i Gray'em, co daje pobudza wyobraźnię pozostałych członków gildii.

Edytowano przez Spinwide
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie oto odpowiedź na wszystkie nurtujące was pytanie, a właściwie tylko na to jedno konkretne 

528013juviaslittlelovet.png
Następne pytanie:
Ile bądź i jakie gwiezdne duchy nazywały Leo "braciszkiem". Możecie jeszcze, ale nie musicie dodatkowo dopisać dlaczego?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem i....nie mam pewności.

Co prawda to jeden z main heroes, ale 37 tomów bez śmierci wśród głównych postaci....poza tym to byłoby dziwne gdyby taką bitwe przeżyli wszyscy, więc Mashima widać musiał wybrać ofiarę...Ale to wciąż jeden z głównych bohaterów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałam, ale... Fairy Tail i śmierć głównego bohatera? (nie wiem o kogo chodzi, ale wciąż) Nie.

 

A co do pytania... Lullaby zapieczętował chyba Makarov, po tym jak się odrodziło... czy coś... muszę obejrzeć pierwsze odcinki. I przeczytać zaległą mangę. Witaj, 37 rozdziałów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to pytałem kto go odpieczętował, ale niech ci będzie

Kto podszywał się pod Zerefa?

Czy ja wie. Jakby Mashima chciał by on to przeżył to nie strzelał by mu 6 razy w tułów i jeszcze ze 2 razy w głowę. A akurat jak chciał porozmawiać z Juvią i chwilę potem padł na jej oczach. Nie mogę się doczekać następnego rozdziału. Zwłaszcza, że lubię Gray'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie strzelał mu w głowę. To była krew z ust. A na forach piszą, że bardzo spodziewane jest poświęcenie się Ultear by ocalić Graya. Wiesz, złamanie tabu arki czasu i cofnięcie czasu Graya. W końcu gadała w tym rozdziale, że nie zasługuje na życie czy jakoś tak, no nie?

 

Odpieczętował ją ten z gildii Erigora...jak mu było....Kigaya? Nie pamietam.

 

Pod Zerefa, w sensie podczas tortur Jellala?

To była Ultear.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie!!! Tylko nie Ultear, chociaż jej życie jednak zawsze było pełne tragedii. Ale sam pomysł by wreszcie kogoś zabić jest spoko. Ale co zrobi Meredy. Nic tylko czekać.

Tak to była ona

Dlaczego Ivan zainplantował Laxusowi smoczą Lacrime 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...