Jump to content

Project OverPower [Violence][Fantasy][Adventure][Comedy][Seria]

Recommended Posts

I oto ten dzień. W końcu XIII rozdział dodany. Jest trochę dłuższy przez decyzję, którą podjąłem w kwestii pewnego wątku. Mianowicie w rozdziale XIV porzucimy teraźniejszość by poznać historię o miłości i zdradzie, o upadku imperium i narodzinach monarchii. A wszystko to 3000 lat przed obecnymi czasami.

Powinienem się wyrobić z nim szybciej niż z tym 13-tym bo już jestem w zaawansowanej fazie pisania i z grubsza wiem o wszystkim co ma się w tym rozdziale znaleźć.

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Aż cholera zapowiedziałem, że ten 14 rozdział wyjdzie szybko, a nici z tego. Nie myślcie, że porzucam mój ukochany projekt. Ale od około roku chodziła mi po głowie pewna myśl związana z pewną postacią historyczną w stylu "a co by było gdyby on był..." ale nie miałem żadnego pomysłu co z tą myślą zrobić, jak ją ubrać w słowa, jakie realia do tego stworzyć, jak to spisać etc. Ale stało się. Moja sytuacja życiowa była idealną metaforą tego co by pasowało do tej myśli. I tak zacząłem pisać nowe opowiadanie o roboczym tytule "Mein nacht kampf". Dla fanów kuców niestety rozczarowanie bo jest to zupełnie nie związana z niczym opowieść. Mój całkowicie autorski projekt. A dla fanów mojej twórczości kolejne rozczarowanie bo nie mam zamiaru(przynajmniej na razie) tego publikować(plan jest taki, że jeśli udałoby mi się to dokończyć to spróbuje to wydać w postaci książki). Ale żeby nie było, że zostawiam was z myślą, że "gdzieś być może powstaje coś wspaniałego i może to przeczytacie za lat 20". Myślałem nad wypuszczeniem w ramach eksperymentu wersji demonstracyjnej w postaci 1 rozdziału(w dziale opowiadań non mlp). Niebawem skończę go pisać więc jeśli ktoś jest zainteresowany alternatywną historią II WŚ to niech wyczekuje tutaj informacji o potencjalnej publikacji.

• 2 years later...

Hah to znowu ja. Jakieś 3-4 lata później. W każdym razie prace idą. Wolno, ale idą. A żeby nie byś gołosłownym... dodałem małą zajawkę do 1 posta. W dużym skrócie. MLD będzie miało 3 arc'i, których temat jest już zaplanowany. Na tyle zaplanowany, że mają już tytuły, main vilaina, a ziarna, z których te wydarzenia wynikną już są zasiane.