Skocz do zawartości

Project OverPower [Violence][Fantasy][Adventure][Comedy][Seria]


Recommended Posts

I oto ten dzień. W końcu XIII rozdział dodany. Jest trochę dłuższy przez decyzję, którą podjąłem w kwestii pewnego wątku. Mianowicie w rozdziale XIV porzucimy teraźniejszość by poznać historię o miłości i zdradzie, o upadku imperium i narodzinach monarchii. A wszystko to 3000 lat przed obecnymi czasami.

Powinienem się wyrobić z nim szybciej niż z tym 13-tym bo już jestem w zaawansowanej fazie pisania i z grubsza wiem o wszystkim co ma się w tym rozdziale znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Aż cholera zapowiedziałem, że ten 14 rozdział wyjdzie szybko, a nici z tego. Nie myślcie, że porzucam mój ukochany projekt. Ale od około roku chodziła mi po głowie pewna myśl związana z pewną postacią historyczną w stylu "a co by było gdyby on był..." ale nie miałem żadnego pomysłu co z tą myślą zrobić, jak ją ubrać w słowa, jakie realia do tego stworzyć, jak to spisać etc. Ale stało się. Moja sytuacja życiowa była idealną metaforą tego co by pasowało do tej myśli. I tak zacząłem pisać nowe opowiadanie o roboczym tytule "Mein nacht kampf". Dla fanów kuców niestety rozczarowanie bo jest to zupełnie nie związana z niczym opowieść. Mój całkowicie autorski projekt. A dla fanów mojej twórczości kolejne rozczarowanie bo nie mam zamiaru(przynajmniej na razie) tego publikować(plan jest taki, że jeśli udałoby mi się to dokończyć to spróbuje to wydać w postaci książki). Ale żeby nie było, że zostawiam was z myślą, że "gdzieś być może powstaje coś wspaniałego i może to przeczytacie za lat 20". Myślałem nad wypuszczeniem w ramach eksperymentu wersji demonstracyjnej w postaci 1 rozdziału(w dziale opowiadań non mlp). Niebawem skończę go pisać więc jeśli ktoś jest zainteresowany alternatywną historią II WŚ to niech wyczekuje tutaj informacji o potencjalnej publikacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Hah to znowu ja. Jakieś 3-4 lata później. W każdym razie prace idą. Wolno, ale idą. A żeby nie byś gołosłownym... dodałem małą zajawkę do 1 posta. W dużym skrócie. MLD będzie miało 3 arc'i, których temat jest już zaplanowany. Na tyle zaplanowany, że mają już tytuły, main vilaina, a ziarna, z których te wydarzenia wynikną już są zasiane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...