Skocz do zawartości

Another


Recommended Posts

Ogólnie do tego anime podeszłam na luzie. Seria dość godna polecenia. Uwielbiam jej opening i czasem się łapię na tym, że go podśpiewuję, gdy mi się nudzi  :cadancespin:
Akcja z parasolką, to moja ulubiona scena z całej serii, a jedna z ulubionych z anime ogólnie. Śmiechłam wtedy bardzo  :cheese:  (dat składnia)

Link do komentarza

Oglądałam jak wychodziło na bieżąco. Także wypada się wypowiedzieć. A w ogóle to wiecie, że będzie po polsku manga Another od JPFu ? :P

No to tak. W kwestii serii.

Na początku naprawdę mi się spodobało. Pierwsze kilka odcinków to było takie "ŁAŁ!" i to dosłownie. Sądziłam, że w końcu wyszła nowa, naprawdę świetna seria, w dodatku horror. Jednak z czasem.. z czasem straciła dla mnie klimat. Chcę uniknąć spoilerów, ale no, przez początkowe odcinki, oglądając to, będąc samej w domu, przy zgaszonym świetle, naprawdę miałam ciary na plecach. Jeszcze te lalki. Ale później już nie było takie fajne. Jeszcze to w jaki sposób przerwać klątwę itd.. No proszę, od początku nasi bohaterowie powinni się domyślić rozwiązania. No ale dobra, czepiam się. Jednak przez co najbardziej Another straciło w moich oczach? Koniec. Ogółem beznadziejny. Masowa psychoza itd, ale jakaś bardzo.. nieudolna? Cóż nie podobał mi się. Po tak genialnie zapowiadającej się serii oczekiwałam czegoś bardziej spektakularnego. 

 

Mimo nieszczęsnego końca, samo Another było w porządku. Z chęcią sięgnę po mangę, z racji, że z tego co się orientuję, nie kończy się tak idiotycznie jak anime, więc pewnie jest warta uwagi.

 

A kwestia techniczna. Kreska mi się podoba, nawet bardziej niż ta w mandze. Grafika jest ładna, nie powiem, że nie. Od tej strony nie mam nic do zarzucenia, muzyka też dobrze dobrana, chociaż opening trochę.. hmm.. no mógłby bardziej pasować. Ale nie tutaj nie jest tak źle.

Link do komentarza

Hyh, wzięłam się za oglądanie tego ^,^ jestem jak na razie na 4 odc., ale uważam, ze to jest super ^,^ Gdyby nie ten temat to bym zapewne nigdy nie wiedziała, ze takie Anime istnieje :rainderp: Cudowne! :D

Widzisz...zawdzięczasz mi to. :ming: Miłego oglądania, powiedz jak skończysz i podziel się swoją opinią. ;_;

Link do komentarza

Jej, to jest serio okropnie wciągające :D Wczoraj nie mogłam się oderwać, oglądałam do około godziny 00.34 xD, już miałam zacząć oglądać 12 odc, gdy rodzice każą mi laptopa wyłączyć. Ale za to zrobiłam to dzisiaj :) To Anime jest naprawdę świetne :) ale "trochę" brutalne. Jedynym minusem jest dla mnie to, ze jest tylko 12 odc. Zaraziłaś mnie tym *O* dziękuję ci za to :)

Link do komentarza

Widziałam to anime i bardzo je lubię. Jednak jak Ukeś wcześniej napisała to ostatnie odcinki nie były takie fajne jak pierwsze i utraciły ten fantastyczny stało się to mniej więcej gdy Misaki Mei nie była już taką tajemniczą postacią. Ale ja nie mogę powiedzieć, że przez te ostatnie odcinki, anime zupełnie straciło swój urok, nadal mi się podoba i uważam je za jedno z fajniejszych anime (dużo ich w prawdzie nie obejrzałam, no ale). Postać Misaki Mei bardzo mi się spodobała, ta początkowa, tajemnicza, co za bardzo nie było wiadomo czy naprawdę istnieje i w ogóle bardzo lubię te sceny, gdzie pokazane są lalki.

 

Co do openingu, mi się podobał i to bardzo. Nawet przez pewien czas miałam muzykę z niego jako dzwonek z telefonu. A teraz sporadycznie zdarza mi się tej piosenki posłuchać.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...