Skocz do zawartości

Minimeet w Kielcach


Arpegius

Recommended Posts

Dziś i jutro niestety odpada, sobota już się kończy a jutro mam gości :T

Za tydzień też nie wiem, jak zapytałem mamy czy mógłbym sam pojechać, odparła że nie za bardzo, bo nie znam miasta.

Może ustalmy jakąś bardziej konkretną datę. Taką trochę w przyszłość. Zawsze będzie wiadomo, kto przyjedzie na pewno, a poza tym będzie dało się mniej więcej dopasować ją do  wszystkich.

Od razu mówię, że 6 i 7 czerwca u mnie odpada, jadę na jakieś spotkanie młodzieży ze scholą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

U mnie zaczynają się zaliczenia i egzaminy, więc teraz w czerwcu mam kłopot z dysponowaniem czasu :twilight6: Dopiero w lipcu luźno. Jedyną możliwością są dla mnie soboty (i też nie zawsze).

Edytowano przez MnemonikTM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że skoro aktualnie wszyscy mają ograniczony czas to poczekajmy trochę i jak to mówią:

Lepiej zrobić coś na spokojnie i dobrze :interesting:

Niż w chaosie, szybko i źle :discord2:

 

W końcu ma być to super Ponymeet :D :partycannon:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nawias, a gdzie tu potrzebna znajomość Kielc? Wysiada się na dworcu i idzie gdzie oczy poniosą. Nie są też tak wielkie by ich nie ogarnąć.Choć nie przeczę, przydało by się wsparcie kogoś na miejscu.

Tu raczej chodzi o to, że mama nie pozwala mi samemu tam pojechać pod tymże pretekstem.

 

Obecny długi weekend? Chyba mam wolny :) Jednak (jak zwykle) trudno będzie m się tam dostać :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota o czasie 12.00 (lub po 12.00) -  jestem w stanie się pojawić  :NjdaT:  (99.9%)

"Sienkiewkę" znam, rynek lub pomnik dzika też znajdę. Oba miejsca są w promieniu ~500m od dworca.

Nawias, bez obaw, Kielce są do ogarnięcia. :aj5:

Edytowano przez MnemonikTM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla tego chciałem byśmy się spotkali przy jakimś pomniku, czy innym punkcie orientacyjnym, żeby łatwiej było się ogarnąć. Ja ze swojej strony mogę zagwarantować, że poznacie mnie po koszulce.

 

 

----

edit.

Nie to żebym coś mówił, ale jest po 20, a spotykamy się jutro. Miło by było to ogarnąć, bo nie chciałbym by się okazało że nawet się znaleźć nie możemy :/

Edytowano przez Zoameldar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybędę.

 

(Jak mnie poznacie? :ninja:  -  Wokół pomnika są tabliczki z legendą o powstaniu Kielc. Powiedzmy, że o 12.05 usiądę na ławce na przeciwko VI tabliczki, czas ustawiłem zgodnie z  http://www.aktualnyczas.com.pl/     

A jak ławka będzie zajęta, to usiądę na innej dostępnej i założę okulary przeciwsłoneczne :P)

 

Do zobaczenia. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...