Skocz do zawartości

Tarreth

Recommended Posts

Myślę, że przestraszyła się. Albo ukryła się w jakimś cichym miejscu, żeby poćwiczyć jeszcze raz wszystkie sztuczki, albo - tak jak już Tarreth napisał - poszła do księżniczki Celestii wyjaśnić, że nie ma ochoty brać udziału w turnieju. Ale wtedy na pewno zawiodłaby swoją mentorkę, więc to raczej odpada. Pierwsza opcja jest bardziej prawdopodobna, ale możliwe jest też to, że najzwyczajniej w świecie uciekła. Tylko dokąd? Do Ponyville miałaby zbyt daleko. Może do jej starego domu, do biblioteki, kiedy mieszkała jeszcze w Canterlot? Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twi dobrze zna Canterlot, więc obstawiam że poszła w jakieś ustronne ciche miejsce, które tylko ona zna (mieszkała sporo czasu w stolicy mimo wszystko) aby przemyśleć wszystko w ciszy i na spokojnie oraz sprawdzić zaklęcia.

  • stary teatr/sklep z książkami
  • akademia
  • może jakaś biblioteka na obrzeżach miasta
  • mało znany park
  • plac zabaw w "magic kindergarten" (nie ma to jak będąc już nieco
  • starszym pojeździć na tych małych zabawkach na placu ^^ złe myśli raz dwa znikają).
  • skorzysta z okazji i odwiedzi swój poprzedni dom (początek S1E1)
  • lub własną komnatę w zamku Celestii (strażnicy ją znają więc ją wpuszczą do pałacu).
  • mogła też pójść do ogrodu z rzeźbami pod pomnik Discorda/NMM aby przypomnieć sobie jak pokonała obydwoje i zmotywować się lub znaleźć inspirację na jakieś ciekawe, a zarazem śmieszne i szalone zaklęcia (chmurki z czekoladowym deszczem, zmianę w mgłę lub podział ciała na 3 mniejsze istoty itp)

Kogo może spotkać w niektórych miejscach hmmm albo jakiegoś twojego OC lub Trixie (jakiś zakład, sprzeczka, która podjara Twilight aby jednak pokazać co umie na turnieju), Lunę (dobra rada/etc w zamian za pomoc podczas Nightmare Night), Celestię (tu nie trzeba nic tłumaczyć), rodziców(j/w), dunno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A więc możliwości jest więcej, niż się spodziewałam :) Jestem strasznie ciekawa, co się stało z Twilight... Czy uciekła, bo się przestraszyła, czy uciekła, by się jeszcze poduczyć...? Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Czekam na kolejny wpis, żeby wreszcie się tego dowiedzieć :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Twilight raczej nie ucieknie -- sądzę, że strach przed sprawieniem Księżniczce wstydu nie pokazując się jest większy niż jej strach przed kompromitacją. Mnie ciekawi jak Spike, będąc na plecach Twilight, nagle ją zgubił i nie wiedział gdzie ona jest. Chociaż może poprostu tylko udaje, że nie wie i go to nie obchodzi? Albo Twilight (będąc dość zapobiegliwym jednorożcem) mu wykasowała pamięć? Twi mogła równie dobrze iść do rodziców i brata po radę i wsparcie. Jeśli się nie mylę, Shining Armor też by mógł wziąć udział w konkurencji (albo przynajmniej być na miejscu i pilnować by nic złego się nie działo), a jego wsparcie i opieka wiele znaczy dla Twilight. (Tak troche OOC, ale zapewne z uwagi na datę ostatniego postu, zakładam, że wszystko się dzieje przed końcem sezonu drugiego, i Twilight nic nie wie o Cadence a atak Chrysalis jeszcze nie nastąpił. Chyba to wymaga trochę klaryfikacji, jeśli dział Twilight ma wogóle zostać dalej ciągnięty)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...