Jump to content

Recommended Posts

Cierpliwość na miarę czarodziejki, spokój na miarę bibliotekarki i spryt tysięcy przeczytanych książek, a przy tym radość ze schwytania mola!

Jak? Prosty i dający dużo satysfakcji sposób!

Twilight mogła... poczekać. Stracić pozornie zainteresowanie molem i zająć się czymś innym. Pomóc Spike'owi, bądź zasiąść przy innej książce, acz...! Obserwować delikwenta. Obserwować go i gdy się trochę uspokoi... złapać go magiczną mocą jednorożców! Nie ucieknie, nie schowa się.

W ten sposób wynieść go poza dom... może trochę dalej od domu na wszelki wypadek i wypuścić go.

Bibliotekowy łowca!

Link to comment
Share on other sites

Poprosić o pomoc Fluttershy, w końcu to serial o przyjaźni, tak? Jeżeli FS daje rade z małymi stworzonkami to i z molami da rade. Zamiast użyć magii jednorożców, lepiej użyć magii przyjaźni!

Link to comment
Share on other sites

E tam, najlepsze wyjście to Requiem Karthusa. Nie ucieknie, nie trzeba celować, a mol jak to mol - nie jest zbyt żywotny. Mogłaby też otworzyć jakiś grymuar, zacząć czytać go na głos - może akurat mol poczułby się zainteresowany, znalazłby się we władzy Twilight, ta powiększyłaby go swoją niezrównaną magią i miałaby całkiem dobrego pomocnika.

Link to comment
Share on other sites

"Wymyślcie i napiszcie tutaj własne rozwiązania problemu natrętnego mola"

sposób NMM...

"Mol w mojej bibliotece?

" trochę magii + 2 grube encyklopedie = PLASK. Problem z głowy i Twi może wracać do zagłębiania się w tajnikach magii czytając "1001 sposób na zostanie alicornem"
Link to comment
Share on other sites

Wszystkie propozycje są bardzo fajne, ale wybrałem trzy.

Propozycje Rethemorna

Propozycja Lukinera

Propozycja Cahira.

Teraz uwaga, uwaga, zajefajne nagrody! Ta-daaaam!

Dla wszystkich: Brohoof od Avatara Twilight Sparkle

Dołączona grafika

Dla zwycięzców:

1) Wdzięczność Twilight za pomoc w rozwiązaniu problemu z molem :D

2) Uwaga uwaga, możliwość zagrania z pro haj elo koksem, czyli mną!!!11111oneone

3) Mogę coś dla was narysować, waszego ulubionego bohatera MLP, co chcecie

4) Wymyślcie nagrodę dla siebie :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

A teraz, Drodzy Bronies, pytanie jest bardzo proste. Jaką decyzję powinna podjąć Twilight? Czy powinna wziąć udział w turnieju, czy też... odciąć się od niego z pełną stanowczością? Swoje propozycje, wraz z uzasadnieniem przedstawcie w tym temacie :)

Link to comment
Share on other sites

Jak już wszyscy doskonale wiemy - przyjaźń to magia.

To też zgodzić się powinna. Nie tylko, by nie zawieść przyjaciół - jej przyjaciółki to jej największa siła, dzięki której przebrnie przez tremę, konkurencję i wszystko inne!

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem Twi próbowałaby się najpierw wykręcić. Ale Pinkie nie dałaby jej dojść do słowa. A jeśli już by doszła do słowa, to mina Pinkie by ją przekonała, że jednak musi wziąć udział. :3 Na pewno Twi by się nie zgodziła od razu sama z siebie, dopiero przez namowy. Czyli chyba wyjdzie takie 'eee...' i myślenie jak się wykręcić, a w tym czasie nawijanie Pinkie o tym, jak będzie fajnie itd. A potem coś z tego, co na początku napisałam.

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że wiele jest prawdy w tym, co napisaliście :3 Tym nie mniej, czy faktycznie, Twilight się zgodzi? Może znów zacznie odstawiać takie szopki jak przy Trixie? ;) Oczywiście, opcje są dwie - albo się zgodzi, albo nie... Ale... może jeszcze ktoś ma jakiś pomysł, który mogłabym wykorzystać? :)

Link to comment
Share on other sites

Zależy.

Jeśli nic ciekawego się nie stanie, tylko konkurencje, to obawiam się, że panna Sparkle może mieć problemy.

Natomiast, jeśli jakaś sytuacja wywoła u niej strach (strach w tej postaci jest siłą, która popycha wystraszonego do przodu) - to Epic Win :P

Co mogę dodać?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak jak obiecałam, w niedzielę pojawił się nowy wpis. A wraz z nim pytanie... co się stało z Twilight? Podajcie swoje pomysły, puśćcie wodze fantazji! Jestem ciekawa jakie jest wasze spojrzenie na to, co się wydarzyło :) Gdzie mogła się ukryć? A może postanowiła wrócić do Ponyville, nic nie mówiąc przyjaciółkom?

Może nawiąże się ciekawa dyskusja! ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...