Skocz do zawartości

Zabawa: Przesłuchania Pinkameny


Lemuur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Co jest zabawnego i ciekawego w wysłuchiwaniu czyichś problemów?Nic po tej wiedzy...

Może odnajdę w nich siebie, może ktoś cierpi, jak ja?

Uwierz mi, nie warto o tym słuchać.

Phi... Jakbym miała coś lepszego do roboty... Dalej, chcę to usłyszeć, rzucam ci wyzwanie! Stawiam, że stchórzysz i zamilkniesz, udowodnij, że nie jesteś tchórzem!

On? Kogo masz na myśli? Powiedz... Może będę miała okazję zrobić mu krzywdę? :crazy:

Stalo sie wtedy cos czego nigdy niepojmiesz.

CO? Pff... Ja miałabym czegoś nie pojąć, wydaje ci się, że istnieje ból, rana czy inny problem, który wykracza ponad MÓJ poziom pojmowania?! Nie uwierzę, puki tego nie usłyszę...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepowiem ci, bo wyjde na idiote ponize sie i jeszcze pomysla ze sie tutaj skarze, o jak mi to ciezko w zyciu.

Niby dlaczego?! Ja cię rozumiem, wszystkim nam jest ciężko...

On nic nie wie, to dobrze...

Nie jest świadomy, ale podejrzewa...

(szlocha w kącie)

Nie powiem, dowie się....

Kim on jest?! A niech się dowie!!! Phi... Czekam tu na niego! Niechaj się ujawni!

Cierpienie to moje dru...nie czekaj na drugie mam Rysiu..cierpienie to moje trzecie imię. Nie mam po co Cię zadreczać swoimi problemami.

Phi... Wszyscy to mówią... Nic nowego. Nie zamierzam zadręczać się twoimi problemami, już dawno wyrosłam z czegoś zwanego "przyjaźnią" i "dobrocią". Ale jeśli powiesz możemy o tym pogadać, może nawet kogoś razem zabijemy? :crazy:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę go! Myśli że jest lepszy od każdego w każdym aspekcie! Zwykle siedzę w kącie, zamknięty w sobie. Nie przeszkadzają mi tacy zadufani w sobie idioci, ale Thunder Wave przekracza granice Arogancji! Jego hipokryzja i narcyzm nie mają sobie równych! Wszyscy stracili głowę na jego punkcie, nawet ona! Myślałem że jest mądra, miła, sympatyczna. Myliłem się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Prawie wtedy zginolem... i musialem zabijac aby sam przetrwac.

Hmm... Coraz ciekawiej... Kontynuuj!

Nienawidzę go! Myśli że jest lepszy od każdego w każdym aspekcie! Zwykle siedzę w kącie, zamknięty w sobie. Nie przeszkadzają mi tacy zadufani w sobie idioci, ale Thunder Wave przekracza granice Arogancji! Jego hipokryzja i narcyzm nie mają sobie równych! Wszyscy stracili głowę na jego punkcie, nawet ona! Myślałem że jest mądra, miła, sympatyczna. Myliłem się...

Ona? Huh... Problemy miłosne... Kim ona była? Mogę ją skrzywdzić?! :crazy: Nie przejmuj się... miłość nie jest potrzebna, to tylko ból... Thunder Wave... Dlaczego się go obawiałeś? Powiedz słowo, a tasak utkwi w jego sercu, wiesz, że lubię krzywdzić!

Nie potrzebne Ci dodatkowe kłopoty związane z morderstwem,ale jesteś blisko...

Potorturujemy? :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! nienawidze tego! moje mazenia szaly sie koszmarem! i tak mi nie uwierzysz...

Ja miałabym ci nie uwierzyć? Gadaj lepiej o co chodzi!

Zależy jakie masz narzędzia :crazy:

Wszelakie najlepsze! hihi :crazy:

Była...

Trafne słowo...

A więc już jej nie ma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodka Celestiio! Nie chciałem tego, nie chciałem tego, naprawdę! Codziennie patrzę na siebie z obrzydzeniem... Już raz skręciłem powróz na szubienicę, jednakk nie miałem dość odwagi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodka Celestiio! Nie chciałem tego, nie chciałem tego, naprawdę! Codziennie patrzę na siebie z obrzydzeniem... Już raz skręciłem powróz na szubienicę, jednakk nie miałem dość odwagi...

Nie chciałeś tego? Ale czego?? Spowodowałeś jej śmierć? A może po prostu odejście?

Ufff...prawie mnie przekonałaś,żeby Ci wszystko powiedzieć.Na szczęście się opamiętałem.Potrzebujesz czegoś więcej żeby mnie przekonać,abym powiedział Ci co się stało.

Hmm... Wszelkie najlepsze urządzenia do tortur + specjalnie przystosowana sala z dobrym oświetleniem i masą przeróżnych machin? :crazy:

Nie...niemoge... niechce tam wracac!

Zrób to dla mnie, no weeź...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ehh...to zbyt głupie by o tym mówić.

Nie wierzę w to, by istniały zbyt głupie problemy...

Dla ciebie? Ha! Co jeszcze... Dobra powiem ci tyle, stalo sie to w nocy...na pustej ulicy.

Yhym i co dalej? Brzmi ciekawie!

Może nie powinienem być taki zazdrosny, taki żądny zemsty...

Zazdrosny... o co? Dlaczego chciałeś się mścić?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...