Skocz do zawartości

Zabawa: Przesłuchania Pinkameny


Lemuur

Recommended Posts

Na początek chciałbym podziękować użytkownikowi system6 za podsunięcie pomysłu :D.

Rozmawialiście już z Pinkameną, by ją pocieszyć zmuszeni byliście wyciągnąć z niej pewne informacje. Teraz macie okazję przeżyć tę zabawę od drugiej strony!

Tak więc zabawa polega na tym, że wcielacie się w kucyka, który ma coś do ukrycia, co to będzie pozostawiam waszej wyobraźni. Zaś Pinkamena, w którą wcielę się ja i Zniszczu usiłuje to z was wydobyć.

Zapraszam użytkowników z wyobraźnią i silną wolą, a także pozostałych!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Huh, myślałem, że to my będziemy bawić się w Inkwizycję/KGB :P

Załóżmy, że mam coś do ukrycia. Pewną m(h)roczną tajemnicę. I nikt jej ze mnie nie wyciągnie! Hahahaha(lolulolderpuderp)!

Tylko wcielamy się pojedynczo, czy grupowo?

Pojedynczo. Z każdym chętnym do zabawy rozmawiam osobno, ale oczywiście jakby ktoś chciał zorganizować np. przesłuchanie 2 kuców, jakoś się zgadać etc, nie mam nic przeciwko.

Lemi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel
Chcesz powiedzieć, że JA, chyba najbardziej skrzywdzona klacz w Ponyville nie dam sobie rady z Twoim problemem? Poza tym, to w mroku spędzam większość swojego życia... Jest taki spokojny i cichy... Jestem w nim bardzo szczęśliwa, nikt mi nie przeszkadza, mogę się oddać swoim myślom...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Mati9319 wciela się w kucyka Thunder Hound*

Powiadasz, że poradzisz sobie ze wszystkim? Zatem nie słyszałaś jeszcze mojej historii. Dlaczego właściwie miałbym Ci o tym mówić?

Wut? To jest trochę bez sensu imo xD

Leo, why? xD To dopiero takie wprowadzenie imo xD Owa historia zawiera właśnie sekret, który Thunder Hound skrywa, a pytanie "dlaczego właściwie miałbym ci o tym mówić?" to stawianie oporu. Nie ma lekko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chcę Ci robić kłopotów, musiałabyś oderwać się od swoich myśli i zająć się moim problemem... Naprawdę tego chcesz?

Phi... Pokaż co tam skrywasz... Jeśli to mnie faktycznie poruszy to własnoręcznie wykonam ci pomnik z ciał moich ofiar!

*Mati9319 wciela się w kucyka Thunder Hound*

Powiadasz, że poradzisz sobie ze wszystkim? Zatem nie słyszałaś jeszcze mojej historii. Dlaczego właściwie miałbym Ci o tym mówić?

Wut? To jest trochę bez sensu imo xD

Leo, why? xD To dopiero takie wprowadzenie imo xD Owa historia zawiera właśnie sekret, który Thunder Hound skrywa, a pytanie "dlaczego właściwie miałbym ci o tym mówić?" to stawianie oporu. Nie ma lekko :D

A dlaczego nie? Co masz do stracenia?! Phi... I tak żadna wasza mroczna historia nie jest dla mnie straszna...

Założę się ,że nie wyciągniesz ze MNIE co MI się stało.Rzucam TOBIE wyzwanie!

Ty śmiesz rzucać wyzwanie mnie?! Śmiechu warte... Oczywiście, że przyjmuję! A cóż takiego ci się przydarzyło, że twierdzisz iż może konkurować z MOIM losem?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, naprawdę nie mogę. Dość już wycierpiałaś, nie jestem w stanie Ci tego powiedzieć...

Phi... Tchórz z ciebie i tyle, przyznaj się. Jesteś tchórzem!

Może wyciągniesz ze mnie jakę mhroczną tajemnicę skrywam Pinkameno?

Najpierw powiedz mi, co to za tajemnica.

ZEBYŚ WIEDZIAŁA.

Ta odpowiedź nie ma sensu... Na prawdę myślisz że twój los jest taki smuuuty i przykry? Robisz z siebie jakąś ofiarę i uważasz, że może to się równać z MOIM losem? Straciłam wszystko... Przyjaciół, osobowość, radość... Co ty mogłeś stracić?

P.S. Co do zabawy... Jest to przede wszystkim gra aktorska. Wiadomym jest, że jeśli uprzecie się, że co nie napiszę i tak nie wyznacie mhrocznych sekretów to nie da się ich wyciągnąć. Wtedy ta zabawa traci sens. Całe założenie polega na tym, że wcielacie się w postać, która coś ukrywa i robicie to, co waszym zdaniem zrobiłaby ta postać. Nie jest to gra w "złam mnie" :P. Nie wyjaśniłem tego na początku, więc postanowiłem dopisać teraz, mam nadzieję że nie będzie kłopotów z tego powodu, jeszcze raz miłej zabawy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem stracić i straciłem więcej niż ty...

Więcej niż ja? Wątpię... No powiedz, co straciłeś, słucham! Bo ja wszystko...

Cóż, to co robisz ty jest niczym w porównaniu z tym co zrobiłem ja!

Zaciekawiłeś mnie, mów dalej...

Tchórz ze mnie? Przyszedłem z Tobą porozmawiać, nie zadręczać Cię moimi problemami. Naprawdę tego chcesz? Nic na tym nie zyskasz. No powiedz, co Ci da to, że wyjawiłem swoją tajemnicę?

A co mi da, jeśli jej nie wyjawisz? Przyszedłeś gadać, a gadać o czymś trzeba. Takie wyznania zbliżają do siebie, jeśli chcesz bym cię polubiła masz szansę, choć wątpię by do tego doszło... Niewielu lubię.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co miałbym Cię obarczać swoimi problemami jak już masz swoje?

Bo tak jest zabawniej! hihi...

Pfff.... moje sekrety sa moje, nigdy ci niepowiem co sie stalo okolo 4 miesiecy temu.

Skoro nie chcesz mi nic powiedzieć to co cię tu sprowadza, hmm? Powiedz... Co się wtedy stało?

Nie twoja sprawa, zasłużyła na to!

Huh? Czyżby zabójstwo? :crazy:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...