Skocz do zawartości

Zabawa: Przesłuchania Pinkameny


Lemuur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja bym powiedział swoją historię ale jest ona mroczniejsza niż się wydaje. A przy tym bez sensu ją opowiadać jeśli nie odpowiesz na moje dwa pytania. 1. Wierzysz w reinkarnacje lub czar wskrzeszenia? 2. Słyszałaś Pinkameno o dużym kontynencie daleko za morzem nie należącym do Equestri? Cały ten kontynent jest pokryty zastygłą lawą i jest pełna wulkanów, mieszkają tam najpotężniejsze smoki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szedlem w dol ulicy do domu bawiac sie moim piorem do pisania i nagle ktos zlapal mnie za ramie od tylu po czym urwal mi sie film.

I co? gdzie się obudziłeś, co z tym tajemniczym osobnikiem? ... ... Zabić go? :crazy:

Jakbym Ci powiedział byś się zdziwiła.

Phi... Just say it!

Nie wiem co Ona mogła widzieć w takim hipokrycie jak Thunder Weave! Może zasłużyła na to co Ją spotkało...

A cóż takiego ją spotkało? ... Cierpiała? :crazy:

Ja bym powiedział swoją historię ale jest ona mroczniejsza niż się wydaje.

A przy tym bez sensu ją opowiadać jeśli nie odpowiesz na moje dwa pytania.

1. Wierzysz w reinkarnacje lub czar wskrzeszenia?

2. Słyszałaś Pinkameno o dużym kontynencie daleko za morzem nie należącym do Equestri? Cały ten kontynent jest pokryty zastygłą lawą i jest pełna wulkanów, mieszkają tam najpotężniejsze smoki.

1. Nie wierzę w takie bzdury. Po śmierci po prostu odchodzisz i tyle, koniec, finito!

2. Nie, nigdy nie zastanawiało mnie, co znajduje się poza Equestrią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak sie obudzilem zauwazylem ze znajduje sie w powietrzu. Okazalo sie ze wisialem na linie a lina byla przypieta do sufitu w jakims domu. Wtedy podszedl ktos do mnie i zaczal gadac, i nie niemusisz go zabijac bo jest juz martwy ale ja sie teraz cofam do przeszlosci jakby co.

Polskie znaki mógłbyś pisać, popraw trochę ortografię w postach :P

Lemi

Latwo ci mowic. Bo mi sie TAAAAAK bardzo chce kopiowac i wklejac kazda literke.

Jeśli nie masz polskich znaków, to staraj się chociaż pilnować ortografii teoretycznej, bo stawiasz czasem bardzo brzydkie błędy...

Lemi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc nie zainteresuje cie moja historia

No nie wiem... Niczego nie można być pewnym!

(patrząc na mape) Krainę zwaną Schoched Lands.

??

Och tak... I to bardzo... A ja to wszytko widziałem...

Nie! Nie! Nie! Zostaw mnie! Nie chcę nic mówić!

Hmpf... Zacząłeś to skończ! Chcesz tak po prostu pozostawić mnie z niezakończoną historią i zmartwieniami z tego powodu?! D:

Chciałabyś się dowiedzieć o mojej tajemnicy?? I tak to ci się nie uda :D (a Napewno by ci się podobało...)

Phi... A cóż Ty takiego ciekawego możesz mieć do powiedzenia?

Po tym jak sie obudzilem zauwazylem ze znajduje sie w powietrzu. Okazalo sie ze wisialem na linie a lina byla przypieta do sufitu w jakims domu. Wtedy podszedl ktos do mnie i zaczal gadac, i nie niemusisz go zabijac bo jest juz martwy ale ja sie teraz cofam do przeszlosci jakby co.

Yhym... Słucham dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwienia?! Zmartwienia?!

Wierz mi nie wiesz czym są zmartwienia. Nigdy nie patrzyłaś jak twoja ukochana cierpi... z twojej winy...

Podsumujmy...

1. Ukochana twa czymś Ci zawiniła.

2. Było to związane z jakimś pajacem, prawdopodobnie Cię z nim zdradzała.

3. Umarła w cierpieniach.

Pytanie tylko... On ją zabił, czy Ty?

Moja tajemnica hmmm ważna o planach twoich starych przyjaciółek coś ci chcą zrobić ale dochowam tajemnicy :D!

Co? One?! Znowu chcą mi coś zrobić?! Jeszcze im mało?!

No trochę tego jest... i uwierz mi przydałbym ci się...

Przydałbyś? Do czego niby?!

Moja tajemnica... gdy o tym myślę to nie mogę uwierzyc w to co się stało...

... A stało się... Co?

hmmm.. niewiedza o tym co zrobiłem. Chciałbym ją posiadać

Głuptasie... Nie można posiadać niewiedzy! Polega ona na tym, że czegoś nie posiadasz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiedza potrafi być zbawieniem Pinkameno. Pomyśl przez chwilę. Chciałabyś pamiętać rzecz która na zawsze zmieniła twoje życie, charakter oraz pogląd na świat czy zapomnieć to zdarzenie by żyć tak jak teraz w niewiedzy? Ostatecznie chciałbym rzucić na siebie zaklęcie zapomnienia by to zdarzenie zniknęło w kartach historii lub zabrać tę tajemnicę do grobu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy...

1. Ukochana twa czymś Ci zawiniła.

2. Było to związane z jakimś pajacem, prawdopodobnie Cię z nim zdradzała.

3. Umarła w cierpieniach.

Pytanie tylko... On ją zabił, czy Ty?

Co do twych sugesti:

1. Tak

2. Nie mogę powiedzieć tak, gdyż nie była ze mną w związku.

3. Tak

Może opowiem ci jak przebiegła ta pamiętna noc:

To była ciemna, letnia noc. Wracałem właśnie z baru, gdy zobaczyłem jak ona obściskuje się z nim w jakimś zaułku. Wycofałem się po cichu i odszedłem w swoją stronę. To jej sprawa jak i z kim układa sobie życie, myślałem. Tej nocy spotkałem ją raz jeszcze, nad jeziorem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Niewiedza potrafi być zbawieniem Pinkameno. Pomyśl przez chwilę. Chciałabyś pamiętać rzecz która na zawsze zmieniła twoje życie, charakter oraz pogląd na świat czy zapomnieć to zdarzenie by żyć tak jak teraz w niewiedzy?

Ostatecznie chciałbym rzucić na siebie zaklęcie zapomnienia by to zdarzenie zniknęło w kartach historii lub zabrać tę tajemnicę do grobu

Może potrafi być zbawieniem, ale często jest powiązana z niedoinformowaniem. A ja nie lubię być niedoinformowana. Twoja historia mnie zaintrygowała na tyle, że chcę, muszę ją poznać. :crazy:

Nie! Ja... nie mogę powiedziec...to... ja po prostu nie mogę.

Możesz, ale jeszcze nie chcesz. Czy to coś dotyczy bliskiej ci osoby? Uwielbiam takie opowiastki. Czasami potrafią poprawić mi humor.

Nie powiem nigdy nawet jak byś miała mi wyciągnąć procesor i go włożyła do sedesu nie powiem zmuś mnie !

Procesor? To takie błahe... Znacznie lepiej zadziała brutalne wyrwanie zasilacza :crazy: Przyszedłeś do mnie z problemem, chcę usłyszeć twoją historię. Czyżbyś wrobił kogoś w przestępstwo?

Co do twych sugesti:

1. Tak

2. Nie mogę powiedzieć tak, gdyż nie była ze mną w związku.

3. Tak

Może opowiem ci jak przebiegła ta pamiętna noc:

To była ciemna, letnia noc. Wracałem właśnie z baru, gdy zobaczyłem jak ona obściskuje się z nim w jakimś zaułku. Wycofałem się po cichu i odszedłem w swoją stronę. To jej sprawa jak i z kim układa sobie życie, myślałem. Tej nocy spotkałem ją raz jeszcze, nad jeziorem...

Była już martwa, czy to Ty ją utopiłeś?

Dalej nie chce mi się opowiadać... :/

A ja nadal czekam... Zrobiłeś coś jakiejś klaczy, czy jednak wolisz ogiery?

przydalbym ci sie do twoich "zabaw" bylbym bezużyteczny gdyby nie to co sie stalo...

Słodki sekrecik... Takie jakie lubię... Zechcesz coś jeszcze opowiedzieć?

Żeby nie było "a czemu Ty prowadzisz", umieszczam słowa wyjaśnienia. Lemuur i Zniszczyciel są nieobecni. Zauważyłem, że dział Pinkameny został bez opieki, więc nawiązałem kontakt z odpowiednimi osobami... Postaram się zrobić co w mojej mocy... Chociaż dwa dni to niewiele (przerwa od wakacji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...