Skocz do zawartości

"W dziesiątkę" Camed


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Zdaje mi się, że wiem dlaczego tutaj przyszła - stwierdził Bowe - prawdopodobnie chciała podejrzeć nasz trening a teraz będzie nas sabotować. Robiła to już wcześniej, dlatego odszedłem z jej drużyny. Teraz pewnie będzie chciała się za to zemścić, i pogrzebie nasze szanse na turnieju...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cóż... Już jutro zawody - pomyślałem - aczkolwiek trening już się kończy, więc pora wracać do domu... - Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Ogłosiłem koniec treningu, i zacząłem zmierzać w kierunku wyjścia. Mimo, że było już po treningu, wciąż nerwowo się rozglądałem. Właśnie w obawie, że ujrzy mnie Nina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem pogrążać się w myślach. Przecież nie mogłem się tak łatwo nabrać! Wkońcu zesmucony usiadłem na ławce w parku. Zrobiło się ciemno. Postanowiłem szybko pobiec do domu. Kondycję miałem przecież dosyć wysoką. Lecz tym razem w połowie drogi już ledwo zipałem. Ledwo doczłapałem się do domu. Postanowiłem zrobić sobie kolację, jak codziennie. Siano, woda, sok, kilka marchwii do tego pomidor i trochę białka z soi. Opowiednia dieta to klucz do sukcesu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...