Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
SPIDIvonMARDER

III Trójmiejski minimeet planszówkowy

Recommended Posts

 
W ramach osowskiego spotkania z planszówkami chciałbym zorganizować na samym evencie kącik dla Bronis i Pegazis. Od pewnego czasu z grupką ludzi planowaliśmy zrobić fandomowe granie w słynną Magię i Miecz - prostą, a ciekawą grę przygodową. Dlatego teraz mamy ku temu świetną okazję! Zapraszam wszystkich Bronis i Pegazis na planszówkowego meeta! Zaproście innych poniaczowych znajomych. Jeśli okoliczności dopiszą, po imprezie może zaproszę Was do siebie (500 metrów) na herbatę. Jak ktoś potrzebuje bardzo noclegu, to też piszcie do mnie. Może coś uda się zorganizować.
 
Dokładny adres i data: Gimnazjum 33 w Gdańsku Osowej, ul. Wodnika 57, 80-299.
Niedziela 30 czerwca, 16:00-20:00.
 
Organizator imprezy: Sklep Rebel.pl i GSF Alkor.
Organizator kącika dla broniaczy: Jakub Orłowski <- z pytaniami idźcie do mnie, a nie do sklepu czy klubu!
 
Podkreślam, że na terenie szkoły obowiązuje absolutny zakaz palenia wyrobów tytoniowych i picia alkoholu! Jak chcecie pójść na piwo, to PO evencie można u mnie lub w knajpie niedaleko.Ewentualne afterparty do ustalenia.
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może bym się na coś takiego pisał, bo planowałem jak tylko będę miał trochę więcej wolnego czasu w końcu pójść na jakiegoś poniaczowego meeta.

Pytanie tylko, czy ktoś planuje się tam wybierać samochodem i przypadkiem planuje zahaczyć o Kowale? Bo to jednak niedziela i jakbym miał dojeżdżać komunikacją miejską, to coś mi się widzi, że parę przesiadek i tak z 1.5 godziny muszę liczyć, a jakby szło z kimś podjechać obwodnicą to by było dużo szybciej. Poza tym nie znam za bardzo Osowej, chociaż kierując się Zumi pewnie bym jakoś trafił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszelkie pytania dotyczące dojazdu proszę kierować do mnie na PW lub GG, a chętnie pomogę. Co do komunikacji Kowale-Osowa to faktycznie sprawa śmierdzi :/ Bez auta to rowerem by wyszło z 40 minut! Masz rower? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeszcze trzeba założyć ulicę Ziemniaka, ulicę Alicorna... ulica Kryształowa chyba się gdzieś jakaś znajdzie... i tylko pytanie jak zmienić nazwę miasta na bardziej kucowatą... Gdashsk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Jakiś konkretniejszy przedział wiekowy?

2. Będzie tylko ta jedna kucykowa gra?

1. Hmm... Spidi? Jaki przedział wiekowy jest napisany na pudełku od tej gry? xD

2. Potem gramy w alkochińczyka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotkanie odbywa się w ramach osowskich spotkań z grami planszowymi, więc gier będzie multum. Szacujemy, że starczy nawet dla 200 osób. Jednak gier sponyfikowanych to tak, będzie jedna ;) Przedział wiekowy nie obowiązuje żaden.

 

 

PS: to spotkanie ma udowodnić polskiemu fandomowi, żr dla Trójmiasta jeszcze nadzieja. Głównym założeniem będzie minimalna ilość alkoholu, szczególnie na afterze.

Edited by SPIDIvonMARDER
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klacze i Ogiery!
 
Serdecznie dziękuję Wam wszystkim za obecność na III trójmiejskim meetcie planszówkowym! Może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale ten meet był dla nas bardzo ważny nie tylko z tego powodu, aby się spotkać... przede wszystkim udowodniliśmy przed polskim fandomem, a także przed samymi sobą, że MOŻNA się świetnie bawić i bez alkoholu (lub z jego minimalną ilością), drugów, interwencji policji i zalewania się w trupa. Że w trójmieście i okolicach nie brakuje świetnych, ogarniętych ludzi, z którymi sama rozmowa o kucach będzie już pasjonująca, na poziomie i bez sztucznego hejtu. Bardzo Wam dziękuję!
 
Szczególnie, że przybyliście tak tłumnie (40 osób!) i z tak daleka! Naliczyłem Trójmiasto, Kraków, Lublin, Kartuzy, Pruszcz Gdański, Bydgoszcz, Tczew... kogoś pominąłem? 
 
Dziękuję też za wzorowe zachowanie na afterze, bez drak i bez problemów. Mam nadzieję, żę wszystkim się podobało. Dzięki za przeprowadzenie wiedzówki  Przykro mi z kolei, że Guitar Hero nie wypaliło :(
 
Jeszcze raz dziękuję za wszystko i do zobaczenia następnym razem!
Edited by SPIDIvonMARDER

Share this post


Link to post
Share on other sites

I... dotarłem, na meecie i afterze byłem, przypinkę kupiłem, nowych ludzi poznałem, a i znajomych też spotkałem, film EqG obejrzałem i co jeszcze bym miał wymieniać... zapomniałem ^^ Ale nie, meet może był krótki, za to fajny after z noclegiem zapadnie w pamięć i... jeszcze był z darmowym śniadaniem! *-*

 

Yay, i są już zdjęcia! I to takie, gdzie niezgorzej wyszedłem nawet, yay~! :lunaderp:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...