Skocz do zawartości

Fighting is Magic, combo i w ogóle


ProPan

Recommended Posts

Zacząłem grac w fim, ale mam problemy z ogarnięciem combosów, są klawisze A B C i to są ataki, a D E F do czego służą? Jak chce zrobić combo, to w poradniku pisze, że np.: strzałka w prawo, taka strzałka na ukos  dół + A\B\C, czyli mam wcisnąć np A i te strzałki? w ogóle ja mam "wcisnąć" strzałkę na ukos? Szukałem po niecie ale nic nie ma na ten temat, więc zwracam się do was, i proszę o pomoc.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te combo, na które patrzysz nie są przypadkiem do gry na padzie?

 

P.S.

 

Co prawda nie jest to związane z tematem ale... co się obecnie dzieje z Fighting is Magic ? Wiem że Hasbro robiło problemy, a pani Faust przybyła z odsieczą tyle że sprawa umilkła.

 

Pozdrawiam.

Gra jest chyba ciągle w produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna wersja gry wyjdzie z zupełnie innymi postaciami, zaprojektowanymi przez panią Faust. Natomiast nieoficjalna wersja... Zaczęła żyć

własnym życiem. Obecnie jej dokończeniem zajmują się nią m. in. ludzie z 4chana - dzięki nim grywalna stała się RD. Teraz podobno zamierzająa zabrać się za Fluttershy i... Derpy. :derpyhug:

A tak nawiasem mówiąc: nie ten dział. :derp2: Tu dzielimy się swoimi pracami, a nie pytamy o gry. Nie żebym coś do ciebie miała, ale Inkwizycja zapewne się przyczepi. :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inkwizycję proszę o przesunięcie tematu do odpowiedniego działu, gram chyba w najnowszą część iwanabrawl,i na kompie bez joysticka, więc z tąd moje pytanie, bo ciężko zrobić combo, a o super umiejętmnościach już nie wspominam.

To te "przepisy":

full-move-list-fighting-is-magic.jpg
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Strzałki skośne robi się poprzez wciśnięcie klawisza dół i prawo lub dół i lewo.

Klawisze A,B,C to podstawowe ataki , klawisz D jest wykorzystywany do lepszych combosów ,a klawisze E i F dodawają HP i XP.

Edytowano przez Polskipony4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...