Skocz do zawartości

XXIV Śląski Ponymeet


bobule

Recommended Posts

Wiesz Matyas, wtedy to grupa była podzielona na 2-3 osobne grupki. I oni uczepili się jednej konkretnej. Szczerze? Naszej grupki i tej, którą ty zaproponowałeś spokojnie by raczej za nerdów nie uznali. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałeś, ani nie słyszałeś o serii gier Assassin's Creed, ani o Zakonie Asasynów? Mała podpowiedź:

http://4.bp.blogspot.com/_ux24zH62mFw/Swg7_hAvCSI/AAAAAAAAAFI/nf-FgJIVhAI/s1600/asasyn2.jpg

W to to grałem, ale jakoś nie zauważyłem, bym był doń jakiś podobny, ani nie skakałem na nikogo z nożem, ni biegałem po dachu czy ścianach... jedyne, co udało się mi uczynić na przejść po suficie z gracją godną mrówkojada! ^^ Ale... chyba było warto? xd

 

A jeśli chodzi o... gimbusów... Może spróbujemy się z nimi zaprzyjaźnić? : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 3 osoby? Nie zapominajcie o tych gimbach z Silesii, ich też ścigajcie za zdjęcia :v

 

Rany, spokojnie ludzie. Trigen wrzucił zdjęcia. Agniesia zawsze wrzuca, więc małe opóźnienie nic nie zaszkodzi. W końcu wszystkie foty będą... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 3 osoby? Nie zapominajcie o tych gimbach z Silesii, ich też ścigajcie za zdjęcia :v

 

Rany, spokojnie ludzie. Trigen wrzucił zdjęcia. Agniesia zawsze wrzuca, więc małe opóźnienie nic nie zaszkodzi. W końcu wszystkie foty będą... 

Ja zrobiłem najmniej fotek i filmów dlatego że mój aparat i telefon były pełne dokumentacji BEFORE party... i jeszcze stare z Żywca też

 

 

wybaczcie  :luna4:

Edytowano przez Trigen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby w jakimś Fakcie czy innym dziwie z wiadomościami nie znalazł się artykuł z tytułem pokroju "Fani kucyków brutalnie zmasakrowali grupę dzieci. Czy My Little Pony to wciąż bajka, czy sposób kontaktu szatana z ludźmi?"

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...