Skocz do zawartości

Reputacja


Linds

Recommended Posts

LOL. I to jak?! Nie wiem jakim cudem ale mi żadne repki nie poleciały oraz widzę że w waszych statusach również...."totally strange " 

Po prostu nic.....?

A co do punktów reputacji mają one (może i nikłą) sens. Jak dostałeś punkt reputacji to oznacza że ktoś:

a) Się z tobą zgadza, popiera twój tok rozumowania.

b) Docenia twoja pracę oraz trud jaki w to włożyłeś/aś.

c) Daje do zrozumienia że ten post ma wartość, lub jest przydatny.

Więc nie można pisać że punkty reputacji nie mają sensu ponieważ mają,a dawanie punktów reputacji tylko dlatego że "ktoś cię lubi" nie mają największego sensu....

Lubię placki*...więc dam im punkt reputacji. Jeśli by wdrożyć tego typu zachowania "placki" miałyby więcej punktów reputacji niż np. Osoba która pisze długie i staranne posty mające sens i głębszy przekaz. No ludzie...pomyślcie nad tym.

 

*"placki" zostały użyta jako absurdalny zamiennik jakieś osoby, którą wszyscy lubią ale nic po za tym.....bo kto nie lubi placków :)

Link do komentarza

Miałem 47, teraz mam 33 to niewiele poszło :D

 

Jak dla mnie, tak jak napisał Linds:


Dostawanie tych pkt reputacji podobało mi się - okazywało się, że jednak ktoś mnie popiera i, że nie piszę długich postów niepotrzebnie.

 

I właśnie po to przydaje się reputacja- jeśli zgadzasz się z czyjąś wypowiedzią :rd7:

Link do komentarza

serwerze

silniku* :facehoof:

dana osoba jest lubiana lub post akurat był zabawny

W skrócie: hejt

Ale dobry hejt nie jest zły :x

sęsie

sensie* :forgiveme:

Do czego jest ten licznik reputacji?

W zasadzie to jest po to, aby pokazać kto jest mądry a kto głupi.

Wiecie co jest najciekawsze w tej sytuacji? Nagle jak wszyscy potracili reputację to zebrała się grupka pragnąca usunięcia tego systemu :x

Nie, nie bronię go.

Mi jego istnienie jest obojętne

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...