Skocz do zawartości

Woodstock 2013


Neonowaty

Recommended Posts

Krótko i na temat bo ślepy jestem, tematu nie widzę i w ogóle... :v

A więc ktoś jedzie na Woodstock? Jak tak to może zrobimy minimeeta albo coś w tym stylu? Ja osobiście będe miał koszulkę z Luną więc łatwo mnie rozpoznacie. Czekam na jakieś info od was na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ze znajomych nie jedzie, bo twierdzą, że muzyka nie taka i nie ma po co jechać, szkoda, ale i tak nie odpuszczę. Nie mam pojęcia jak będzie wyglądać kilkugodzinne stanie w zatłoczonym pociągu w czasie podróży z Bielska do Kostrzyna. Nocowanie na trawie też nie do końca mi odpowiada, ale namiotu nie mam, a stracić czyjegoś bym nie chciał. Mam tylko nadzieję, że nie skończy się to uwaleniem się i spaniem w lesie. 

 

Ale w końcu dostałem pozwolenie na wyjazd, więc olać to wszystko, może uda mi się poznać kogoś nowego i przynajmniej nie będę się włóczył tam sam.

 

Jedyne czego się naprawdę obawiam, to obudzenia się bez portfela i telefonu. Niby na różnych forach piszą, że najbardziej trzeba się bać o namiot, ale z drugiej strony, kumpel rok temu wrócił z tej imprezy w samych spodniach... 

 

W każdym razie, jadę. 

 

EDIT: A jednak ktoś jedzie :)

Edytowano przez Moontiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem do tego, który miał Moontiger. Nikt z moich znajomych nie wybiera się na Woodstock. Wątpie, żeby to się zmieniło. Bardzo chętnie pojechałbym z kimś na Woodstock. Jeżeli jedzie ktoś z Dolnego Śląska to proszę niech da mi znać (chociażby na PW), może jakimś cudem mieszka niedaleko i przynajmniej nie nudziłbym się przez całą trasę. Nie mówiąc już o pobycie w Kostrzynie ;/. Jakoś nie uśmiecha mi się samotne chodzenie od sceny do sceny przez parę dni... Jak na złość nie mam Facebooka  :rainderp:  a jednak okazuje się, że to przydatna bestia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pokolei...

 

PRIMO - Od zeszłego roku organizowane są obozy Bronies łączone z obozem Furry. W tym roku druga edycja. Tak więc Bulbul nie pisz, że co rok jest organizowany, bo to by oznaczało, że taki obóz był i 2 lata temu, co jest wadliwym stwierdzeniem - owszem, były figurki kucyków i oglądanie 1. sezonu MLP na projektorze, ale to był obóz futrzaków (tzw. Furstock i futrzaki tak dalej nazywają ten obóz, ponieważ większość z nich nie jest przyjaźnie nastawiona do Bronych), gdzie kilka futer było również Bronymi. 

 

SECONDO - Tak jak pisał Bobule, jest na Facebooku grupa "Woodstock Bronies" i tam już od dawien dawna ludzie się zbierają na tegoroczną edycję. 

 

TERZO - Narzekania na muzykę... na Woodstock się nie jedzie dla muzyki, lecz przede wszystkim dla klimatu. Poza tym chętnie posłucham m.in Anthraxa, czy Leningrada (piosenka "Nikogo ne zhalko" Leningradu trafiła do GTA IV do stacji Vladivostok FM, może to niektórych zainteresuje). 

 

QUATRO - czy ja będę na Woodstocku w tym roku? Nie wiem. Pierwsza przeszkoda - praktyki - została zniwelowana i mam większe szanse pojechać. Zostaje jeszcze kwestia lekarza i operacji. No i chęci, bo niby ludzie namawiają mnie do przyjazdu i ja namawiam niektórych, ale powiem szczerze, że obecnie nie za bardzo chce mi się jechać. Zobaczy się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


były figurki kucyków i oglądanie 1. sezonu MLP na projektorze, ale to był obóz futrzaków

no, ja to zaliczyłem jako edycję wcześniejszą, czy coś w ten deseń.

 

dobra, w tym roku jak prawie co roku będzie kucykowa wioska - lepiej? xD

 

i w sumie też się nie zanosi, żebym się pojawił, no chyba, że coś się zmieni :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no nie. Nie było a chciałem spotkać sie z masą innych ludzi takich jak ja, przygrać na gitarce piosenki Z MLP i by się pośpiewało

Też niestety nie pojechałem  :fluttersad:

W zeszły rok było bardzo głośno jeśli chodzi o śpiewanie kucykowych piosenek i nawet całkiem nieźle nam szło, choć pewnie dla tych mniej sponiewieranych mogło się to wydawać darciem ryja. Niestety nie śpiewaliśmy do gitary, ale i tak było fajnie, jak dobrze kojarzę to ponad 20 osób.

 

Czekam na relacje z aktualnego PonyStocka.

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też niestety nie pojechałem  :fluttersad:

W zeszły rok było bardzo głośno jeśli chodzi o śpiewanie kucykowych piosenek i nawet całkiem nieźle nam szło, choć pewnie dla tych mniej sponiewieranych mogło się to wydawać darciem ryja. Niestety nie śpiewaliśmy do gitary, ale i tak było fajnie, jak dobrze kojarzę to ponad 20 osób.

 

Czekam na relacje z aktualnego PonyStocka.

Za rok na 20 woodstock ja i 2 znajomych (bronych) jedziemy napewno. Trudno by było nie pojechać  :fluttershy4:  .....

 Nocą są jakieś popijawy :pinkie2: albo coś takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - jak dla mnie to był najlepszy Woodstock w moim życiu!

Btw doszły mnie słuchy od 1. osoby, że za rok ma być osoba nasza, której zaufamy, bo Leniwiec nie chce brać odpowiedzialności za nas.

I od 2. osoby, by obóz kucowy w następnym roku robić oddzielnie, bez futer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw doszły mnie słuchy od 1. osoby, że za rok ma być osoba nasza, której zaufamy, bo Leniwiec nie chce brać odpowiedzialności za nas.

Haha... kucykowych gimbusów się na zjechało i wcale się nie dziwie że Leniwiec się nimi przejmuje. Leniwiec jest spoko, za to chcąca się schlać czy upalić młodzież nie.

 

I od 2. osoby, by obóz kucowy w następnym roku robić oddzielnie, bez futer.

Już w tym roku miał być bez futer... ale ludzie są nierozgarnięci i nikomu się jak zwykle nie chciało.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Woodstock był całkiem fajny. Sporo ludzi było. Co do braku futrzaków bym się nie obraził, bo prawie moją koleżankę odstraszyli. W sumie pastafarianie też trochę irytowali, ale co poradzić, takie trolle.

 

Co mi się nie podobało to to, że tak naprawdę to byliście (ja akurat nie miałem swojego namiotu, więc na mnie nie patrzcie :P) skupieni. Niektóre namioty były kilkanaście metrów dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...