Skocz do zawartości

Twórzczość KreeoLe


KreeoLe

Recommended Posts

Nowy temat z moją twórczością (czyt; badziewnymi rysunkami na kartce w kratkę). Mam skaner, więc zaczynamy jeszcze raz! Yay!

 

Sarenek w dwóch wersjach.

gpbm.png

zdsa.png

Scena z Minecraft'a x3 (tak, tak, ręce Steve'a są okropne, zdaję sobie z tego sprawę)

nttc.png

481k.png

4znq.png

 

Po lewej rysunek mojej 4,5 letniej siostry (choreee :rainderp:), po prawej mój, jak wy to... Muminek, o. :ming:

dzqa.png

Co jakiś czas będę dodawać więcej.

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadaadak  (wtf), to było w innym jęzku, oznacza to : No więc tak...
A dalsza część będzie w jęzku który prawdopodobnie też jest ci obcy niczym twoja karta ucznia (double wtf) czyli polskim. Brawa, brawa.
 
Zacznijmy od tego, że długopis, mładmazel, jest do pisania, a nie rysowania.
 
I scena ze majtkrafta jest....oł em dżi, to jest takie... anty-kffatrattoffe (czyli jak to nie jest w majtkrafcie) - mówi jakiś niedorozwój który myśli, że palce (u ręki, bo tam stopa to za duża jest na...ewentualnie był zbyt wielką beką sadła i nie widział własnych stóp) to narośle i je zmiksował, a potem zjadł bo myślał że to papka z arbuza. Za dużo tego myślenia jest, no nie?
 
Sarcio jest taki kwadratowy, no weź, dziewczyno,  co to kurde jest? Minecraft? Jak nie trzeba (wręcz nie wolno) to robi a jak to potrzebne to kurde omija. Ehe. Tak czy srak, potrójne wtd. (przyp.tłum. what the DUCK? oj, jeszcze się pomylić z ''i'' i by było to ''i'').
 
Nie. Twoja siostra ma talent...cokolwiek by to znaczyło.  A ty lubisz rysować Muminka. I tym oto słowem, tfu, zdaniem kończymy ten apokaliptyczny post, cokolwiek by to (nie) znaczyło.
 
Ach, nie trzeba było grać w Insert Title Here Hera (yea bejbę, nakrotyk) (um, co za nazwa, um, co za szał, tak, to ten eksperyment który rozwali ci bębenki, jeżeli grasz w to na słuchawkach! A ty zły, nie masz mikrofonu i grasz? Kara będzie. Idziesz z Niekrytym Kretynem Krytykiem do piekieł bram. Tak, tylko odprowadzasz, ale chu...kicz, bo nie wrócisz, booya!) to by się nie zapomniało, i teraz to piszę - nie rozmazuj rzekomego cieniowania. To wtedy wygląda jak...Nie wiem, nie umiem opisać, ale jednak tak - BRZYDKO.
 
I tak oto kończymy czytać (i pisać) ten bezsensowny post, niczym rozmowa z dziećmi o dzieciach, tak czy siak, koniec spamu, i koniec tej krytyki poniżej pasa (nic z tych rzeczy, zboczku).

 

Chyba coraz bardziej zbliżam się do warna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zgłoszę ten post do dziesiątki najwybitniejszych świata, o ile coś takiego znajdę. Nie, serio, dzięki. Mogłam jednak dodać to ostrzeżenie do tematu i informację o tym, że autorka tego posta zwana KreeoLe nie potrafi rysować. Zapamiętam, żeby rysować Minecraft bardziej kwadratowy, żeby nie rozmazywać "rzekomego" cieniowania i już nigdy więcej nie zbliżać się do kartki i długopisu. A że jest on do pisania to zdaję sobie z tego sprawę, tylko po prostu... najłatwiej mi się długopisuje. Pastele to dla mnie język chiński (albo polski, patrząc z innej perspektywy), a kredki zeżarła siostra. A ołówek dostanę pod choinkę, albo i nie.

Nu, niemniej dzięki.

 

Boże, nie potrafię rysować kwadratowego Minecraft'a na kartce w kratkę, miej mnie w opiece...

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, które miejsce zajmie.


No ale zawsze można się nauczyć, no nie? Poza tym, nie, w tym, nie pisałam że nie potrafisz rysować. Napisałam, że nie umiesz (albo nie chcesz pokazać jak umiesz) cieniować. Bo Minecraft to jak papercraft. Kwadratowy. A jak nie potrafisz rysować kwadratów 'od ręki' to rysuj to od wzoru, albo przy pomocy linijki albo nie, jeżeli uważasz że linijka to Satanista, a ty jesteś bardzo wierząca w Boga.
W sumie, ja też jestem taka zua i rysuję długopisem( :ming:). Tylko że ja dostaję od ludzi (z realizmu, na przykład od plastyka) ostrzeżenie, jeżeli jeszcze raz to zrobię, to spalą mnie na stosie. Dokładnie jak te biedne, niewinne mrówki które pożyczyły cukier z namiotu. Chiński nie jest taki zły, jeżeli masz krewnego Chińczyka, wtedy...coś będzie, ale za bardzo nie wiem, bo nie mam Chińczyka w rodzinie. Jak będzie jeszcze raz jeść, to życz jej bon appetit, od mnie. A...ołówka nie masz? Każdym się da rysować i cieniować, ale większość ludzi musi wybierać różne rodzaje tego by urozmaicić rysunek, dobrze pocieniować, gdy nie umie cieniować, więc myśli że jeżeli ma się odpowiednie wartości ołówka to nagle 'bum' i zrobi się samo. Zwykły HB może zdziałać cuda. Ewentualnie węglowy, ale to na prawdę już ostateczność, bynajmniej dla mnie. No chyba, że przez ołówek dałaś do zrozumienia, że chodzi o kredki. Jeżeli tak, to jakoś nie wyszło.
 
Tak będzie najlepiej. Albo używaj linijki, trzymaj się tych kratek czy coś...tam, coś tam.
 
Potraktujmy ten post jako spoiler.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sarna... Prawie jak Picasso. :ming:

A teraz scena z Minecrafta. Czy to w rogu to latający klocek? A Enderman za mało kwadratowy. Za to kurczak wyszedł najlepiej.

Musisz pogratulować siostrze talentu, bo zostanie w przyszłości artystką. :ming: A ten muminek przypomina bardziej psa mojego sąsiada. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...