Skocz do zawartości

Melduje się na stanowisku!


osa21c

Recommended Posts

Witajcie. Część osób pozna mnie od razu po nicku, inni będą przecierać oczy, a i tak nie zrozumieją. Wiodę 2 odrębne życia:

- W 1 życiu znany jestem jako Mateusz, mam 14 lat, uczę się w gimbazie i jeżdżę na mojej Ince Street.

- Moje 2 życie jest ciekawsze. Jestem dość dobrze znany w polskiej scenie battlefielda 3 jako pułkownik osa21c, dowódca i strateg drużynowy plutonu Pro Russian Bears, wielokrotnie odznaczony za służby w boju, obecnie zajmujący się pomaganiem rekrutom na ich nowej ścieżce.

To tyle o mnie. Wszystko powyżej jest w 100% prawdziwe, zresztą jak się ktoś uprze, to mój nick znajdzie na battlelogu;)

Czuwający nad wami

osa21c

(Skąd się wziął mój awatar z bf3?:O)

Edytowano przez osa21c
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przesławnego wojennika w naszych skromnych, forumowych progach! Siądź pod naszym liściem, a odpocznij sobie, zaś pachołek jakowyś rychło muffin :muffin: przyniesie. Racz rzec nam, mocium panie, jakżeś o kucach się dowiedział? Jakiż jest twój ulubiony kuc? I czy malujesz, muzykę komponujesz bądź też księgi jakoweś spisujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem serwisantem - amatorem, naprawiam sprzęt, wgrywam soft, na razie dla rodziny i znajomych, ale może w przyszłości pójdę dalej.

Uznacie mnie za spamera zapewne, ale bardzo proszę - jeśli jest tu ktoś, kto ma konto na battlelog, niech napisze tu swój nick.


http://tiny.pl/hvbtf oceniajcie:)

Edytowano przez osa21c
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- Moje 2 życie jest ciekawsze. Jestem dość dobrze znany w polskiej scenie battlefielda 3 jako pułkownik osa21c, dowódca i strateg drużynowy plutonu Pro Russian Bears, wielokrotnie odznaczony za służby w boju, obecnie zajmujący się pomaganiem rekrutom na ich nowej ścieżce.

To tyle o mnie. Wszystko powyżej jest w 100% prawdziwe, zresztą jak się ktoś uprze, to mój nick znajdzie na battlelogu;)

Czuwający nad wami

osa21c

(Skąd się wziął mój awatar z bf3?:O)

mówi o bf3 a avek to z mw3MW3-Troll-Header.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...