Skocz do zawartości

Koniec z serwerami.


asie

Recommended Posts

Dobra ludzie :3 Mam dla was miłą wiadomość.

 

Fluttercrafta nie będzie, wiem że ubolewacie, ale dziś nawiązałem współpracę z Clopownia Gaming i pomogę im ogarnąć co nieco serwer i odtworzyć ducha Fluttercrafta (przy uniknięciu poprzednich błędów). Będzie też kilka pomysłów których nie zrealizowałem. Nic więcej na razie nie zapowiadam, ale wyczekujcie kochani :3

 

 

 

Wisze ci tysiąc hugów i cztery paczki żelków :hug2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grać? Gram już :3 Ale już zapewne nie będę adminował - przynajmniej do czasu gdy nie zaliczę jakieś olimpiady przedmiotowej i nie będę miał spokoju w maturalnej xD

Huh, też muszę się jakoś postarać z któraś olimpiadą. Ale nawet jeśli się nie uda to trudno, poziom dzisiejszych matur generalnie jest żałosny. Szkoda że nie mam normalnego kompa przy sobie, pewnie też bym grał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Miej już możliwości do zainstalowania MC i grania na FC. 

> Niech jakiś k*rwa pożal się boże gimbus wysadzi serwer w powietrze...

:godpony:           

 

No nic...przykro mi jest...i To bardzo...Mimo że na ostatnim tu wszyscy ganiali mnie pod nadzorem Tiramisu z pochodniami i widłami bo "Twolot jest Alicorne"... (Nie wymieniam tych którzy uczestniczyli, niech się wstydzą sami  :hmpf: )  

Pamiętam ten dreszczyk emocji kiedy pierwszy raz weszłam na FC...Wszystko wydawało się nowe...Najśmieszniejsze było by że gdybym wbrew zakazowi Wieja nie instalowała modów, nie było by na serwie ani mnie ani jego : P. 

   

(Podkład do czytania: http://www.youtube.com/watch?v=Am7eHyJ8_1Y )

 

Asiekierka z consoli przywitał mnie od razu, (nawet nie wiem czy to pamięta), potem zrobił to Hedzio w postaci luny i to ON zachęcił mnie do tego bym grała Twi. Wykręcałam się na wszystkie sposoby, ale gdy zobaczyłam że ktoś inny ma ją to zazdrosłam bardzo, szczególnie że to było kogoś już 2 konto. Więc zamieniłam się postaciami...heh po 3 dniowym błaganiu... Spotkałam Flutteryay,Nega,Dominika, Torrronta, Bonifacego,Replina i Bohena (Well bohen po jakimś tygodniu chyba, tak jak Bonifacy ale to po 2 lub więcej). Nadal pamiętam ślub Shadowa i Fluttershy...Tak jak ślub RD i Thunderbolta... Szczególnie teksty "Ej to teraz została Twi!" "Heeeej Twilight!"  "Hej Twi zrobimy dzieci? : D"  Mimo że były co poniektóre teksty głupie to  śmieszyły mnie, nie to co gimbusy typu TofiK krzyczący ciągle "Hehe TWOLOT" Albo "HEHE GUNWO " Serio. Uciekanie Twi przed chłopakami przez cało Equestrie...Tu też pozwolę sobie porównać do Gimbusów...Kiedyś uciekanie przed adoratorami, a potem gdy pojawiły się gimbusy uciekanie przed widłami i pochodniami.  Pamiętam też nocne wypady do Yay... Pijaną Twi...Wyjazdy do Canterlotu... Wyprawa by znaleźć Canterlot  gdy nie był jeszcze dokończony... Pomoc Thunderboltowi w odzyskaniu skrzydeł... W pogoni za Celestią która przez chwile zwariowała przez czarci żart...Cios Shadowa w głowę Celestii ogłuszając ją i dostając od niej za to tytuł przywódcy wojsk... Teksty Celesti w stylu "Przyjdź do mojej pracowni, zaraz przyjdę i coś porobimy..." "Wiesz co teraz będziemy dobić? : D " "Pójdź do mojej sypialni, zaraz do ciebie dołączę"  które dawały skojarzenia z "Molestią" mimo że nie było w tym nic z tych rzeczy.Wyprawa RD i Twi na Survival.Skoki wiary twi... Neg jako Trixie...Nawet nieliczni może jeszcze pamiętają jak miałam admina... I całą Utopie w stylu Fallout Equestria Bonifacusa i mój bunt o wolność słowa dla zwykłych graczy (Mimo że adminowałam, i graczem zwykłym nie byłam : P)... Utworzyło się przynajmniej jakaś grupka, ale wygraliśmy i wróciliśmy na starą mapę (A nie do jakiegoś kanionu : P ). Zamiana Twi w Nightmare light...Potem starałam się  pomóc graczom, ale wywalili mnie bo "Działeczki nie potrafię postawić". Było serio fajnie... Tak mogłabym się rozpisywać o każdym serwerze bo na każdym coś się działo...Najmilej i tak wspominam 1 serwer... 

 

Moja Ekipo która brnęła przez różne wcielenia serwera... Ty Wiziu też...Chciałam wam powiedzieć że granie na serwerze z wami było dla mnie zaszczytem...Dziękuje wam za każde RP, za to że gdy miałam kłopoty nie zostawialiście mnie samej. Stawialiście się za mną...Razem się śmialiśmy, płakaliśmy... Naprawdę...Ten serwer...był najlepszą rzeczą jaka mnie spotkała i nigdy nie żałuje i nie żałowałam decyzji zaryzykowania i wgrania tych modów...Będę tęsknić... Asiekierka...Bohen...A nawet Nawias... Dziękuje że zawsze stawialiście serwer mimo że wiedzieliście jak to się skończy...Chce żebyście wiedzieli że za każdym razem gdy serwer był zamykany...zawsze było mi tak samo przykro...Pamiętajcie że zawsze będę traktowała was jak jedną pokręconą i świrniętą serwerową rodzinę...Żegnaj serwerze... Żegnajcie przyjaciele... 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umm... Mimo, ze zaczęłam grać dopiero na FC 4.3, to po tym, co napisała Imka... Zachciało mi się zagrać w coś stylu 1 serwera, mimo, że nawet nie wiem, jak wyglądał. Kiedy zobaczyłam w wiadomościach na górze strony "Wkrótce otwarcie Twicrafta!", to nie chciało mi się nawet spojrzeć w link, bo nie lubiłam minecrafta. Teraz żałuję swojej głupoty, ponieważ, gdybym wtedy spojrzała w ten link... Zapewne grałabym dłużej na naszych kochanych serwerach... Tak więc... Nie powiem "Dziękuję", ani "Przepraszam", tylko... :chrysalhug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imka Derpy, najlepszy domek w Cloudsdale na całym serwerze.

Thunder jednorożec.

Nightmare Twilight z mocą niszczącą over 9000.

Ta moja awantura kiedy Bohen-chan zafarbował mi wszystkie ofce :ming:

"EJ KURDE LAGI SĄ" "TO WBIJAJ DO YAY" :shrug:

 

 

Nadal pamiętam ślub Shadowa i Fluttershy...

 

Jaka ja młoda i głupia byłam :rainderp:

Ja pamiętam Thundera i Rainbow w roli swatów xDD

 

Tak, oj tak pamiętam pierwszy serwer. Niedawno nawet sobie przypomniałam wszystkie szczegóły, ale to moja i pewnej księżniczki tajemnica :lie:

Edytowano przez Na pewno nie Flutteryay
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Big Macintosha to nie pamiętasz, Imko? ;______________;

Też bym sie porospisywał, ale zrobiłem to rok temu, kiedy upadał FC 2.2 (TerraFirmaCraft....). Poza tym nie ma słów, którymi mógłbym opisać zabawę, jaką miałem na Fluttercrafcie, potem na Twicrafcie. To było po prostu... więcej niż magiczne. Ci ludzie, ta atmosfera, ten RolePlay. Już dawno zapomniało się o podstawowej zasadzie czatu: Offtop w nawiasach. Pamiętam, jak na forum  były głosowania itd w sprawie uratowania trochę serwera....

Na pierwszym FlutterCraft miałem na prawdę to, czego nie było nigdzie indziej. Tylko tam wszyscy potrafili się przyjaźnić, być dla siebie uprzejmi. Wiele radości sprawiało mi wracanie ze szkoły, by oderwać się od szarej rzeczywistości i popatrzeć na kolorowy świat. Mogę brzmieć, jakbym zrzynał od My Little Dashie, ale to było prawdziwe uczucie. Na prawdę chciałbym poczuć je jeszcze raz...

Pamiętam pierwsze wejście. Biuro adaptacyjne. Kliknij na tabliczkę, by wybrać rasę kucyka. Sprawdź, czy możesz chodzić po chmurach. Miłej gry...

Była miła. Grałem jako Big Macintosh, pracowałem na farmie, było to moje codzienne zajęcie. Na prawdę nie wiem, dlaczego była to taka zabawa: Codzienne zbieranie jabłek i zboża, co w tym fajnego? Jednak było fajne.

Kiedy doszła wiadomość, że ktoś ma grać jako AppleJack, postanowiłem udać, że "Wraca z Manehattan" i zrobiliśmy jej przyjęcie powitalne. Na nim też było dużo zabawy, chociasż nie było tyam dużo ludzi.

Potem, po wybudowaniu YaY, chodziłem tam BEZ PRZERWY. Moje korzystanie z komputera w tamtym czasie polegało na przyjściu ze szkoły, zaczęciu odrabiania pracy domowej i siedzeniu w YaY do wieczora, popijając potki i słuchając muzyki z InfeStation.

Nagle wszystko prysło i nie wróciło już nigdy.

Dziękuję Administracji i Graczom za ten wspaniały czas. Mam nadzieję, że kiedyś uda nam się spotkać w podobnej do dawnej atmosferze.

Miałeś się nie rozpisywać...

No i się nie rozpisałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Miej już możliwości do zainstalowania MC i grania na FC. 

> Niech jakiś k*rwa pożal się boże gimbus wysadzi serwer w powietrze...

:godpony:           

 

No nic...przykro mi jest...i To bardzo...Mimo że na ostatnim tu wszyscy ganiali mnie pod nadzorem Tiramisu z pochodniami i widłami bo "Twolot jest Alicorne"... (Nie wymieniam tych którzy uczestniczyli, niech się wstydzą sami  :hmpf: )  

Pamiętam ten dreszczyk emocji kiedy pierwszy raz weszłam na FC...Wszystko wydawało się nowe...Najśmieszniejsze było by że gdybym wbrew zakazowi Wieja nie instalowała modów, nie było by na serwie ani mnie ani jego : P. 

   

(Podkład do czytania: http://www.youtube.com/watch?v=Am7eHyJ8_1Y )

 

Asiekierka z consoli przywitał mnie od razu, (nawet nie wiem czy to pamięta), potem zrobił to Hedzio w postaci luny i to ON zachęcił mnie do tego bym grała Twi. Wykręcałam się na wszystkie sposoby, ale gdy zobaczyłam że ktoś inny ma ją to zazdrosłam bardzo, szczególnie że to było kogoś już 2 konto. Więc zamieniłam się postaciami...heh po 3 dniowym błaganiu... Spotkałam Flutteryay,Nega,Dominika, Torrronta, Bonifacego,Replina i Bohena (Well bohen po jakimś tygodniu chyba, tak jak Bonifacy ale to po 2 lub więcej). Nadal pamiętam ślub Shadowa i Fluttershy...Tak jak ślub RD i Thunderbolta... Szczególnie teksty "Ej to teraz została Twi!" "Heeeej Twilight!"  "Hej Twi zrobimy dzieci? : D"  Mimo że były co poniektóre teksty głupie to  śmieszyły mnie, nie to co gimbusy typu TofiK krzyczący ciągle "Hehe TWOLOT" Albo "HEHE GUNWO " Serio. Uciekanie Twi przed chłopakami przez cało Equestrie...Tu też pozwolę sobie porównać do Gimbusów...Kiedyś uciekanie przed adoratorami, a potem gdy pojawiły się gimbusy uciekanie przed widłami i pochodniami.  Pamiętam też nocne wypady do Yay... Pijaną Twi...Wyjazdy do Canterlotu... Wyprawa by znaleźć Canterlot  gdy nie był jeszcze dokończony... Pomoc Thunderboltowi w odzyskaniu skrzydeł... W pogoni za Celestią która przez chwile zwariowała przez czarci żart...Cios Shadowa w głowę Celestii ogłuszając ją i dostając od niej za to tytuł przywódcy wojsk... Teksty Celesti w stylu "Przyjdź do mojej pracowni, zaraz przyjdę i coś porobimy..." "Wiesz co teraz będziemy dobić? : D " "Pójdź do mojej sypialni, zaraz do ciebie dołączę"  które dawały skojarzenia z "Molestią" mimo że nie było w tym nic z tych rzeczy.Wyprawa RD i Twi na Survival.Skoki wiary twi... Neg jako Trixie...Nawet nieliczni może jeszcze pamiętają jak miałam admina... I całą Utopie w stylu Fallout Equestria Bonifacusa i mój bunt o wolność słowa dla zwykłych graczy (Mimo że adminowałam, i graczem zwykłym nie byłam : P)... Utworzyło się przynajmniej jakaś grupka, ale wygraliśmy i wróciliśmy na starą mapę (A nie do jakiegoś kanionu : P ). Zamiana Twi w Nightmare light...Potem starałam się  pomóc graczom, ale wywalili mnie bo "Działeczki nie potrafię postawić". Było serio fajnie... Tak mogłabym się rozpisywać o każdym serwerze bo na każdym coś się działo...Najmilej i tak wspominam 1 serwer... 

 

Moja Ekipo która brnęła przez różne wcielenia serwera... Ty Wiziu też...Chciałam wam powiedzieć że granie na serwerze z wami było dla mnie zaszczytem...Dziękuje wam za każde RP, za to że gdy miałam kłopoty nie zostawialiście mnie samej. Stawialiście się za mną...Razem się śmialiśmy, płakaliśmy... Naprawdę...Ten serwer...był najlepszą rzeczą jaka mnie spotkała i nigdy nie żałuje i nie żałowałam decyzji zaryzykowania i wgrania tych modów...Będę tęsknić... Asiekierka...Bohen...A nawet Nawias... Dziękuje że zawsze stawialiście serwer mimo że wiedzieliście jak to się skończy...Chce żebyście wiedzieli że za każdym razem gdy serwer był zamykany...zawsze było mi tak samo przykro...Pamiętajcie że zawsze będę traktowała was jak jedną pokręconą i świrniętą serwerową rodzinę...Żegnaj serwerze... Żegnajcie przyjaciele... 

Imka, czytając to zrobiło mi się.. nwm jak to opisać, chyba poprostu się wzruszyłam mimo że przedtem nie byłam na serwerze 1. Ale mam do cb pytanko. Jeśli grasz jescze w minecraft i jestes zainteresowana rolą Twilight Sparkle jako alicorna ub jako jednorozca lub poprostu chcesz dalej grać na kucykowym serwerze RP to czy niezechciałabyś być Twilight na moim serwerze? Wszystkie informacje dotyczące serwa znajdziesz na tych dwóch linkach http://mlppolska.pl/watek/7155-nowy-serwer-minecraft-dla-bronies-i-pegasisters/    http://mlppolska.pl/watek/7158-regulamin-i-dost%C4%99pne-postacie-na-dashiecraftpl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imka, czytając to zrobiło mi się.. nwm jak to opisać, chyba poprostu się wzruszyłam mimo że przedtem nie byłam na serwerze 1. Ale mam do cb pytanko. Jeśli grasz jescze w minecraft i jestes zainteresowana rolą Twilight Sparkle jako alicorna ub jako jednorozca lub poprostu chcesz dalej grać na kucykowym serwerze RP to czy niezechciałabyś być Twilight na moim serwerze? Wszystkie informacje dotyczące serwa znajdziesz na tych dwóch linkach http://mlppolska.pl/watek/7155-nowy-serwer-minecraft-dla-bronies-i-pegasisters/    http://mlppolska.pl/watek/7158-regulamin-i-dost%C4%99pne-postacie-na-dashiecraftpl/

Wiesz...z miłą chęcią .-. Nie to samo co FC ale skoro to ma coś zdziałać to czemu nie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...