Jump to content

Błąd w stylu "Twilight Sparkle"


Camed

Recommended Posts


Ten theme to był jedynie eksperyment, myślałem kiedyś o zrobieniu kilku takich zestawów dla poszczególnych postaci ale z czasem porzuciłem ten projekt. No chyba, że bardzo chcecie to nie ma problemu.

Ja jestem ZA :enjoy:

Link to comment

Proponuję przystanąć na stylu Twilight, gdyż:

 

Uważam, że większa ilość stylów zaszkodzi. Zrobi się style wszystkich kucyków, to ktoś wyskoczy z propozycją dla kolejnej postaci spoza grona głównych bohaterek, tudzież stylu dla mniej ważnej postaci. Uważam, że styl z Twilight wystarczy - teraz podział styli forum jest idealny.

 

Jasny, ciemniejszy i taki najbardziej kucykowy. Chociaż, można by było stworzyć styl ze wszystkimi kucykami? Wliczając zmianę loga forum po przełączeniu na silnik. Coś takiego, jak style na poprzednim silniku. Czy takie coś jest możliwe?

 

Podsumowując, sugeruję zostawić ten wybór styli, bądź zrobić taki, jaki opisałem wyżej. Taka opcja i wszystkich by zadowoliła, i nie trzeba by było robić wiele styli. :P

Edited by Tric
Link to comment

Ja bym proponował wypowiedzenie się pozostałych awatarów Mane 6, może też by chcieli mieć style swoich protegowanych? Bo ja uważam, że każdy powinien mieć prawo wyboru, albowiem nie wszyscy na tym forum to fani TS. Faktycznie zbyt duży wybór stylów, może sprawić kłopoty, choćby w  wyborze, ale 100% fani danego kucyka, takowych mieć nie będą.

Edited by BRONIESiPEGASIS
Link to comment
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...