Skocz do zawartości

[1.5.2] [Mody/FB/RP] DashieCraft


Recommended Posts

Ekhem, ekhem... właśnie, Dashie, Forum.

PS: Mogę cię nazywać Dashie czy czujesz się jakoś przez to niezręcznie? :efWiK:

Moze byc  :rainderp: nawet mi sie podoba  :rd6: 

Umm... Dash... Albo to ten jeden procent, albo zły e-mail wpisałeś, bo skina nie dostałam...

Zły email wpisałam. Ale dziś ci go dostarcze.  :rd5: 

UWAGA!

Od dziś zamykam wsztskie działy odnośnie DC co były na mlppolska i wszystkie tematy przenoszą sie na forum  DashieCraft.pun.pl

Tam będą dalsze losy Dashiecrafta, oraz tematów, ktore były na mlppolska.

Zapraszam Serdecznie wszystkich graczy na forum.  :lunahug2: 

Edytowano przez Rainbow_Dash123
Link do komentarza

Rób przeglądarkę lepiej xD

 

Nie rozumiesz. Fluttercraft byl jedynym serwerem MC kucykowym, ktory naprawde, desperacko probowal trzymac poziom... i nic, ani przed, ani po nim nie nadrobilo tego poziomu (BronyCraft byl duchowym nastepca Fluttercrafta 2.x wiec ciiiii).

 

Niestety, czuje pewne wypalenie - skonczyly mi sie pomysly. Na kazdym serwerze chcialem miec cos unikatowego... a teraz... nie wiem, sam nie wiem. Jest wiele mozliwosci, ale po co? I tak sie skonczy jak zwykle. Zawsze sie tak konczylo.

Link do komentarza

To zrób siarkę, albo lepsze than anime

 

Siarka to projekt na kiedys tam.

 

AnimeCraft? W sumie moznaby, ale martwi mnie ilosc demonofilow, krwiofilow i innofilow w fandomach anime. Musialby byc przesiew, a spolecznosc anime nie ma scentralizowanej strony jak poniaczki.

Link do komentarza

Na naszym forum próbujemy coś wymyślać, ale póki nie ma Dashie - Nawet ja mam związane ręce. Stanęło na tym, bym ja kupił serwer, ale marno to widzę, bo nie mam nawet jak przekopiować plików serwerowych od Dash i nie powinienem uzywać nazwy "DashieCraft" bez jej pozwolenia ze względów czysto etycznych. A serwer ma już forum, nad którym się trochę namordowałem i nie zniósłbym kolejnej przeprowadzki.

Link do komentarza

Postaramy się zrobić jak najmniej modów na razie, ponieważ serwer, na który mnie stać, nie ma dużo ramu (1 GB za 15 złotych i to w promocji :rainbowcry: )

Słabiutko coś.

Dla porównania, serwer Clopowni ma 6,5GB RAM'u i cztery rdzenie (nie żebym się chwalił, czy coś :rainderp: )

Link do komentarza

Słabiutko coś.

Dla porównania, serwer Clopowni ma 6,5GB RAM'u i cztery rdzenie (nie żebym się chwalił, czy coś :rainderp: )

 

Cicho. Masz po znajomosci, to nie szpanuj.

 

My tutaj ciezko myslimy, jak zdobyc tanio serwery, znajdujemy najlepsze rozwiazania, a ty "he he mam znajomego i mam serwer za pol ceny".

 

Po prostu wyjdz. Serio. To juz jest chamstwo.

Link do komentarza


"he he mam znajomego i mam serwer za pol ceny"

Raczej - wiem gdzie kupić i kiedy oraz na ile, żeby się opłacało. Jedyny znajomy, który może mieć jakieś "wtyki", nic nie załatwia dla mojej osoby, więc cóż...

Ponadto nie mam znajomych w serwerowniach :dunno:

 

W każdym razie, mój poprzedni post (fakt faktem) był nieco nieuprzejmy, za co przepraszam.

Trochę za szybko go napisałem, nie przemyślawszy uprzednio, jak mogą go inni odebrać. To się nie powtórzy, obiecuję.

Link do komentarza

Co do przyszłości DashieCrafta - Bardzo uprzejmie proszę na nasze forum. Na serio, to mi wiele ułatwi. Trudno mi trochę przełączać się między forami, by wysłuchać każdego, który ma coś ważnego do powiedzenia, a chciałbym znać zdania wszystkich.

Adres forum:

dashiecraft.pun.pl

 

Co do ceny serwera i jego warunków... szukam różnych ofert, a u mnie z kasą krucho, zbieram na gitarę nie wiem od jak dawna, bo na Krowie już nie da się prawie grać.

 

Mo'Creatures... bardzo lubię ten mod, wręcz uwielbiam, ale trzeba myśleć o tym, co najważniejsze: obniżeniu laga i jak najdłuższym utrzymaniu serwera. Z tego co pamiętam BronyCraft miał tylko skiniarkę i MineLP, które obciążają wyłącznie klienta, a był udany.

 

Chciałbym również uniknąć tego, czego najbardziej nie lubiłem w późniejszych Fluttercraftach i kontynuacjach... automatycznych kopalń, graczy siedzących bez przerwy pod ziemią i nie wiedzących o radości, jaką przynosi RolePlay, wielkich domów zasłaniających pół Equestrii... Mnie nie chodzi o to, że tacy ludzie robią źle lub są źli, mi chodzi o to, że to trochę odbierało magię, którą spotkałem na pierwszym FlutterCrafcie...

 

Dlatego też dobry wydał mi się pomysł z mapą Freebuild. Niestety BioWare znalazł dobry sposób na wykorzystanie tej inicjatywy mającej na celu urozmaicić rozgrywkę, żeby zniszczyć serwer.

 

@Deacaded

 

Nie mam pewności, czy serwer będzie długo żył (jestem dobrej myśli), więc nie opłaca mi się kupić serwera tańszego i lepszego na dłuższy czas. Poza tym nie mam wystarczająco dużo kasy na taki. Chodzę do 3 gimbazjum, nie zarabiam...

 

To tyle, co miałem na teraz do powiedzenia.

 

Dziękuję za uwagę i proszę zadawać dalej pytania.

Edytowano przez Nawias
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...