Skocz do zawartości

Equestria - technologiczne monstrum czy zacofane państwo?


Recommended Posts

Equestria - kraina, gdzie istnieje specjalistyczny sprzęt badający aktywność mózgową, a pociągi nadal są napędzane siłą mieszkańców. A może to spisek? Może teoria wieloświatów jest prawdą, a Equestria Girl ( nie bijcie jeśli się pomylę, nie oglądałem ) ma nas ostrzec przed tym, że pomiędzy tymi światami można podróżować? 

A Equestria chce przybyć na Ziemię i szerzyć przyjaźń tak nagle, jak Hiszpańska Inkwizycja?


Wrzucajcie tutaj każdą teorię spiskową jaką znajdziecie.

Edytowano przez PiekielneCiastko
Link do komentarza

Nie wiem po co powstala dyskusja... Jeszcze przyjdzie tu hiszpanska inkwizycja, powie "to jest bez sęsu" i zamknie temat.

 

A no dobra... W serialu Equestrie pokazano jako "zacofane panstwo" dla zmyly a z drugiej strony w koncu pierwotni adresaci serialu nie maja pojecia o nanotechnologii czy fantastyce naukowej... Tak naprawde Equestria ma technologie ktora nawet Izraelowi czy USA sie nie snila. Jakby rzeczywiscie byla taka zacofana to po co by (w uniwersum TCB) Equestria miala przybyc na Ziemie... Zeby "przyjmowac na klate" nuklearne grzybki halucynki? :D

Link do komentarza

Teoria wieloświatów jest bardzo ciekawa, inwazja kuców z innego wymiaru przydałaby się temu jakże nudnemu światu  :) Jednak moja teoria jest taka, że to tylko bajka dla dzieci i nie o to chodzi, żeby wszystko się kupy trzymało. 

 

http://mlppolska.pl/watek/7205-poziom-zaawansowania-nauki-a-technologia-w-equestrii/ ?

Edytowano przez Moontiger
Link do komentarza
  • 3 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...