Skocz do zawartości

Witam, siema, yo... Od czego tu zacząć?


Moposable

Recommended Posts

Cześć towarzyszu, krótkie pytania:

lubisz Historię ? 

Gry - FPS-y ?

Hmm... Lub/albo strategie ? - brakuje mi kogoś z kim można pogadać od rzeczy na tsie podczas gry :P

 

Uuuuuu, czuję ogara.
Mam nadzieję że zasilisz szeregi forum, które dzielnie spierają się z wszechogarniającym debilizmem i gimbazą.
Witaj
Jakie lubisz filmy?

 

Hehe, Gdybym Cię znał, polałbym Ci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i baw się dobrze! Widzę,że jesteś bardziej ogarnięty niż ja ;D. Niestety wszystkie pytania, które miałem Tobie zadać już padły więc... jeszcze raz witam na forum!

@EDIT

A jednak po głębszym namyśleniu mam dwa pytania

1. Chodzisz w glanach?

2. Znasz taki zespół jak Disturbed?

Wiem, że trochę dziwne pytania zadaję, no ale taki jestem ;p

Edytowano przez LongMan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Здравствуйте, widzę, że nie marnujesz czasu. Prosiłeś o przyjazny komentarz. Otóż jestem pod pozytywnym wrażeniem twojego stylu pisania oraz samego faktu, że wysiliłeś się, aby stworzyć wyczerpującą, składną oraz czytelną (doskonale wyróżnione akapity) tak zwaną "powitajkę". Obyś dalej w taki sposób wykorzystywał swoje zdolności, skoro, jak sam stwierdziłeś, pisanie sprawia ci przyjemność i przychodzi z łatwością. Być może w przyszłości spod twego pióra, czy też raczej klawiatury, wyjdzie kiedyś ciekawe dzieło dotyczące jednej ze sfer zainteresowania fandomu. Lśnij zatem dalej, jako ta latarnia pośród mgieł. Ciekawostką jest fakt, że nasze gusta muzyczne są do pewnego stopnia zbliżone. Pytań nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć towarzyszu, krótkie pytania:

lubisz Historię ? 

Gry - FPS-y ?

Hmm... Lub/albo strategie ? - brakuje mi kogoś z kim można pogadać od rzeczy na tsie podczas gry :P

   Historię lubię, a i owszem. Za FPS'ami również przepadam, dawniej zagrywałem się w CoD'y, ale ostatnio też BF gości na moim monitorze. Ze strategi nie znam wielu tytułów, lecz bardzo dużo grałem/gram w Warcraft 3 i czasem w CnC. 

 

Witaj i baw się dobrze! Widzę,że jesteś bardziej ogarnięty niż ja ;D. Niestety wszystkie pytania, które miałem Tobie zadać już padły więc... jeszcze raz witam na forum!

@EDIT

A jednak po głębszym namyśleniu mam dwa pytania

1. Chodzisz w glanach?

2. Znasz taki zespół jak Disturbed?

Wiem, że trochę dziwne pytania zadaję, no ale taki jestem ;p

   Jak dla mnie całkiem zwyczajne pytania!  :rainderp: A wiec:

1. Owszem.

2. Znam, znam, ale nie słucham aż tak bardzo, jak np. SOAD'u

 

Здравствуйте, widzę, że nie marnujesz czasu. Prosiłeś o przyjazny komentarz. Otóż jestem pod pozytywnym wrażeniem twojego stylu pisania oraz samego faktu, że wysiliłeś się, aby stworzyć wyczerpującą, składną oraz czytelną (doskonale wyróżnione akapity) tak zwaną "powitajkę". Obyś dalej w taki sposób wykorzystywał swoje zdolności, skoro, jak sam stwierdziłeś, pisanie sprawia ci przyjemność i przychodzi z łatwością. Być może w przyszłości spod twego pióra, czy też raczej klawiatury, wyjdzie kiedyś ciekawe dzieło dotyczące jednej ze sfer zainteresowania fandomu. Lśnij zatem dalej, jako ta latarnia pośród mgieł. Ciekawostką jest fakt, że nasze gusta muzyczne są do pewnego stopnia zbliżone. Pytań nie mam.

   Dziękuję za komplementy,  :lunaderp: a tak jak pisałem wyżej, zapraszam do zapoznania się z moim OC'kiem (KLIK) gdzie znajduje się jedno moje mini-opowiadanie (z resztą pierwsze o kucykach). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :luna: Mam nadzieję, że większość Twoich postów będzie przynajmniej na tym poziomie co ten pierwszy. Z zainteresowań to masz wspólne z Tarrethem i N. Light. Ciekawi mnie jak to jest słuchać metalu i oglądać MLP? Sprawia to wrażenie wręcz biegunów, ale sam słucham muzyki nie pasującej do tego serialu i nie jest to dla mnie przeszkodą. Baw się dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj na forum :luna: Mam nadzieję, że większość Twoich postów będzie przynajmniej na tym poziomie co ten pierwszy. Z zainteresowań to masz wspólne z Tarrethem i N. Light. Ciekawi mnie jak to jest słuchać metalu i oglądać MLP? Sprawia to wrażenie wręcz biegunów, ale sam słucham muzyki nie pasującej do tego serialu i nie jest to dla mnie przeszkodą. Baw się dobrze.

 

   Siemka  :hBB25:

   Szczerze mówiąc, to mam wielu znajomych metali, którzy również oglądają mlp. Całkiem zabawne są reakcje ludzi, patrzących na mnie; glany, czarny płaszcz, długie włosy, a tu nagle przypinka z Trixie na czapce. Zdziwienie bezcenne.  :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


My Little Pony zacząłem oglądać gdy paru youtuber'ów postanowiło zrobić razem z widzami maraton naszej kochanej bajki.

Z tego co wiem to z youtuberów to Jj zrobił z dudulem i ctsg 

A jeśli jesteś metalem to z fandomowej muzyki to Ci mogę Bronyfied'a polecić http://www.youtube.com/channel/UCslnRMDvlYA4EYOR34k1ilQ 

i oczywiście Witam Cię serdecznie  :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...


Z tego co wiem to z youtuberów to Jj zrobił z dudulem i ctsg 

   Tak, chodziło mi właśnie o ich maraton.

A jeśli jesteś metalem to z fandomowej muzyki to Ci mogę Bronyfied'a polecić http://www.youtube.c...lYA4EYOR34k1ilQ 
i oczywiście Witam Cię serdecznie 


   Z kanałem się zapoznałem i utwory całkiem przypadły mi do gustu.  :NjdaT: I w ogóle to siema!  :hug4:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...