Skocz do zawartości

Badania społeczne.


Parabellum Edge

Recommended Posts

Uświadomiliście mnie, że już dawno jestem jednym z was, tylko jeszcze o tym nie wiem... Trochę się tym na początku załamałem, ale jesteście fandomem rozwijającym się i nie robicie nic złego, więc przynależność tu nie jest niczym złym. Niech żyje logika!

Cholera, teraz muszę się oficjalnie przywitać i zaktualizowac profil...-.-

Każdego to pogrąża. :)
Link do komentarza

17 ankietowanych to nie jest miarodajna ilość. Gdybyś pokręcił się po forum to zobaczyłbyś, że proporcje są o wiele bardziej wyrównane. Ale im wyższy przedział wiekowy, tym mniej kobiet - to też można zauważyć, zarówno na forum, jak i w tej ankiecie.

Takie dziewczyny z UJ robiły badania i wyszło im, że 21% fandomu to kobiety.

 

Nie za bardzo rozumiem te wszystkie przeliczniki, ale i tak cieszę się, że mogłem się przydać. A tak przy okazji, to witaj zatem oficjalnie w fandomie!

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

20-25


-Dlaczego to oglądacie?

Nie jest takie cukierkowe jak by się mogło wydawać,postacie są świetnie zrobione,można się pośmiać,itd.


-Co wam daje oglądanie tego, poza oczywistą radością z tego, że robicie to co lubicie?

Odciągniecie się od szarości świata, poprawia humor


-Czy posiadacie pewne kryteria określające, kto należy, bądź nie do waszej wspólnoty? (Czyt. kto jest, a kto nie Brony/Pegasis).

nie poco dzielić ludzi na grupy? :crazytwi3: 


-Jak wilele poziomów takiego fana MLP można wyróżnić?

może kilka rodzajów brony/pegasis z tego co mi wiadomo to są chyba z 4, niestety pamiętam tylko jedną niestety i to jest nazi brony 


-Czy bieżecie pod uwagę, że część osób może po prostu dla samej zabawy podać sie za brony/pegasis i udawać jednego/ą z was?

Nawet nie myślałem że ktoś mógłby tak zrobić chociaż z drugiej strony kto by  chciał się podszywać.Niestety gdyby tacy ludzie byli w większej ilości jeszcze bardziej by zepsuli wizerunek  fandomu,który już jest nie zbyt dobry przez np: fox news.


-Jak postrzegacie stereotypy tworzone na wasz temat, i jak sądzicie jak bardzo odbiegają one od prawdy?

"tworzenie stereotypów" jak dla mnie to już brzmi jak wymyslanie głupot  :fluttershy5:.Ze stereotypami się nie zgadzam bo większość powstała po  wymysłach jakże "prawdomównych" fox new i innych gniotów.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...