Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


trebuhpl

Którą postać z serii Left 4 Dead lubisz najbardziej?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Którą postać z serii Left 4 Dead lubisz najbardziej?

    • Zoey
      3
    • Bill
      4
    • Francis
      5
    • Louise
      1
    • Rochelle
      2
    • Coach
      4
    • Nick
      4
    • Ellis
      1


Recommended Posts

Powstało już pare tematów strzelankowych TF2 rozumiem popularne jest, ale żeby było nawet Teeworlds, a poczciwego Lefcika nie? Postanowiłem, że naprawię ten błąd, no bo przecież porządna naparzanka zombi musi być. ^^ Jakby ktoś chciał to mój nick na steamie to trebuhpl, a avek ten sam co na tym forum (podaję bo przewiduje ze nie tylko ja mam taki nick :P). Dodatkowo jakbyściechcieli to piszcie do mnie to was dodam do mojej grupy TheThrallStudios. ;) Życzę miłego zabijania zombich czyli standardowe hf.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu się grało w L4D ^^ Dla mnie to w zasadzie była gra jednego lata. Razem ze znajomymi pogrywało się codziennie po kilka godzin, a potem jakoś to wszystko ucichło. Po prostu się znudziliśmy. Chociaż gra była świetna (jedynka lepsza :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat jedynki się nie wypowiem, bo niestety nie miałem możliwości pogrania sobie :< (zacząłem od dwójki) i oczywiście przez pierwsze dwa tygodnie (do miesiąca) grało się w to nonstop, ale nawet teraz dosyć często i w większości przypadków jest dosyć śmiechowo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dziwię, że mi się chciało :D Ale miało się fajną ekipę to się grało wieczorami... i po nocach. W nocy to już szczególnie odpał był, szczególnie jak trafiliśmy na modowany serwer i graliśmy 8vs8 :P Człowiek inaczej myśli w nocy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... Ja jeszcze takiego serwera nie spotkałem O.o Fajna musiała być sieka. ^^ W nocy uruchamiają się instynkty Huntera ;) A tak btw.: "Kup left4deada bo chcesz postrzelać do zombi - biegaj cały czas z maczetą" - motto trebuha grającego w L4D2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kup left4deada bo chcesz postrzelać do zombi - biegaj cały czas z maczetą" - motto trebuha grającego w L4D2

Podobne do motto 100000000000 innych ludzi, którzy potem kłócą się o piłę mechaniczną :P

Nikt inny się nie przyłączy do dyskusji o Lefcie? :derp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem w toto ok. 50 godzin wg steama, chętnie bym dobił do 70, ale nie chce mi się znowu pobierać. Oryginalna płytka z nim, niestety, nie działa, a nawet z moim op 6mb/s łączem pobieranie go zajmie caaały dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem w to zagrać. Niestety, legołącze. Soł, warmeny muszą poczekać do prawdopodobnie września, kiedy to wymienią swoje internety na coś choć przypominającego internety z XXI wieku. Wtedy będzie rzeź. A sama gra to ~50 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obie części, przeszedłem wszystkie kampanię, później nie miałem ochoty w to grać, ale teraz razem z kolegą ściągnęliśmy jakąś niestandardową kampanię i jest jeszcze więcej zabawy :P. A tak wg z czego zauważyłem jeżeli ktoś ma dwójkę, a chciałby mieć jedynkę, to w sumie mu się już nie opłaca, bo dwójka ma również te same kampanie co jedynka z tymi samymi postaciami, jedynie w jedynce nie było broni białej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Tylko trochę trudniej jest, bo za przeciwników mamy paru nowych specjalnych zarażonych. Jejku nie spodziewałem się, że tyle sie tu będzie działo już pierwszego dnia ^^ @Edit A później tak umrze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

*kop kop kop* TAK! dokopałem się do tego tematu. Bardzo fajna gra, bierzesz piłę i idziesz na URAAA! oczywiście jak by ktoś chciał pograć to na steam jestem Leonidas523 (rainbow dash salut w avku) i oczywiście apeluje o nadanie mi złotej łopaty roku za odkopanie tematu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

ja kupiłem L4D2 juz dawno odrazu gra mi się spodobała ten chaos ogromna ilosc zombie i patelnia!

obecnie staram się zdobywać achitmenty (czy jak to się pisze :D) mam problem z Tank z rożna może ktoś mi powie jak najłatwiej zrobic to osiągnięcie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...