Skocz do zawartości

[event][konkurs] Życie codzienne w Pegasopolis


Recommended Posts

Wizyta kogoś tak wspaniałego jak Commandor Hurricane, jest sytuacją wręcz idealną by ogłosić konkurs plastyczny. Nagrodą w tym konkursie będzie nic innego jak tarcza Pegasopolis (która ma błąd w nazwie, ale nie długo to się zmieni)
60-AwardImgMaster-1380643673.png

Co trzeba zrobić by wygrać?
Trzeba stworzyć rysunek przedstawiający życie codzienne w Pegasopolis. O państwie tym, z samego serialu wiemy nie wiele, jednak można założyć, że istniało ono w starożytności. Cóż, więc ogranicza was tak naprawdę nie wiele- można zarówno narysować pejzaż miejski, jak i scena z życia jednego z mieszkańców Pegasopolis. Opcji jest wiele. Im bardziej kreatywnie tym lepiej. Pamiętacie, że praca ta musi być zgodna z regulaminem forum.

Do kiedy trwa konkurs?
Prace można nadsyłać do 29 listopada do godziny 23:59. Prace umieszczone po tej godzinie, nie będą brane pod uwagę. Zastrzegam sobie prawo, do wydłużenia czasu trwania konkursu. Można oddać max. 2 prace.

Jaką techniką mogę wykonać swoją prace?
Każdą. Może to być digtal, jak i art tradycyjny, mile widziane również są wszelkiego rodzaju wyklejanki czy kolaże. Jednakże wszystkie użyte w pracy elementy MUSZĄ być autorstwa uczestnika.


Prace proszę umieszczać w tym temacie, ukryte w spoilerach lub pod postacią linków

[url]link do pracy[/url]
Link do komentarza
  • 3 weeks later...
Gość Nie sądzę

Czy mogłabym prosić o przedłużenie terminu o chociażby jeden dzień? Pomyliłam konkursy i zabrałam się za ten, w którym czas jeszcze został. Jeżeli nie, to trudno. Jeżeli tak, to oto praca:

j9na.jpg

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...