Skocz do zawartości

[EVENT FORUMOWY] Konkurs na najlepszy wpis z pamiętnika "Cud na Farmie Apple"


Moonlight

Recommended Posts

[EVENT FORUMOWY]
"Cud na Farmie Apple"


okvo.jpg


Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia w świecie tych... ludzi, tak. W Equestrii, w tym samym czasie, obchodzona jest Wigilia Serdeczności. Również kojarzona z okresem radości, miłości i czasu spędzonego z rodziną...
I są prezenty, i choinka, i stół pełen żarcia od którego tak cudownie się tyje!
Kreeoś! Skąd ty się tu wzięłaś? I... Czemu wlazłaś przez komin?
Ale... Mikołaj...! Eh, nieważne. Co ty znów kombinujesz? Przyszłam, żeby pomóc wpisać ci się do pamiętnika.
Wohoh! Dawno nie było tam jabłecznej... świątecznej świeżości. Czas wziąć się do pracy, cukiereczku i napisać coś o świętach!
A o czym napiszesz?

Cóż... Do stu tysięcy Appleloosańskich jabłonek! Nie mam pomarańczowego pojęcia co mogłoby znaleźć się w tym wpisie!
Yay! A więc standardowo miśki będą miały zadanie! Tym razem świąteczne. AJ, zasady, regulamin, objaśnienie. Now!

Konkurs polega na napisaniu najlepszej historii, opowieści we wpisie do mojego pamiętnika. Z mojej perspektywy oczywiście. Temat to "Cud na Farmie Apple" - oczekujemy od jabłuszek długich, ciekawych, a może też i zabawnych opowieści. Pamiętajcie, że liczy się rodzina i tradycje, tym się kierujcie.
Pięknie to ujęłaś AJ. Ale lepiej leć do Big Maca... Ta choinka chyba się nie zmieści w drzwiach...

Na Bloomberg świętą... BIG MAC! *ziuuum!*
Kreeo!!! Gdzie się podziała moja choinka?!

Emh... Spytaaaj Big Maca, heh... To ja lecę, narka!
Ale...Ale...KREEOLE! Gdzie Ty uciekasz w takiej chwili!!?

 


Ogólne zasady

1. Konkurs jest częścią Forumowego Eventu Świątecznego. Zgodnie więc z postanowieniami ekipy być może wygrana w tym konkursie pomoże wam w odnalezieniu Elementu Tradycji... Do ogłoszenia Wielkiego Avatara to tajemnica, ale warto się starać bo nagrody ogromne. Poza tym najlepszy wpis umieścimy w osobistym pamiętniku Applejack.

2. Konkurs trwa do 2 stycznia

3. Teksty proszę umieszczać w spoilerze w temacie. Najlepiej w pliku Google Docs

4. Temat to "Cud na farmie Apple" - akcja rozgrywa się w Wigilię Serdeczności.

5. Pamiętajcie, że jest to wpis do pamiętnika, a więc robiony z perspektywy Applejack.

6. Prosimy o przestrzeganie regulaminu forum, działu i tego tematu. Zabronione jest gore/clop, standardowo.

7. Oceniane będą: jakość z perspektywy ortograficznej i interpunkcyjnej tekstu, styl pisania, oraz sama historia którą opiszecie.


Powodzenia cukiereczki! ^ ^

PRACE:

Edytowano przez KreeoLe
  • +1 3
Link do komentarza

Możecie liczyć na mój udział w tym konkursie. Postaram się napisać jutro lub pojutrze. Mam rozumieć że nie ma limitu słów? A tak w ogóle to to ma być monolog, czy mogą pojawić się elementy dialogu?

 

Pamiętnik, narracja pamiętnikarska, pierwsza osoba. C najwyżej możesz przytoczyć fragment rozmowy w tym wpisie.

Link do komentarza

Wyniki!


sweet_eve_by_moonlight_ki-d6zgpo8.jpg



Przepraszam za chwilę zwłoki, ale mam ostatnio sporo na głowie i trudno mi się wyrobić.
Na szczęście znalazłam chwilę by wstawić wyniki naszego prze zacnego konkursu na najlepszy wpis do pamiętnika.
Po długich dyskusjach, kilku kłótniach i zbiciu kosztownych talerzy jury jednomyślnie ogłosiło werdykt.
Zdaniem szanownej komisji, w której skład wchodzi KreeoLe aka Słodziak,
Wielka i Potężna Farmerka/ Element szczerości/ Najlepsza siostra ever/ Jabłko pokoju/ Applejack
i taka tam sobie szara, Zwykła Moonlight, poszczególne miejsca otrzymują:


I miejsce: Elizabeth Eden - 5 pkt
II miejsce: Sajback - 3 pkt
III miejsce: MewTwo - 1 pkt

Wyróżnienie: Mirmił

Elizabeth Eden oprócz punktów w ogólnej klasyfikacji otrzymuje również element tradycji, ponieważ w jej opowieści go nie zabrakło. Dodatkowo jej praca zastanie opublikowana w pamiętniku AJ, by każdy mógł ją podziwiać.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział, nie spodziewałyśmy się takiego zainteresowania.
Każda praca bardzo nas ucieszyła cukiereczki, jesteście wspaniali.
Do następnego razu ^ ^.


Koniec komunikatu

 

Link do komentarza
  • 3 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...