Skocz do zawartości

Biura Adaptacyjne [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?



Recommended Posts

Cóż w związku z powyższym chciałbym ogłosić iż wontki Dawida zostały ukończone, ginie on w wybuchu bomby z którą się teleportuje Aby ochronić przyjaciół. Tak więc mój udział w tym projekcie się kończy. Ponadto jak ktoś jest chętny mogę mu sprzedać domenę biura-Adaptacyjne.pl. Jej wartość wynosi min 350 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ci w drewnianym kościele cegła na łeb spadła. Miał by od tak zginąć od jakiejś durnej bomby?? Taki wspaniały i silny jednoróg jak Dawid?? Już lepiej żeby zrobił te miksture i ktoś go przez przypadek oleje. Jak na złość akurat jak uzna że woli mieć kopyta :P tak w ramach złośliwości losu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ci w drewnianym kościele cegła na łeb spadła. Miał by od tak zginąć od jakiejś durnej bomby?? Taki wspaniały i silny jednoróg jak Dawid?? Już lepiej żeby zrobił te miksture i ktoś go przez przypadek oleje. Jak na złość akurat jak uzna że woli mieć kopyta :P tak w ramach złośliwości losu :D

Mam pytanie, jaką masz pewność, że nie trolluje ?

Pamiętaj. Nie każdy spoiler jest prawdą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie wiem co wy w nim takiego widzicie

Większość historii i kłótni jest związanych z Jego osobą. Bez niego fic ucierpi. To tak jakby np w DB nie było Vegety. Mroczny charakter zawsze wprowadza trochę zamieszania przez co wydarzenia mogą stać się nieprzewidywalne. Gdy go zabraknie zrobi się z tego zbyt spokojna historia, która tak jak napisał Nyja Xores nie będzie odzwierciedlać ludzkiej natury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...