Skocz do zawartości

Biura Adaptacyjne [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?



Recommended Posts

Co do opowiadania. Doszło do małej zmiany w ekipie. Od teraz ja jestem "Szefem". Mieliśmy wczoraj małą pogawędkę i wyszło na to,że kilka osób ma dość pisania juz tego rozdziału bo nic nie ogarniają. Ja nie zamierzam pozwolić na to, aby ten rozdział się nie ukazał. Może i bedę musiał go napisać sam, ale obiecuje, że rozdział wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś pamięta' date=' czy nie, ale osoby które w ankiecie tu na górze zaznaczyły, że wypiły by eliksir sa moimi wrogami![/quote']

Lol piszesz jednego z niewielu ficków w którym eliksir to coś dobrego (zachowanie wolnej woli, super moce niezależnie jaki rodzaj kuca się trafi i do tego udział w ratowaniu ziemi, kto by nie wypił ?) i uznajesz osoby które dały tak za wrogów.

Btw. zastanawiam się co przyjdzie pierwsze wiosna czy nowy rodział...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy forum będzie wreszcie dostępne? Już od kilku dni trwają jakieś prace. Coś się zepsuło i nie umiecie tego naprawić?

Umieją.. Ale nie chodzi raczej o to, że coś się popsuło, tylko, że coś się rozbudowuje :)

Oby to było to co myślę i obym mógł uszczęśliwić "ludzką grupę" na forum. Jakem POZowiec.

Krótko mówiąc, jeśli się nie mylę. to nadchodzi nowy system dorabiania kopyt. Jeśli nie wiesz, że na biurach możesz się sponifikować. to już ci chyba to uświadomiłem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc' date=' jeśli się nie mylę. to nadchodzi nowy system dorabiania kopyt. Jeśli nie wiesz, że na biurach możesz się sponifikować. to już ci chyba to uświadomiłem....[/quote']

Zdziwię cię, ale nie dodalem jeszcze systemu ponifikacyjnego. Aż wstyd mówić, ale nie mam pomysłu na layout.

Co do wyłączenia forum jest to spowodowane paroma zmianami w ekipie jak i w zasadach jakie będą panować. Dodatkowo zrobiliśmy porzadki z tematami. Podsumowując, robimy wiosenne porządki

forum już działa. Ponadto chcialem poinformować iz prawie kończymy rozdział.

Między jednym a drugim postem, bezpośrednio pod sobą musi minąć co najmniej 24 godziny. Przeniosłem treść tutaj.~Dolar84

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry za post pod postem, ale nie toleruje głupoty moderatora działu ff.

Skasowałes mój post który twoim zdaniem nie powinien istnieć ponieważ nie zastosowałem się do odstępu czasowego. To teraz cię zaskoczę, an tym forum jest coś takiego jak scalanie postów gdy sa w zbyt krótkim odstępie czasu. Posty się nei scaliły czyli róznica czasowa była odpowiednia. Ponadto uprzejmie prosze pana Dolara weź pan się ******** bo mam dośc tego, że przyczepiliście się do TCb, mnie i moich fanficów. Mam już dość tego, że wasza debilna moderacja filtruje każdy mój post. Zróbcie coś z swoim życiem, a nie siedzicie przed kompami i sprawdzacie wszystko co pisze nolify skończone.

Za ten post możesz walić warna, mam to gdzieś tak jak i ciebie.

I bądź tak mily i nie wstawiaj swoich slów do mojego posta bo tylko debile czytają swoje posty po to aby sprawdzić czy ktos im odpisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...