Skocz do zawartości

Lego


Downdraught

Recommended Posts

Zakładam ten temat, ponieważ chciałbym się dowiedzieć czy ktoś interesuje się, zbiera klocki Lego, bądź może zbudował coś godnego pokazania.
Zacznę od siebie, zbieram głównie zestawy Technic, Mindstorms (2.0) oraz Power Funkctions. Ilości posiadanych klocków na razie nie określę (najlepiej to widać na zdjęciach), ale jest ich dużo. Jak na tą chwilę nie posiadam zdjęć, ale za niedługo powinienem je dodać.

Tak więc, zapraszam do dyskusji :)

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

Ja nie zbieram, za to moi bracia niszczą tym miejsce na półkach. Zawsze jak coś kupią jestem pierwsza żeby zabrać im radość układania :>. Chętnie też oglądam jakieś budowle (zabierzcie mnie do Legolandu xD), jednak kolekcjonerką nie jestem.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Lego jest super, mimo iż ma już swoje lata to sprytnie dalej daje czadu i ma popyt! Zapewne słyszeliście o grach LEGO, szczególnie teraz mi się marzy "LEGO marvel superheros" ^^ , a w tym roku dodatkowo wychodzi film z LEGO i będzie jego ekranizacja w kinach! :D

Link do komentarza

Lego...

Moja przygoda z nimi niestety już się zakończyła. Kiedyś byłem maniakiem Bionicli, ale jednak to ogromne uniwersum zabili. Ja musiałem sprzedać moją kolekcję, gdyż byłem w ciężkiej sytuacji finansowej.

Wie ktoś może, czy jest jeszcze dostępna książka w wyżej wymienionego uniwersum zwana "Przewodnik Makuty po Wszechświecie"?

Link do komentarza

Jak byłam mala to uwielbiałam, połowa mojego dzieciństwa to budowanie czegoś z Lego. ;D Najbardziej lubiłam stawiać zamki albo labirynty w których mogłyby "bawić się" inne moje zabawki. ^^ Tylko szlag mnie trafia jak widzę te wszystkie gotowce, gdzie praktycznie nie zostaje miejsca dla własnej wyobraźni. :/ Jedynym wyjątkiem od tego są specjalne zestawy do budowania samolotów, statków jakichś maszyn itp itd. Z resztą wszelkie zabawki zabijające kreatywność to czyste zło- kryzys pluszaków to już w ogóle rzeźnia...

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Ojoj! Lego!

Jako dzieciak uwielbiałam budować różne rzeczy z tych klocków. I w ogóle faza na budowanie scenerii pasującej do Parku Jurajskiego, jak już się miało jakiś zestaw z dinozaurem XD To było coś. 

Co prawda większość klocków była, że tak to nazwę bardziej mojego brata niż moja i mimo, że bawiliśmy się wspólnie, to aktualnie one sobie urzędują gdzieś u niego. Taki zamek na przykład. Świetny był, te lochy pod spodem, no cudo. I stoi sobie u niego na szafie nadal.

Ale najgenialniejszą rzeczą jaką pamiętam i muszę rozłożyć, jak już skończę ten rok szkolny i matury była KOLEJKA LEGO. Nie no, serio, genialna rzecz. I żałuję, że nie mam tak dużo torów do niej. Serio, już widzę, czym będę zajmować się w najdłuższe wakacje mojego życia. Budowaniem nowych tras dla kolejki!

Link do komentarza

Zawsze gdy przyjeżdżałam do siostry ciotecznej, klocki Lego stanowiły ważną rolę w zabawach :3 Miałam jeszcze chyba w domu bo pamiętam jak robiłam coś na styl wieży, do której potem wlazłam :rainderp:

 

Ogółem do Lego przekonał mnie film (Nie miałam nic do Lego, ale jakoś mnie nie ciągnęło i nie widziałam tam nic zbytnio interesującego). Jest awesome! (Po prostu musiałam zrobić to nawiązanie do piosenki xD). Ostatnio kupiłam Marvel Super Heroes i już sama muzyka w menu była cudna. Jak tylko będzie okazja kupię Lego The Hobbit i grę Lego Przygoda.

Smuci mnie tylko fakt że nawet gdybym chciała kupić zestaw (przez allegro) musiałabym naprawdę dobrze namówić rodziców (wiedzą że oglądam kucyki, nie przeszkadza im to, ale dla nich i tak czy siak Lego jak, i kucyki są dla mnie za dziecinne).

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...