Skocz do zawartości

Twilight vs a String of Lights [PL] [slice of life]


Bester

Recommended Posts

161380.png?1390030231

 

Oto przed wami krótka i przyjemna historia z zawiłą fabułą zawierającą wiele zwrotów i splotów... Głębia natomiast... cóż, wszystko zależy od tego jak na to spojrzeć.

 

Czyli kolejne moje małe tłumaczenie. Za pomoc pragnę podziękować jak zawsze, Dolarowi. Zapraszam do lektury.

 

 

Twilight vs a String of Lights [ENG]

 

Twilight vs a String of Lights [PL]

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanfik ciekawy, mocno w duchu serialu. Ot, sympatyczny Slice of Life w konwencji świątecznej.

Zaznaczyłam ci trochę błędów w komentarzach, acz nad przecinkami powinien pochylić się ktoś bardziej światły ode mnie, bo mogły mi umknąć.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Slice of Life jakich wiele, a jakoś nie da się oderwać od tych kilku stron - można wręcz powiedzieć, iż jest to coś, co mogłoby służyć za scenariusz do całkiem niezłego odcinka serialu.

 

Lekkie, przyjemne i posiadające morał. Warto przeczytać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie i przyjemne, choć nie ukrywam, że narracja oparta na samych dialogach z początku mnie nieco skonfundowała. Potem się przyzwyczaiłem, a fik... się skończył  :yay: Szkoda, bo, jak wspominałem, był naprawdę przyjemny.

 

Choć przyznaję, że nawet mimo tagu, na początku spodziewałem się epickiej walki z poplątanymi lampkami, czyli corocznego boju, który pewnie sporej liczbie osób jest dobrze znany :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niejasny fic. Nadal nierozumiem ile tam było kucyków. Twilight, Celestia- to jest pewne.Ale czy mi się wydawało, czy tam były jeszcze AJ i Rarity?

 

To że się nie rozumie, kto do kogo mówił, to nie znaczy że fic nie był dobry, bo był. Był morał, był nastrój, był żarcik Discorda. Czego chcieć więcej?(Jasnej narracji) Czułam się troszkę jakbym czytała dialogi do któregoś z odcinku serialu, co jest na plus. Jestem na tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłam ci trochę błędów w komentarzach, acz nad przecinkami powinien pochylić się ktoś bardziej światły ode mnie, bo mogły mi umknąć.

 

Poprawiłem to co zostało zaznaczone, dziękuję za wytknięcie błędów :D

 

Nadal nierozumiem ile tam było kucyków. Twilight, Celestia- to jest pewne.Ale czy mi się wydawało, czy tam były jeszcze AJ i Rarity?

 

Bardzo łatwo to wywnioskować ze stylu w jakim wypowiadają się dane postacie. Przynajmniej tak mi się wydaje...

 

Ponadto, jeśli ktoś lubi takie krótkie i przyjemne opowiadania, polecam jeszcze te dwa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...